Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FrozenShade

Szukam osób do testów

Polecane posty

Szukam osób chętnych do pomocy w testach gry internetowej.

 

Tematyka gry to sianie, zbieranie, handel i rozbudowa, czyli to co małolaty lubią. Jest to gra w pisana przeze mnie, nie bazuję na gotowcach. Projekt wykorzystuje silnik stworzony przez grupę programistów do której mam zaszczyt należeć.

 

Czego oczekuję:

- kilkunastu minut dziennie Waszego cennego czasu,

- krytycznego spojrzenia na to cudeńko, które koduję od ładnych kilku miesięcy,

- testów na zasadzie 'spróbuj coś zepsuć'

- ogólnego wsparcia w mojej pracy lub kopania mnie w cztery litery jeśli coś jest źle.

 

Co oferuję:

Na start jest to projekt niekomercyjny, jestem przygotowany na to, że pierwsze milijony zarobię na tym za kilka lat, więc:

- brak wynagrodzenia,

- wieczorne dyskusje na ts3,

- możliwość uczestniczenia w 'czymś wielkim' :D

- stawiam piwo przy pierwszej nadarzającej się okazji.

 

Tak na poważnie: gra ma być okazją do zabawy dla małolatów i starszych pań/panów. Proste zasady, ładna grafika, współzawodnictwo i stale rozwijany gameplay to główne założenia tego projektu. Grać można za darmo, istnieje możliwość kupna konta premium ale mam świadomość, że kokosów na tym nie zrobię. Może będzie na utrzymanie vpsa.

 

Trochę o mnie:

Od ponad 10 lat pracuje jako programista. Kierowałem lub brałem czynny udział w wielu projektach zarówno dla sfery biznesu jak i przemysłu. Projektowałem i tworzyłem oprogramowanie okienkowe dla końcowych użytkowników jak i systemy przetwarzania danych czasu rzeczywistego sterujące lub nadzorujące procesy produkcyjne. Programuje w językach c, c++, c#, java, php, assembler. Nie straszny mi sql. Pisałem oprogramowanie na maszyny serwerowe oraz na systemy typu embedded.

 

No i po tym wszystkim strzeliło mi do głowy, żeby napisać grę.

 

Dla niezarejestrowanych użytkowników forum - kontakt email: game.pgr(at)gmail.com

 

Edytowano przez Miłosz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam czas, to i mogę coś tam potestować, pozgłaszać, popsuć. ;)

 

Pisz na gg 25483196.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie.

 

Wygląda na to, że jak na razie nie ma żadnych błędów i problemów, po analizie logów z pracy serwera stwierdzam, że obecny kod jest bardzo wydajny. Wasze pozytywne opinie utwierdzają mnie w przekonaniu, że to co robię jest fajne i będzie się podobać. Daje mi to niesamowitego powera do dalszych prac, po prostu miło coś takiego przeczytać.

 

Gra została zaktualizowana, dostępna jest opcja sprzedaży plonów. Jest to nowy kod, pewnie trafi się jakiś błąd. Niestety, grafika bez zmian, nie dostałem nowych obrazków.

 

Zapraszam wszystkich do testów.

 

Dzięki, pozdrawiam.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Up & Info: Serwer został zaktualizowany, sklep z nasionami jest dostępny.

 

Ponownie dziękuję za wasz czas, za testy i opinie. Dużo przyjemniej się pracuje, gdy tyle osób na bieżąco obserwuje postępy.

Jeszcze raz zapraszam wszystkich, którzy się jeszcze nie zdecydowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co pisac coś co już zostlo przerobione w te i wewte przez bardzije wydajne teamy/firmy. Nie lepiej było wymyśleć coś nowego zamiast kolejny farmville pisać ?

Jak coś to możesz podesłać linka czy co. Zainteresowała mnie opcja besztania :P Ale jak pomysł jest coś warty to podrzuce ci kilka pomysłów nie bój nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co? Bo ludzie grający w takie gierki przeważnie grają hurtowo. Nie w jedną, ale od razu w kilka na raz. Ile by tych gier nie było to gracze zawsze będą.

Zastanawiałem się nad rożnymi opcjami, różnymi typami gier, ale tak naprawdę to już wszystko zostało wymyślone i gdzieś tam jest w sieci. Innowacja to ryzyko, albo pomysł chwyci i autor nie nadąży ze stawaniem kolejnych serwerów albo będzie lipa i 15 osób online.

 

Jest to mój pierwszy taki projekt, postanowiłem napisać coś z czym wiem, że sobie poradzę. Zespół dwóch programistów + jeden grafik pracujący po godzinach, wieczorami, w wolnym czasie cudów nie zdziała. Ale zawsze jest szansa, że jakiś stary pomysł odgrzeje się całkiem fajnie w trochę innym wydaniu, lub zwyczajnie dane wykonanie trafi w gusta jakiejś grupy osób.

 

A jak się nie uda to spróbujemy czegoś innego. Część kodu może i się zmarnuje ale doświadczenie nigdy!

 

Zapraszam, namiary masz na PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co obchodzić. Projekt w Javie, więc nie ma zabawy z SQLi itd. Ogólnie pomysł fajny. Jak dojdzie lepsza szata graficzna to pewnie znowu będzie w to grać ludzi od choliery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza artystka-grafik wiecznie spóźnia się z pracami, więc takie rzeczy jak ikonki, elementy mapki robiłem sam, w kilku miejscach są szkice lub zwykłe bohomazy, Oczywiście zanim wypuścimy końcową, grywalną wersję to ten temat ogarniemy, ja sam się sporo nauczyłem z grafiki, bo kiedyś moim szczytem skilla było malowanie pędzlem w paincie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×