Skocz do zawartości
Westbam

Kupię 5-cio cyfrowy nr GG

Polecane posty

ja rejestrowałem konto gg jakieś... 10 lat temu i mam stosunkowo krótki bo 7 cyfrowy...
5 cyfrowy to ciężko będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logicznie? Proszę bardzo: 5-cyfrowe numery to ewenement. Nikt nie chce się ich pozbywać, to Tobie zależy na zdobyciu takiego numeru. W związku z czym musisz zapłacić tyle, ile zażądają sprzedający, o ile takich znajdziesz. A jak już znajdą się tacy to żądają sporo, bo wiedzą, że towar jest rzadki.

A w ogóle to swego czasu Gadu-Gadu ostro walczyło z handlem numerami gg, szczególnie na Allegro. Czyżby coś się zmieniło w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że to nie ma żadnego zastosowania, no chyba, że spocisz się wciskając 2 cyferki więcej, ale wtedy te 150 zł radziłbym zainwestować w jakiegoś trenera.

Edytowano przez hipek.xd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości sprawdziłem, przykładowo u mnie na liście znajomych tylko jedna osoba ma numer 5cio cyfrowy.

Kto z grona forumowiczów ma tak krótki?

Na allegro jest jedna aukcja z numerem 6cio cyfrowym za 40 zł w kup teraz, a licytacja od 10..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja znalazłem na liście znajomych tylko 4 numery 6 cyfrowe - krótszych mi się nie udało znaleźć.
hipek.xd - chodzi o "prestiż" - to jest walka jak o atrakcyjne domeny, "złote" numery telefonu, itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otóż to. Sam mam 7mio cyfrowy na GG. Dostałem dobrą ofertę na 5cio cyfrowy. Bardzo atrakcyjny. Czekam na więcej :)

 

@Łukasz - żadne zero mi nie umknęło. Oferuję ile uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

U mnie najkrótszy to 3 cyfry :) Bot allegro hah :)

 

 

Może napisz do GG i zobacz jakie są ceny złotych numerów o ile takie jeszcze sprzedają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

708078 - jeżeli Cię interesuje. mogę sprzedać. pisz na niego.

 

 

Sprzedam numer 569695 - jak cos pisz na niego ; )

Marcie problem z liczeniem do 5-ciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 5 cyfrowy ;)

 

Ale nie sprzedam... nawet za 10 koła ..

 

To nie temat "Pochwal się ilo cyfrowy masz numer GG" tylko zapytanie ofertowe... Może nie kminisz różnicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 5 cyfrowy ;)

 

Ale nie sprzedam... nawet za 10 koła ..

 

Trochę offtopic, ale rzeczywiście posiadanie numeru 5cyfrowego na gg to powód do dumy... Dla mnie on ma taką samą wartość jak każdy inny, nie wiem. Może ktoś rzeczywiście nie robi kopiuj wklej tylko przepisuje i ma jedną czy tam dwie cyferki mniej :D.

 

Wiadomo, że rzecz jest tyle warta, ile ktoś jest w stanie za nią dać, ale... serio :). Gratka chyba jedynie dla kolekcjonerów.

 

A już w ogóle pominę fakt, że w moim przypadku już dawno wszyscy znajomi przesiedli się na chat facebooka albo google :P. GG obecnie to zabytek, przynajmniej dla mnie.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jakby ktoś był zainteresowany i oferował dobre pieniądze, to mam do sprzedania całkiem prosty numer czterocyfrowy: 5888

 

Są chętni? :-)

 

Od Ciebie radziłbym się trzymać z daleka raz wziąłeś 50 zł i miałeś mi naprawić jedną rzecz a potem ani kasy ani roboty nie zrobionej powiedziałeś że sobie za prace policzyłeś po prostu a na godziny się nie umawialiśmy tylko na konkretny efefekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od Ciebie radziłbym się trzymać z daleka raz wziąłeś 50 zł i miałeś mi naprawić jedną rzecz a potem ani kasy ani roboty nie zrobionej powiedziałeś że sobie za prace policzyłeś po prostu a na godziny się nie umawialiśmy tylko na konkretny efefekt.

 

Oczywiście jesteś w stanie wkleić tutaj jakieś dowody potwierdzające to o czym piszesz, prawda?

 

A najlepiej powiedz nam, który przelew na załączonym obrazku jest przelewem od Ciebie.

 

zamazane.png

Edytowano przez LANcaster (kotkowicz.pl) (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jesteś w stanie wkleić tutaj jakieś dowody potwierdzające to o czym piszesz, prawda?

 

A najlepiej powiedz nam, który przelew na załączonym obrazku jest przelewem od Ciebie.

 

 

 

Nie chce mi się szukać bo to nie są pieniądze jakbym miał czas to bym drążył temat mówię jak było i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chce mi się szukać bo to nie są pieniądze jakbym miał czas to bym drążył temat mówię jak było i tyle.

 

A ja śmiem twierdzić, że tak nie było. Natomiast bardzo bym się chciał dowiedzieć, kim jesteś. Takie twierdzenia jak Twoje zasługują na sprawę o zniesławienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od około 10 lat numer gg 6 cyfrowy wyglądający jak numer telefonu stacjonarnego ;] 4113208 ;] // Tak tylko się chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od około 10 lat numer gg 6 cyfrowy wyglądający jak numer telefonu stacjonarnego ;] 4113208 ;] // Tak tylko się chwalę

 

 

Sprawdzałem samemu licząc cyferki na ekranie, wrzuciłem Twój numer do strnga w javie, c# i c++. Sprawdziłem na 3 różnych komputerach i cały czas wychodzi mi 7 cyfr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×