Skocz do zawartości

Polecane posty

Firma NetDC sp. z o.o. nie złożyła dokumentów do Krajowego Rejestru Sądowego w Poznaniu. Informacja uzyskana bezpośrednio w sądzie.

 

Formalnie więc firma nie istnieje.

 

 

 

Formalnie firma istnieje.

 

Umowa spółki musi być zawarta w formie aktu notarialnego. Z chwilą jej zawarcia powstaje spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, która jest podmiotem praw i obowiązków (może więc uzyskać REGON, NIP oraz założyć konto bankowe).

Z chwilą wpisu do KRS spółka uzyskuje osobowość prawną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jako użytkownik nic nie interesują ich sprawy, albo będą pomagali swoim userom albo oni po prostu będą odchodzić. Przeniosłem się z NetDC na Netshoot.pl i jestem zadowolony, świetna obsługa a zarazem mili administratorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Firma NetDC sp. z o.o. nie złożyła dokumentów do Krajowego Rejestru Sądowego w Poznaniu. Informacja uzyskana bezpośrednio w sądzie.

Spółka z o.o. w organizacji ma na to 6 miesięcy od daty podpisania umowy spółki.

Do tego czasu jak najbardziej może prowadzić działalność, zaciągać zobowiązania itp.

Jest tzw. ułomną osobą prawną. Aby "ostrzegać" potencjalnych kontrahentów musi jedynie

używać określenia "w organizacji". Duże jaja robią się wtedy, kiedy w wymaganym czasie

tego wpisu nie dostanie. Bo wtedy wchodzi się w procedurę likwidacyjną ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Równie dobrze firma może mieć przygotowane akta notarialne przygotowane przez znajomego notariusza i konto bankowe założone na tej podstawie, na czym rzeczy które firma uzyska w związku z posiadaniem stanu "spółki z.o.o. w organizacji" się kończy. Za pół roku zwiną bambetle i jest "po wszystkiemu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze firma może mieć przygotowane akta notarialne przygotowane przez znajomego notariusza i konto bankowe założone na tej podstawie, na czym rzeczy które firma uzyska w związku z posiadaniem stanu "spółki z.o.o. w organizacji" się kończy. Za pół roku zwiną bambetle i jest "po wszystkiemu" :)

 

sp w organizacji to poprawny i zgodny z ksh termin - nie ma co czepiać się na siłę,

to jest tak jak się zakłada działalność i wybiera dzień rozpoczęcia działalności - możesz nie mieć wszystkich postanowień ale możesz już zacząć prowadzić firmę i sprzedaż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

sp w organizacji to poprawny i zgodny z ksh termin - nie ma co czepiać się na siłę,

to jest tak jak się zakłada działalność i wybiera dzień rozpoczęcia działalności - możesz nie mieć wszystkich postanowień ale możesz już zacząć prowadzić firmę i sprzedaż ...

Ok, całkiem możliwe, niemniej fakt nie sprzedawania usług przez tą firmę nieco mnie zmylił...

Ale skoro jest tak jak piszesz to ok, zwracam honor firmie.

 

@up - KSH się kłania to przestaniesz pisać takie bzdury

Twoja wypowiedź w takim tonie mnie trochę dziwi, ale widzę, że pilnujesz interesu, bardzo dobrze :)

 

Mnie jako użytkownik nic nie interesują ich sprawy, albo będą pomagali swoim userom albo oni po prostu będą odchodzić. Przeniosłem się z NetDC na Netshoot.pl i jestem zadowolony, świetna obsługa a zarazem mili administratorzy.

Z deszczu pod rynnę... Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś czy oni kiedykolwiek ruszą ? bo już szlak czlowieka trafia ... po 30 miało coś ruszyć mamy 3 i nic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś czy oni kiedykolwiek ruszą ? bo już szlak czlowieka trafia ... po 30 miało coś ruszyć mamy 3 i nic ..

 

Widocznie jeszcze zostali wariaci, którzy czekają na start :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, netdc widzę nowa odsłona. Ciekawe czy zarobią sobie na odzyskanie zaufania użytkowników, bo na moje już nie mają co liczyć. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ciekaw jestem jak teraz będzie działało centrum pomocy 24/7 ;-)

Literówek różnego rodzaju mnóstwo..

 

Ceny bez szału, a przy tej opinii firma nie zapowiada się jako potencjalny sukces :) W każdym razie powodzenia @BH.

PS. Pozdrawiam Pana Zbigniewa Muchę z wyśmienitą opinią na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jak dla mnie aby wybić się przy obecnych opiniach to powinni dać mega zniżki i darmowy okres abonamentowy tym klientom, których tak ukarali swoimi zagrywkami i mega downtimem... Ale cóż to tylko moja opinia o tej firmie :)

 

Osobiście byłem klientem, ale chyba nie skorzystam ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×