Skocz do zawartości
kompilator

hosting z obsługą v8 js

Polecane posty

witam

 

poszukuję /najlepiej darmowego/ hostingu, który miałby zainstalowany silnik javascriptowy v8 js google'a. oprócz tego przydałby się mysql i przynajmniej 200mb przestrzeni. dziękuję z góry za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

V8 to silnik po stronie przeglądarki...

 

Nie, V8 to silnik javascript, może być zarówno w przeglądarce jak i po stronie serwera. Autor pytania za pewne miał na myśli hosting oferujący node.js

 

http://nodejs.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja wiem.

 

Poproszę o informację, bo takowej znaleźć nie potrafię, co da zainstalowanie V8 na serwerze na którym jest node.js

Bo o ile wiem, samo V8 w node.js już jest. A sam V8 bez node.js po stronie serwera jest bezużyteczny, czyż nie?

 

Jeśli się mylę, to proszę o informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja wiem.

 

Poproszę o informację, bo takowej znaleźć nie potrafię, co da zainstalowanie V8 na serwerze na którym jest node.js

Bo o ile wiem, samo V8 w node.js już jest. A sam V8 bez node.js po stronie serwera jest bezużyteczny, czyż nie?

 

Jeśli się mylę, to proszę o informację.

 

Dlatego napisałem, że autorowi pewnie chodziło o hosting z node.js

 

Sam V8 jest bezużyteczny jeśli nie masz do niego zastosowania. A można z nim robić różne rzeczy np. mieć zainstalowany jako bibliotekę i potem ją dołączać do programów C++, jakbyś np. chciał zrobić sobie spider-a do stron które używają javascript. Nie kompilowałem V8, ale możliwe, że nie da się jej skompilować bez uprawnień root-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeżeli potrzebny jest hosting z node.js, to jak najbardziej jest u nas możliwość uruchomienia w dowolnym pakiecie "Pro":

 

http://www.webhost.pl/hosting-pro

 

Najtańszy pakiet kosztuje 9,90 zł netto / 12,18 zł brutto miesięcznie.

 

Node.js może być obsługiwany zarówno na porcie 80 jak i na innym jeżeli zajdzie taka potrzeba.

 

Pozdrawiam
---------------------
Webhost.pl
tel. 801 022 101
tel. 12 423 46 60
ul. Lea 204
30-133 Kraków
NIP: 677-227-01-80
---------------------
www.webhost.pl
bok@webhost.pl
www.fb.com/webhostpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wszystkie konta z naszej oferty od MD2 w górę oferują dostęp do node.js oraz pozwalają na instalację własnego oprogramowania w ramach własnego konta. Cena to 150 PLN brutto rocznie, po zastosowaniu kodu promocyjnego FORUM_WHT - dodatkowe 10% zniżki.

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×