Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kszere

Wielotematyczne forum - MultiTok.pl

Polecane posty

 

logo.png

Mam zaszczyt zaprezentować wam Wielotematyczne Forum MultiTok.pl

 

To chyba jedyne forum o WSZYSTKIM!

Dlaczego? Forum zawiera dużo kategorii i ogromną ilość działów, dzięki czemu sprawia, że jest to jedyne Multi-Tematyczne forum w polskim internecie!

 

Każdy znajdzie coś dla Siebie. Możesz porozmawiać o codziennym życiu i problemach, polityce i społeczeństwu, edukacji itd.

Miłośnicy motoryzacji, elektroniki, programowania, kulinarii, fotografii, plastyki i innych dziedzin również.

Po prostu forum zawiera tak ogromną ilość działów i tematów, aż nie da się wymienić wszystkiego od razu

 

Od niedawna na forum powstała nowa kategoria pod nazwą "Raspberry Pi ®" Tak! - to kategoria poświęcona małemu komputerkowi Dziel się z nami swoimi projektami i pomysłami podczas budowania własnych wynalazków z jego użyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Palec mnie boli od przewijania tego forum. Według mnie styl za szeroki, ja wolę węższe, wyśrodkowane, treści mało.

 

Nie wiem po co ci dział "Zareklamuj się" tylko miejsca zabiera. Zamiast wypełniać forum ciekawą treścią to przyjmujesz spammerów, którzy i tak nie będą udzielać się na forum.

 

 

"Webmasterstwo" :D

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie trochę panowie :)

@IStreamPL - Nie znam takiego forum "o niczym" dziwne, że we wszystkich forach widzisz po prostu "NIC".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie trochę panowie :)

@IStreamPL - Nie znam takiego forum "o niczym" dziwne, że we wszystkich forach widzisz po prostu "NIC".

Z czym? Chciałeś opinię to masz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Nie życzę Ci źle ale ost już była multigadka tutaj, która jak widać nie ma ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Według mnie to robienie stron aby robić, to tylko strata czasu. Wyjątkiem jest pisanie kodu we własnym zakresie (skiny, dodatki itp.)

to tak, wtedy nabierasz doświadczenia itp. Ale jak się wrzuca gotowiec forum + gotowiec skinu to ręce opadają.

Według mnie silnikiem pod takie fora jest IP.Board.

Jeżeli uważasz, że zrobienie działów + reklama na jakichś toplistach zda egzamin to się grubo mylisz. Strata poprostu tylko czasu i pieniędzy. Bo tak naprawdę przez te x miesięcy utrzymywania forum, nie będziesz miał żadnych poważnych zysków. Jeżeli robisz to 4fun to tylko mogę współczuć.

 

Albo robisz coś z rozmachem albo wypadasz z rynku.

Sam prowadzę stronę z tv online. Musiałem zmienić tematykę strony na streaming gdyż powoli wypadałem z rynku.

 

PS Zainwestuj 1000pln w reklamę. Wiem, że to może być dużo ale dzięki tym zwiększyć ruch na forum, co pozwoli Ci pobierać profity z reklam.

Dodatkowo musisz zatrudnić ludzi do ciągłego postowania na forum.

Ludzie muszą wiedzieć, że jest ruch (50-100 tematów per dzień).

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę przerost formy nad treścią.

Przesadziłeś z ilością działów i kategorii. Moim zdaniem powinno ich powstać na początek sporo mniej i z czasem jak się będą klarować nowe, to wtedy wydzielać odpowiednie tematy.

Musisz też znaleźć złoty środek na zachęcenie użytkownika do rejestracji i dyskusji. Ja na początek nie widzę tutaj większego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to robienie stron aby robić, to tylko strata czasu. Wyjątkiem jest pisanie kodu we własnym zakresie (skiny, dodatki itp.)

to tak, wtedy nabierasz doświadczenia itp. Ale jak się wrzuca gotowiec forum + gotowiec skinu to ręce opadają.

Według mnie silnikiem pod takie fora jest IP.Board.

Jeżeli uważasz, że zrobienie działów + reklama na jakichś toplistach zda egzamin to się grubo mylisz. Strata poprostu tylko czasu i pieniędzy. Bo tak naprawdę przez te x miesięcy utrzymywania forum, nie będziesz miał żadnych poważnych zysków. Jeżeli robisz to 4fun to tylko mogę współczuć.

 

Albo robisz coś z rozmachem albo wypadasz z rynku.

Sam prowadzę stronę z tv online. Musiałem zmienić tematykę strony na streaming gdyż powoli wypadałem z rynku.

