Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

[sprzedam] Netbook Wind U230, 12", 2x1,6GHz, 4GB RAM, 250GB HDD

Polecane posty

Gość

Hej,

 

Tak się poważnie zastanawiam nad sprzedażą mojego netbooka, który po zakupie lapa i tabletu stoi w kącie i się kurzy. Tak naprawdę to mało był używany i rzeczywiście najbardziej widać owe zakurzenie.

 

Netbook Wind U230, 12 cali, procek AMD Neo X2 dwurdzeniowy, po 1,6GHz na rdzeń, do tego 2x2GB RAM, dysk Caviar Blue 250GB. Nie jestem pewien, czy działa kamerka, bo nigdy jej nie uruchomiłem (nie mogłem znaleźć sterowników, czy coś). Bateria słabo, do 2h, przy normanym korzystaniu, np. na cały film w pociągu.

W zestawie etui z zestawu, ładowarka, pudełko. Płyt chyba nie znajdę, ale to był netbook bezsystemowy. Mogę dorzucić XP Home OEM oryga, jakby się uprzeć.

Ma czytnik kart, nie ma napędu optycznego z wiadomych przyczyn.

Grałem w nim w giery z 2008 roku nawet : ) i normalnie pracowałem przez jakoś miesiąc, gdy miałem awarię desktopa. To naprawdę fajna maszyna.

 

Marzy mi się 7 stówek za niego, bo to fajny sprzęt. Dorzucić tylko SSD i śmiga na maksa. Tyle, że mam lapa 14 cali z SSD i stacjonarkę i tablet, więc bez sensu w niego inwestować. Za mniej sprzedać będzie serce bolało : ) ale jestem otwarty. Proszę o pisanie na milosz@webastyczny.pl albo GG 901 974. Nie prowadzę dyskusji na tym wątku, chyba, że ktoś spyta o coś istotnego dla ogółu : )

 

Komp kupiony chyba w 2010 roku, przynajmniej rok stał w kącie, generalnie dużo nie był wożony, bo nie miał gdzie.

 

Foty: http://webastyczny.pl/wind/

(ta, wiem, nie odkurzyłem go : /

 

Komp jest w Warszawie.

 

M.

 

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×