Skocz do zawartości
xvak380

www.RzeZnia.eu - serwery gier multiplayer.

Polecane posty

logo_big.png

Witam ;)

Chyba najwyższy czas by zaprezentować tu moją sieć. Trochę o początkach i historii... RzeZnia z pierwszym serwerem wystartowała 4 lipca 2007 roku, pierwotnie miał być to serwer TP, jednak w dość szybkim czasie został przemianowany na FFA. Były to moje początki z CS 1.6 oraz konfiguracją serwerów dedykowanych, wcześniej przez ponad 3 lata byłem jedynie graczem (z częstymi przerwami) na serwerach Counter-Strike 1.5 oraz co nieco interesowałem się scriptingiem i "tworzeniem" stron internetowych. Forum powstało niedługo później, bo 12 lipca 2007 roku. Na początku jak to bywa wiało nudą lecz po 3 miesiącach na rzeźni - zarówno na forum jak i na serwerach mieliśmy stałych bywalców, niektórzy z nich są z nami do dziś. No właśnie, mieliśmy. Bo jeśli dobrze dobrze pamiętam to we wrześniu dołączył kur3k (założyciel amxx.pl) z drugim serwerem. Tak zaczęła się historia RzeZni - sieci serwerów Counter-Strike 1.6, a aktualnie serwerów gier multiplayer :)

W skład serwerów multiplayer wchodzi:
  • 15 serwerów CS 1.6
  • serwer CS:GO
  • serwer Minecraft 1.5.1
  • serwery głosowe VT 2.1.4 oraz TS3

W tym roku minie 6 lat, od kiedy nieprzerwanie jesteśmy z Wami.

Niedawno forum oraz pozostałe strony przeszły metamorfozę. Dokładnie 8 marca został zaprezentowany nowy styl, a wraz z nim kilka nowości m. in nowa tabelka serwerów oparta na lgsl oraz logo. Popularny trend minimalizmu dopadł również nas ;) Nowy styl został użyty na pozostałych stronach wchodzących w skład rzeźni. Chyba jako jedyna serwerownia możemy się pochwalić zunifikowanym stylem na wszystkich stronach. Począwszy od forum, sklepu czy amxbans a skończywszy na statystykach, hltv oraz motd.

W skład rzeznia.eu wchodzi:Dla bardziej dociekliwych trochę informacji. Operujemy na 3 serwerach:
  • vipower.pl - serwer dedykowany, na którym hostujemy forum oraz pozostałe strony wchodzące w skład rzeźni, 6 serwerów CS 1.6, serwery CS:GO, Minecraft, VT, TS3 oraz HLTV. Nad całością czuwa masa skryptów i zadań CRON. Całość jest tak skonfigurowana aby zminimalizować wpływ pozostałych usług na serwery CS. Przykładowo - serwer Minecraft działa tylko i wyłącznie w pamięci RAM. W skład serwerwa WWW wchodzi nginx, php-fpm oraz akceleratory cache APC oraz Memcache.
  • unixstorm.org - stanowi podstawę dla domeny jako serwer DNS oraz utrzymuje bazę AMXBans jako niezależny hosting.
  • gr5.pl - hosting FastDL, backupów itp.
Oczywiście nie mogę firm, bez których prawdopodobnie rzeźnia nie wyglądała by tak samo. Serwery CS 1.6 sponsorują:Proszę o Wasze opinie i komentarze :) Edytowano przez xvak380 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedna chyba z najstarszych sieci, za czasów jak się klepało w cs'a 1.6 po pare h dziennie. Często grałem na waszych serwerach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się tylko o stronie estetyczne, bo o CS nie mam bladego pojęcia.

Styl IPB naprawdę gustowny. Prosty i elegancki, czyli to co sam lubię najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×