Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie

[oktawave.com] Pad這?

[oktawave.com] Pad這?

• Prosz si zalogowa aby odpowiedzie
129 odpowiedzi na ten temat

[oktawave.com] Pad這?

#121 Go嗆_Bartosz Gadzimski_*

Go嗆_Bartosz Gadzimski_*
  • Go軼ie

Napisany 09 listopad 2015 - 19:39

Niestety nie mam żadnych dodatkowych informacji, też czekamy.

#122 Go嗆_nrm_*

Go嗆_nrm_*
  • Go軼ie

Napisany 09 listopad 2015 - 20:44

Chyba już po problemach

#123 przemon

przemon

Sta造 u篡tkownik

• U篡tkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 146 post闚
  • Sk康:Krak闚
  • Imi:Przemyslaw
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisany 20 pa寮ziernik 2016 - 23:11

***ło coś na sieci

EDIT:

Wtało.

9 minut downtime

Wszystkie instancje która tam mam nie miały dostępu do świata.

Edytowany przez przemon, 20 pa寮ziernik 2016 - 23:12.

#124 Tormiasz

Tormiasz

Czasami na forum

• U篡tkownicy
  • 35 post闚

Napisany 21 pa寮ziernik 2016 - 09:19

Trzeba maile czytać

"W nocy z najbliższego czwartku na piątek, tj. z 20.10.2016 na 21.10.2016, w godz. 00:00 - 06:00 CET, zostaną przeprowadzane prace modernizacyjne w obrębie infrastruktury sieciowejOktawave (wymiana jednego z routerów brzegowych oraz aktualizacja oprogramowania przełączników).

W związku z zaplanowanymi pracami możliwe są krótkie przerwy zarówno w dostępie do całej infrastruktury, jak i poszczególnych subregionów. 

Jaki to ma wpływ na Twoje usługi?"

#125 przemon

przemon

Sta造 u篡tkownik

• U篡tkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 146 post闚

Napisany 21 pa寮ziernik 2016 - 10:50

No teraz to już wiem, ale maila niestety jako klient na oficjalny @ nie dostałem stąd zdziwko.

#126 Oktawave

Oktawave

Regularny u篡tkownik

• Firma Bronze
  • 78 post闚
  • Sk康:Warszawa
  • Firma:Oktawave. Szybka chmura dla biznesu

Napisany 24 pa寮ziernik 2016 - 08:31

No teraz to już wiem, ale maila niestety jako klient na oficjalny @ nie dostałem stąd zdziwko.

Sprawdź w panelu, czy masz zaznaczoną zgodę na otrzymywanie komunikatów technicznych.

Pozdrawiamy.

#127 przemon

przemon

Sta造 u篡tkownik

• U篡tkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 146 post闚

Napisany 21 grudzie 2016 - 01:24

~55min temu były straty, od 10 minut pad całkowity (wygląda jak by klęknął router brzegowy)

I zaznaczam, mam zgodę na komunikaty techiczne, a żadnej informacji o przerwach/pracach nie było.

edit:

wstało 11 min down

Edytowany przez przemon, 21 grudzie 2016 - 01:26.

#128 Tormiasz

Tormiasz

Czasami na forum

• U篡tkownicy
  • 35 post闚

Napisany 21 grudzie 2016 - 01:33

15-go dostałem taki mail.

Możliwe utrudnienia w dostępie do usług Oktawave

Witaj!

W nocy z najbliższego wtorku na środę, tj. z 20.12.2016 na 21.12.2016, w godz. 00:00 - 03:00 CET, będą prowadzone prace modernizacyjne w obrębie infrastruktury sieciowej Oktawave(wymiana jednego z modułów przełącznika rdzeniowego).

W związku z tym możliwe jest wystąpienie krótkich przerw w dostępie do całej infrastruktury, jak i poszczególnych subregionów. 

Jaki to ma wpływ na Twoje usługi?

W związku z powyższymi pracami nastąpią przerwy w dostępie do panelu administracyjnego oraz API związanego z zarządzaniem wirtualnymi maszynami. Dla przykładu nie będzie możnazarządzać zasobami CPU i RAM, zmieniać wielkości dysków, dodawać lub usuwać maszyn. Mogą również występować kilkuminutowe przerwy w komunikacji w ramach OPN, w dostępie do sieci publicznej oraz usługi OCS.

Prosimy więc o przełożenie planowanych przez Państwa prac do czasu zakończenia aktualizacji oraz ewentualne przygotowanie swoich środowisk.

Informacje dotyczące wdrożenia będą na bieżąco aktualizowane w serwisie Status Oktawavedostępnym pod adresem: https://status.<span...ave</span>.com/.

Po co to robimy?

Utrzymanie i rozwój tak złożonej infrastruktury wymaga ciągłych starań ukierunkowanych na zwiększenie funkcjonalności, skalowalności i bezpieczeństwa. Wymiana jej elementów zwiększa niezawodność działania usług Oktawave i jest niezbędną częścią naszej polityki zapewnienia użytkownikom maksymalnej dostępności, wydajności oraz bezpieczeństwa.

Mamy nadzieję, że nasz plan wydaje Ci się klarowny. Jeśli jednak coś jest dla Ciebie niejasne lub zauważysz niestandardowe działanie swoich usług, nie wahaj się napisać na adres:customer@oktawave.com i dopytać w zakresie nurtujących Cię kwestii. Jesteśmy po to, by Ci pomóc i byś czuł komfort w każdym momencie użytkowania usług Oktawave.

Przepraszamy za ewentualne niedogodności i dziękujemy, że jesteś z nami.

--
Biuro Obsługi Klienta Oktawave
Oktawave. Chmura, która wszystko zmienia

Edytowany przez Tormiasz, 21 grudzie 2016 - 01:34.

#129 przemon

przemon

Sta造 u篡tkownik

• U篡tkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 146 post闚

Napisany 21 grudzie 2016 - 01:57

dzięki,

#130 Go嗆_nrm_*

Go嗆_nrm_*
  • Go軼ie

Napisany 21 grudzie 2016 - 12:31

Mieli zaplanowane prace niestety. Między północą a 3:32 dostałem 19 smsów ;( Straszna czkawka była. Ręka mi wibrowała co kilkanaście minut ;(

0 u篡tkownik闚 czyta ten temat

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i, 0 anonimowych u篡tkownik闚