Skocz do zawartości

Web Hosting Talk

• arubacloud.pl

Partner technologiczny

Aruba Cloud jest marką usług cloud na rynku europejskim. Została stworzona w celu dostarczenia firmom kompleksowych rozwiązań Cloud niezależnie od ich planów i projektów.

Zdjęcie
* * - - - 7 głosów

[Opinie] Mintshost.pl

[Opinie] Mintshost.pl

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
970 odpowiedzi na ten temat

[Opinie] Mintshost.pl

#961 KeeX

KeeX

Regularny użytkownik

• Użytkownicy
  • 100 postów
  • Firma:zenbox.pl
  • Imię:Mateusz

Napisany 26 luty 2017 - 15:24

Czy mógłby ktoś zerknąć na zgłoszenie #IGG-707-23685? Dość długo już czekam na rozwiązanie problemu, który powstał nie z mojej winy i w zasadzie w ogóle nie powinien się pojawiać. Użytkownicy (i ja) potrzebują dostać się do panelu.

Edytowany przez KeeX, 26 luty 2017 - 15:34.

• 0

Darmowy hosting WWW bez reklam? To możliwe! Kliknij tutaj i dołącz do elity!

(konto prywatne i hostingowe - keex)

#962 ficus

ficus

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisany 27 luty 2017 - 15:29

Z mintshost korzystam od paru ładnych lat, VPS KVM w najdroższej dostępnej konfiguracji mam niemalże od roku. 

Ogólnie byłem zadowolony, lecz w ostatnich miesiącach mam powoli dość.

Od jesieni (już nawet nie pamiętam, czy nie wcześniej) co jakiś czas zgłaszam brak dostępu do serwera lub straszne lagi. Maszyna nie jest przeciążana z mojej strony, wykorzystuje ułamek jej możliwości - malutki serwer TS3 i serwer www z jedną stroną wizytówką -> a mimo to zdarzają się okresy, czasem nawet po parę tygodni, gdzie w ciągu dnia w określonych godzinach jest ok. 20% packet loss na serwerze.

W ostatnich 2 miesiącach zdarza się, że całkowicie tracę dostęp do maszyny - było takich sytuacji raptem kilka, 5-6, nie więcej, choć i to zdaje się być za wiele. Z BOKu dostaję informację o pracach na sieci, polepszaniu systemu anty ddos - potem, że takie zmiany są długotrwałe i nie mogą tego naprawić tak o, etc. 

Dziś od +- 3 godzin znowu nie mam dostępu do maszyny. Jestem w stanie zrozumieć prace na sieci - ale o tych powinienem zostać poinformowany z wyprzedzeniem, rozumiem też usterki - ale... 3 godziny? Przez 3 godziny, w środku dnia roboczego nikt nie monitoruje maszyn i nie jest w stanie ogarnąć problemu - lub jeśli ten ich przerasta - wysłać mailowo informację do klientów z danej maszyny? 

W kwietniu moja umowa z mints się kończy i niechętnie, ale raczej będę zmuszony poszukać innego usługodawcy. 

• 0

#963 Łukasz

Łukasz

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1567 postów
  • Firma:simpleideas.pl
  • Imię:Łukasz

Napisany 27 luty 2017 - 21:35

@ficus stawiam że masz publicznego TSa i system antyddos z mintshost robi Ci blackhola przez co wycinany jest cały ruch do serwera.

Edytowany przez Łukasz, 27 luty 2017 - 21:37.

• 0

Polecam szybkie i wydajne serwery KVM oraz serwery VPS SSD z lokalizacją w Polsce.

kody rabatowe ultimahost

#964 ficus

ficus

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisany 27 luty 2017 - 21:37

@ficus stawiam że masz publicznego TSa i ten słynny mintshostowski system antyddos robi Ci blackhola przez co wycinany jest cały ruch do serwera

Publiczny na tyle, że każdy kto ma IP może wbić, ale mam go wyłączone z katalogowania na listach serwerów. Tylko dla znajomych serwer. 

Przez TS tylko objawy zauważyłem, cała maszyna w tym momencie leżała. 

• 0

#965 Łukasz

Łukasz

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1567 postów
  • Firma:simpleideas.pl
  • Imię:Łukasz

Napisany 27 luty 2017 - 21:39

Publiczny na tyle, że każdy kto ma IP może wbić, ale mam go wyłączone z katalogowania na listach serwerów. Tylko dla znajomych serwer. 

Przez TS tylko objawy zauważyłem, cała maszyna w tym momencie leżała. 

Jak obrywasz DDoS'em i blackhole zadziała to możesz stracić dostęp do całego serwera, do wszystkich usług.

Wyłącz TSa na pewien czas i sprawdź czy problem będzie występował dalej.

• 0

Polecam szybkie i wydajne serwery KVM oraz serwery VPS SSD z lokalizacją w Polsce.

kody rabatowe ultimahost

#966 Magda M

Magda M

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 11 postów
  • Imię:Magdalena
  • Nazwisko:Mocarz

Napisany 02 marzec 2017 - 15:05

Witam, ja ostatnio czekałam na odpowiedź ok.1 dzień, ale z późniejszej reakcji byłam zadowolona.

• 0

#967 Fihu

Fihu

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 14 marzec 2017 - 13:18

W tamtym tygodniu mieli jakieś ataki ddos, po napisaniu do nich stwierdzili że to u mnie na stronie jakiś plik obciąża serwer dlatego strona zaczęła zamulać i ładować się kilka razy dłużej (albo czasem całkiem strona padała). Po jakimś czasie coś u siebie naprawili i strona działała ok. Mieli zapewne jakieś problemy z maszyną matką. Po napisaniu do firmy oczywiście przeprosili za awarie i w nagrodę za problemy poinformowano mnie ze otrzymam jeden rdzeń do procesora, którego oczywiście nie otrzymałem.

Dzisiaj (przed momentem) mój serwer na której mam autosurf, oraz inne strony tego typu padły całkiem, wszystkie stały na minthoście oczywiście. Jestem ciekaw jak tym razem firma odpowie, może to znowu wina mojej strony i popsułem im pół serwerowni.

Niestety, jak dla mnie firma coraz mniej poważna się robi jeśli chodzi o działanie jak i pomoc. Jeśli jest jakaś awaria to mogli by chociaż przyznać się i napisać w czy problem, a nie odbijać piłeczkę i zwalać na strony klientów.

Gdybym nie miał wykupionego serwera na rok z góry, zapewne bym poszedł na inny, bo mam już dość ich dziwnych akcji.

• 0

#968 Cad0s

Cad0s

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 242 postów
  • Firma:HenCore
  • Nazwisko:Henkel

Napisany 14 marzec 2017 - 14:45

Wstało coś bo oprócz stron głównych MH + BH mi wszystko leży

• 0

#969 KeeX

KeeX

Regularny użytkownik

• Użytkownicy
  • 100 postów

Napisany 14 marzec 2017 - 14:46

Ja też na razie jeszcze leżę.

• 0

#970 Botals

Botals

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 14 marzec 2017 - 14:48

U mnie jeden VPS wstał, drugi cały czas leży.

• 0

#971 KeeX

KeeX

Regularny użytkownik

• Użytkownicy
  • 100 postów

Napisany 14 marzec 2017 - 15:19

Mój wstał właśnie.

• 0

1 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników