Skocz do zawartości
prosms

Pro-Sms.pl - Darmowa bramka SMS

Polecane posty

Witam! Pragnę zaprezentować swój nowy projekt darmowej bramki sms do wszystkich sieci. Jako, że nie trzeba się logować, ani wpisywać captchy, nałożone są surowe filtry spamowe oraz ilościowe w celu zapobiegnięcia wysyłaniu smsów przez skrypty, przez co przy chociaż próbach spamowania/wysyłania skryptowego bardzo łatwo dostać bana :) Uczciwych użytkowników zapraszam do oceny:

 

http://pro-sms.pl

Edytowano przez prosms (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulaminu świadczenia usługi nie widać. Polityki prywatności także nie.

Ciekawe więc, na ile usługa jest "darmowa", a na ile zarobi gromadząc bazę numerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ile domena ma, sprawdź ile fanpage ma i może zanim zaczniesz oczerniać ludzi i snuć swoje teorie, dojdzie do Ciebie że nie od razu Rzym zbudowano. Na dniach dojdzie regulamin, dojdzie polityka prywatności oraz info o cookies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to w ogóle za argument? "Ile fanpage ma" - no raczej niewiele, bo założony 5 dni temu, ilością fanów nie ma się co szczycić, domena pewnie też ma mniej więcej taką samą długość historii. Serwis może dla mnie stać i ostatnie 10 lat, ale polityka prywatności i ToS powinny być choćby po to by informować userów co się z podanymi numerami dzieje, czy są później pobierane opłaty etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak się nie ma argumentów (bo i niby jak można mieć, skoro regulaminu i zasad wykorzystania wpisanych danych nie ma), to zamiast przyznać się do błędu, poprawić to i owo, to się stosuje pyskówkowy kontratak :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę jeszcze raz: serwis dopiero wystartował i nie zdążyłem zrobić ToS ani polityki prywatności - zrobię obydwie rzeczy na dniach. Na forum zaznaczam, że NUMERY NIE BĘDĄ DO NICZEGO WYKORZYSTYWANE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numery telefonów nie, jedynie treść smsów, data i godzina oraz IP wysyłającego. Wszystko w celu niezgodnego wykorzystywania bramki np. groźby. W takim przypadku dane te pomogą policji namierzyć kogo trzeba.

 

Dla ciekawskich: smsy nie są przez nikogo czytane! Przez bramkę dziennie przechodzi kilka tysięcy smsów. Żeby przynajmniej część przeczytać, trzeba by poświecić sporo czasu, którego niestety wciąż mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę numer komórkowy zaczynający się na 7 - domyślam się że działa to na zasadzie abonamentu nielimitowanego w Play + modem + odpowiednie API do tego?:) Ewentualnie tel z androidem i apka z opcją jak "airdroid"?:)
Pomysłowe rozwiązanie:) Zastanawiam się jednak, czy operator przy takiej ilości sms nie wypowie niedługo umowy...
Pozdrawiam
Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wysyłałem tylko 1 sms testowego więc nie wiedziałem ;)
Nie myślałeś np na podbiciu rynku androidowego (np. stworzenie apki do wysyłania sms)? :)

edit:
wg mnie przycisk do wysyłania wiadomości powinien być większy - Teraz żeby wysłać sms trzeba kliknąć na napis a dobrze by było jakby można było też przycisnąć ten "ajfonowy przycisk" ;)

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolejna konkurencja nam powstaje... Życzymy powodzenia, ale ten sposób wysyłki SMS nie jet zbyt dobry, przy większej ilości wiadomości okaże się wąskim gardłem, a i faktycznei ban ze strony operatora jest bardzo możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reklamą chciałem zaczekać aż zrobię ToS i politykę prywatności, jednak reklama maniasms zmusiła mnie do wcześniejszego ujawnienia strony. Co do sposobu wysyłki - nie widzę w tym temacie żebym upublicznił sposób wysyłki sms, więc nie rozumiem dlaczego wróżycie w tym temacie nad szansami bana :)

Edytowano przez prosms (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolejna konkurencja nam powstaje... Życzymy powodzenia, ale ten sposób wysyłki SMS nie jet zbyt dobry, przy większej ilości wiadomości okaże się wąskim gardłem, a i faktycznei ban ze strony operatora jest bardzo możliwy.

 

 

Smsy w tych czasach są tak tanie (lub darmowe), że mało kto korzysta z takich bramek więc raczej o konkurencje nie powinniście się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Smsy w tych czasach są tak tanie (lub darmowe), że mało kto korzysta z takich bramek więc raczej o konkurencje nie powinniście się martwić...

 

Nie wziąłeś pod uwagę, jak duża ilość Polaków jest za granicą. Oni bardzo chętnie korzystają z bramek SMS. Z resztą pomimo, że bramka dopiero wystartowała, nie narzekam na brak chętnych do jej użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zróbcie wersję "lite" - taką minimalistyczną, żeby na telefonie git się wyświetlała i pobierało jak najmniej danych przy otworzeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i oczywiście żeby po useragencie rozpoznawało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Czy może mi Ktoś krótko odpowiedzieć na pytanie - pierwsze to: czy smsy wychodzą też za granice i są za darmo na każdą z polskich sieci? (czyli jak Znajomi są na urlopie za granicą to czy jak napisze z tej bramki do nich smsa to czy dojdzie? na sieć PLAY, PLUS czy też ORANGE???)... I drugie - dlaczego są za free (darmo)? znaczy ja się ciesze OKEJ! ale w czym tkwi haczyk?. Pozdrowki...



Witam! Pragnę zaprezentować swój nowy projekt darmowej bramki sms do wszystkich sieci. Jako, że nie trzeba się logować, ani wpisywać captchy, nałożone są surowe filtry spamowe oraz ilościowe w celu zapobiegnięcia wysyłaniu smsów przez skrypty, przez co przy chociaż próbach spamowania/wysyłania skryptowego bardzo łatwo dostać bana :) Uczciwych użytkowników zapraszam do oceny:

 

http://pro-sms.pl

Siema. Czy może mi Ktoś krótko odpowiedzieć na pytanie - pierwsze to: czy smsy wychodzą też za granice i są za darmo na każdą z polskich sieci? (czyli jak Znajomi są na urlopie za granicą to czy jak napisze z tej bramki do nich smsa to czy dojdzie? na sieć PLAY, PLUS czy też ORANGE???)... I drugie - dlaczego są za free (darmo)? znaczy ja się ciesze OKEJ! ale w czym tkwi haczyk?. Dziękuje i Pozdrowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smsy dochodzą do wszystkich polskich sieci, również jeśli ktoś przebywa np. w Anglii czy Irlandii. Haczyków nie ma :) Co do pytania na temat przerwy techniczna, to wprowadzane są nowe funkcje, które wymagają dokładnego przetestowania. Wszystko niebawem wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×