Skocz do zawartości
Westbam

Kupię 5-cio cyfrowy nr GG

Polecane posty

Gość Kamikadze

hahaha :)

 

No fakt ;) Też mam 7 cyferek, ale szczerze to mi wszystko jedno czy ktoś ma 1 cyfre czy 16... Na numer patrzę tylko dojąc kontakt do listy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam stary 7 cyfrowy, ale nie używam GG już prawie w ogóle. Parę lat temu powciskali za dużo śmieci, jakieś reklamy wyskakujące co 5sek, czekaj pół godziny żeby zamknąć tą reklame, później chcesz do kogoś napisać to widzisz oczywiście na górze reklame a na dole zaje... info o tym że ktoś się wysrał, z szczegółowym opisem jak to zrobił. GG 7.7 było dobre, używałbym go pewnie do dziś gdyby nie to że nie chcieli mu dać obsługi nowych numerów...

Dlatego trzeba było się przesiąść na Skype, w nim nie ma reklam (oprócz jednej autoreklamy która jest z boku), ma czat lepszy od GG, no i są normalne konferencje, widać kto co pisze, a na GG na konferencjach był taki spam że nie wiedziałeś czy ty to napisałeś czy ktoś inny. Ostatnio tylko zwalili z tym całym Modern UI, majkroszit wszędzie go wciska a przecież to nawet ładne nie jest. O wiele lepiej skype wyglądał z starym desingiem, no ale cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje ostatnie GG to chyba 7.0 - potem przesiadłem się na AQQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na Pidgina, w którym moduł GG to ostatnia rzecz, której używam (ale niestety niektórzy jeszcze sądzą inaczej) i przysięgam, że jeśli mi ten moduł popsują to już na dobre dam sobie spokój z tym protokołem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie aqq obsługuje gg tylko "na wszelki wypadek". Już dawno połączyłem chat facebooka z aqq i z tych kontaktów korzystam. Oryginalny Messager fb jest moim zdaniem trochę upośledzony. Brakuje dużo funkcji. aqq jest świetnym zamiennikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Pidgin i tylko to, nic innego. Jeszcze jakby dali mi tam obsługę skype to byłby to mój ulubiony komunikator za który bym dał se uciąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może kiedyś wypróbuje... musiałby mieć jedną opcję od której jestem już uzależniony praktycznie :D W aqq jest taki super ficzers, gdy dostanę wiadomość dioda scroll lock na klawiaturze miga się:D jest jakiś odpowiednik tego w pidginie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam stary 7 cyfrowy, ale nie używam GG już prawie w ogóle. Parę lat temu powciskali za dużo śmieci, jakieś reklamy wyskakujące co 5sek, czekaj pół godziny żeby zamknąć tą reklame, później chcesz do kogoś napisać to widzisz oczywiście na górze reklame a na dole zaje... info o tym że ktoś się wysrał, z szczegółowym opisem jak to zrobił. GG 7.7 było dobre, używałbym go pewnie do dziś gdyby nie to że nie chcieli mu dać obsługi nowych numerów...

Dlatego trzeba było się przesiąść na Skype, w nim nie ma reklam (oprócz jednej autoreklamy która jest z boku), ma czat lepszy od GG, no i są normalne konferencje, widać kto co pisze, a na GG na konferencjach był taki spam że nie wiedziałeś czy ty to napisałeś czy ktoś inny. Ostatnio tylko zwalili z tym całym Modern UI, majkroszit wszędzie go wciska a przecież to nawet ładne nie jest. O wiele lepiej skype wyglądał z starym desingiem, no ale cóż....

 

 

Dlatego wszystkim polecam skorzystanie z WTF lub jak kto woli WTW.

 

tak prostego jak WTW komunikatora nie ma, nawet emotionów brak (chyba że doinstaluje się wtyczki). Reklam również brak. korzystam od 2 lat. Polecam !!!

 

wygląd:

http://imageshack.us/scaled/landing/28/music73.jpg

 

strona: http://download.wtw.im/

 

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj nie potrafię zrozumieć skąd ten hejt na gg, owszem pewne wersje były po prostu tragiczne zwłaszcza te w których reklamy wylewały się na lewo i prawo. Ale jako że jest to Polski produkt który nigdy mnie nie zawiódł kiedy chciałem z niego skorzystać nie zamieniłbym go na nic innego.

 

Wielu z Was wychwala FB i jego czat a ja mam taki pytanie (offtop) ilu z Was przeczytało dokładnie licencję użytkowania wspomnianego wcześniej Facebooka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×