Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Michal55

Hosting proserwer.pl

Polecane posty

Witam, chcę założyć sobie forum na proserwer.pl ale nie wiem jakie oni mają tam limity CPU oraz wejść w ciągu 24h, kontaktowałem się z nimi ale konkretnej odpowiedzi nie uzyskałem jakie są limity, dostałem info że spokojnie wystarczy na normalną stronę czy forum ale jakie są limity już nie.

 

 

 

Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ktoś ma to wiedzieć ? skoro oni nie chcą odpisać to coś tu jest nie tak ...z resztą jest to firma oferująca niszowe usługi więc cudów się nie spodziewaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem o proserwer.pl i zamurowało mnie jak oni traktują klientów swoich, dobrze że nie kupowałem nic u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może chcesz darmowy (parametry takie jak na płatnym, a może i nawet lepsze)?

http://kszere.tk/index.php?uslugi=hosting

 

Kryptoreklama, a może zwykła reklama? Pogubiłem się... Zresztą, nie wciskaj nam czegoś, co nie jest Twoje. Każdy potrafi założyć darmowe konto reseller. Oho, stać Ciebie na maszynę, a na domenę .pl nie? :)

 

Trochę poczytałem o proserwer.pl i zamurowało mnie jak oni traktują klientów swoich, dobrze że nie kupowałem nic u nich.

 

A czemu wszyscy mówią, że proserwer jest złe? Bo oczekują cudów za niskie ceny. "Płace żądam" - niedorzeczne podejście polaczków do tego typu spraw. Bo wiem? Wiem, że proserwer jest za dobre jak na takie ceny. Przestańcie już tak płakać. Może i backupy nie są darmowe, ale zawsze coś za coś, prawda? Przemyślcie to raz i poważnie, bo wywody są wręcz śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kryptoreklama, a może zwykła reklama? Pogubiłem się... Zresztą, nie wciskaj nam czegoś, co nie jest Twoje. Każdy potrafi założyć darmowe konto reseller. Oho, stać Ciebie na maszynę, a na domenę .pl nie? :)

 

Czy jak darmowy hosting to musi znaczyć, że darmowy resseller z youhosting? Odp. Nie jest tak jak piszesz!

 

Co do proserwer to i wgl hostingów to zawsze znajdzie się ktoś co się nie spodoba. Nie można liczyć na pomoc od strony technicznej, bo chyba zawsze twierdzą, że to wina klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie masz racji.

Z usług proserwer korzystam około 1,5 roku i złego słowa na noch nie powiem.

Mam u nich 2 strony na najwyzszych parametrach jakie daja.

Z pomocy technicznej nie korzystam bo sie znam troche a pozatym lepiej najpierw spytac kogos doswiadczonego niz po 5 minutach od bledu lub problemu nie szukajac rozwiazania pisac ze cos niedziała. I tym samym dorzucac sie do duzej listy pytan dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja parę lat temu korzystałem z proserwer i nie byłem zawiedziony. Miało się ten serwer PLUS, prowadziło się forum o HaxBall i było nieźle, jeśli nie dało się uzbierać z własnej kieszeni to robiło się zrzutkę, gdzie przydatny był portfel "klanowy". Ogólnie ProSerwer jest bardzo dobre jeśli chodzi o stabilność i wydajność, bo nie spotkałem się w ciągu dwóch lat gdy korzystałem z ich usług z jakimkolwiek padem, chyba, że wyłącznie z mojej winy. Więc pod tym względem jest cacy. Support też ujdzie, potrafią pomóc, w miarę szybko reagują.

 

Jedyne co jest złe w tym hostingu to chyba ta nierówność cenowa w stosunku do parametrów oferowanych przez nich, przynajmniej jeśli chodzi o SMSy, ale to raczej oczywiste że płacąc tym sposobem mniej niż 50% zysku trafia do PSa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ProSerwer.pl to głównie hosting dla klanów.

Wiadome, że byle jaki klan nie wyda powiedzmy 36zł na samą strone a 3 zł(najtanszy pakiet) rzuci każdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×