 

PS Zainwestuj 1000pln w reklamę. Wiem, że to może być dużo ale dzięki tym zwiększyć ruch na forum, co pozwoli Ci pobierać profity z reklam.

Dodatkowo musisz zatrudnić ludzi do ciągłego postowania na forum.

Ludzie muszą wiedzieć, że jest ruch (50-100 tematów per dzień).

 

Pozdrawiam

 

Mówisz o tym: http://i-stream.eu/ ? To kiedykolwiek wystartowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jedyne forum o WSZYSTKIM!

Dlaczego? Forum zawiera dużo kategorii i ogromną ilość działów, dzięki czemu sprawia, że jest to jedyne Multi-Tematyczne forum w polskim internecie!

Google pod frazą "forum wielotematyczne" wypluwa prawie 2 miliony wyników, natomiast przy "forum ogólnotematyczne" - 500 tysięcy.

 

Nie. Nie jesteś sam z pomysłem utworzenia takiego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o forum z tak wielką ilością działów i przeróżnych tematów :)

@IStreamPL - Domyślam się skrypt Joomla 3.0? Kiedy oficjalnie startuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Oficjalnie za 5 dni.

Jednak w trakcie działania strony będzie dużo poprawek na stronie min dorzucania ciągle serwerów w balancer

 

Obecnie tutaj małe staty z wowzy (liczba podpiętych online pod stream i liczba bitów przesyłanych)

http://goodcast.tv/dane.php

 

Aby przeliczyć ile Mbps leci użyj tego http://www.matisse.net/bitcalc/

 

1010438600

 

megabytes 120.453667640686

Narazie rurkę 1Gbps mamy, ale dołożymy do 4-5Gbps na start.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na takim http://forumowisko.pl jest mało działów? A może http://multiforum.pl?

 

To duże fora, nie sądzę żeby zaczynali swoją działalność z taką ilością działów. Na forum jest ponad 600 postów, ale ich nie widać. Potencjalny użyszkodnik wejdzie, zobaczy, że forum puste i wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o forum z tak wielką ilością działów i przeróżnych tematów :)

 

Naprawdę myślisz że ludzie nie mają nic ciekawszego do roboty niż przeglądanie 123123213 działów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego, zarejestrowałeś się na forum i już spamujesz...

 

1) Forum o niczym - jest takich już setki które mają swoją wyrobioną pozycje...

2) Tu jest forum STRONY DO OCENY - a co my mamy ocenić? Jak pięknie udało ci się pobrać darmowy szablon pod MyBB i wdrożyć go w hosting wraz z własnym logo? No gratuluje..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że coś jest darmowego to nie znaczy, że jest złego.

Kupisz np. dwa produkty pod inną nazwą. Jeden jako firmowe drugie noname a w rzeczywistości to samo jest i co będziesz szczerzył zęby bo kupiłeś firmowe, a drugie wyrzucisz, bo gorsze? Większość ludzi ma złe podjescie do życia, chyba, że mają tyle kasy, że nie wiedzą co z nimi zrobić. Sorry, ale to już przesada z twojej strony. Co darmowe to nie jest złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Ale potem są problemy z wydajnością strony ;)

tak jak pisalem. Jak zaczniesz oszczedzac na projekcie, padnie on w ciągu roku. Tak jak 99.8% stron tutaj z hiper super skinem i hostingiem shared na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://multitok.pl/thread-22.html takiego czegoś to powinni zakazać.

 

Perełka.

 

@Topic

Stary, ty nawet nie masz pojęcia co ludzie do Ciebie piszą, a ja nie mam zamiaru uczyć Cię analizowania zdań. Powiem tylko tyle, że nikt nigdzie nie napisał że coś darmowego jest gorsze od czegoś komercyjnego.

 

Kolejne forum o niczym, bez żadnych perspektyw na przyszłość, bez ruchu, bez jakichkolwiek treści i przeznaczenia. Jednym słowem typowa gratka dla gimbazjalisty.

 

Ale spoko. Chcesz rozkręcić te forum? Biorę 10 zł od posta i mogę reklamować gdzie się da, płatne z góry. Zatrudnisz takich osób jeszcze ze 100, kolejne 1000 żeby postowało na Twoim forum i się rozkręci, tylko szykuj budżet.

 

Ocena 0/5, zalecenia >/dev/null

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...] wraz z własnym logo?

Sorry stary, ale nie trafiłeś :D Logo nie jest wykonane przez niego, a przez osobę kryjącą się w sieci pod nickiem c0nst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×