Skocz do zawartości

Web Hosting Talk

• arubacloud.pl

Partner technologiczny

Aruba Cloud jest marką usług cloud na rynku europejskim. Została stworzona w celu dostarczenia firmom kompleksowych rozwiązań Cloud niezależnie od ich planów i projektów.

Zdjęcie
* * - - - 7 głosów

[Opinie] Mintshost.pl

[Opinie] Mintshost.pl

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
970 odpowiedzi na ten temat

[Opinie] Mintshost.pl

#901 MatX_

MatX_

Często na forum

• Użytkownicy
  • 56 postów
  • Imię:Mateusz

Napisany 04 grudzień 2016 - 13:33

Support ostatnio - trzeba przyznać działa rewelacyjnie; już prawie 2 dni czekam na odpowiedź na ticket i nie zdziwiłbym się gdyby nigdy nie została udzielona odpowiedź.

• 0

#902 eska97

eska97

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 34 postów

Napisany 17 grudzień 2016 - 22:31

http://screenshot.sh/m3GPSUURNt4IJ

http://screenshot.sh/oB1dvLcXZXEUt

czytać nie potrafię czy mnie oszukują?

• 0

#903 nikolaj

nikolaj

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 37 postów

Napisany 17 grudzień 2016 - 22:45

prawdopodobnie tak, najlepsze rozwiązanie to zmiana hostingu

ostatnio robi się głośno w temacie problemów z h88 (biznes-host.pl, hekko.pl, ionic.pl, jupe.pl, mintshost.pl, netdc.pl, superhost.pl)

• 0

#904 elmn

elmn

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 20 postów

Napisany 30 grudzień 2016 - 13:43

Potwierdzam. Źle się dzieje. Od tygodnia wywala 500 i 503 na przemian. BOK nie odpisuję.

W netdc.pl - podobna sytuacja.

• 0

#905 Postman

Postman

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisany 02 styczeń 2017 - 11:08

Po moich problemach z płatnością nie mogę narzekać póki co.

Mam w mints 2 VPS'y. Support bez szału, ale dość szybko dograli brakujące moduły, tak by firewall CSF przechodził wszystkie testy. Testuję sobie u nich nginx + varnish i działa wszystko bez problemów, do tego stopnia, że zastanawiam się czy nie przenieść tam swojego portalu i forum.

Problemów nie mam, bo może i nie potrzebuję korzystać z supportu zbyt wiele.

żeby nie było jednak zbyt różowo, to i ja się wkurzyłem ostatnio

W ciągu ostatnich robili jakieś migracje i co mi się nie podoba, to przejście z HyperVM na SolusVM. 

Wybierałem ten hosting, bo wiedziałem, że jest tam HyperVM, i między innymi mam dostęp do edycji i modyfikacji plików z poziomu panelu. SolusVM poza restartem serwera i absolutnym minimum jak nazwa hosta nie umożliwia kompletnie nic.

Na dobrą sprawę mógłbym domagać się rozwiązania umowy i zwrotu pieniędzy, bo w trakcie zmieniono parametry serwera i jego funkcjonalność. 

Zaraz ktoś powie, że mam przecież konsolę, ftp, scp i cholera wie co jeszcze, ale ja naprawę korzystałem z managera plików w HyperVM i było to dla mnie bardzo wygodne.

Edytowany przez Postman, 02 styczeń 2017 - 11:26.

• 0

#906 kaziu

kaziu

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 135 postów
  • Imię:Adam

Napisany 02 styczeń 2017 - 11:17

Ja administruję jednego VPS'a z Windows Server w Mintshost - małe środowisko produkcyjne - baza danych MSSQL + VPN. Chodzi bez większych problemów - uptime powyżej roku, dla niedowiarków mogę wkleić Screenshot'a ;)

• 0

#907 Kamikadze

Kamikadze

Poziomka

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5689 postów
  • Firma:HitMe.pl [profil prywatny]
  • Imię:Emil
  • Nazwisko:Marszalec

Napisany 02 styczeń 2017 - 13:31

Widocznie jeszcze Cię nie zmigrowali :)

U mnie uptime 2 dni, ale raczej też nie jest się do czego przyczepić. Pod secondary DNS najtańszy VPS jak najbardziej OK :)

• 0

Skonfiguruj.pl - Skonfiguruj swój serwer!

SerwerStatus.pl - Darmowe monitorowanie Twoich serwerów!

GameStatus.pl - Darmowe monitorowanie serwerów gier!

imgURL.pl - Darmowy hosting obrazków!

#908 eska97

eska97

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 34 postów

Napisany 02 styczeń 2017 - 13:37

co do VPS biorąc pod uwagę jakie pieniądze za nie chcą, to może być, ale shared host działa na poziomie darmowego hostingu.

• 0

#909 l3szcz

l3szcz

AntyHejt v1.0

• Firma Bronze
  • 1020 postów
  • Firma:Szukam
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Leszczyński

Napisany 02 styczeń 2017 - 20:49

^darmowych hostingów to Ty nie obrażaj. :)

• 0

#910 tgx

tgx

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 925 postów
  • Firma:Biznes-Host.pl

Napisany 02 styczeń 2017 - 21:04

^darmowych hostingów to Ty nie obrażaj. :)

Dokładnie, prośba nie porównywać do hostingu prowadzonego przez @l3szcz ;)

Ale prosiłbym może bardziej o powstrzymanie się od komentarzy nie wnoszących nic do tematu.

Jak komuś usługa nie odpowiada to ma do tego prawo, ale takie uszczypliwości są nie na miejscu, szczególnie dla kogoś kto wielokrotnie próbował prowadzić taką usługę.

• 2

No keyboard detected. Press F1 to continue.

#911 KeeX

KeeX

Regularny użytkownik

• Użytkownicy
  • 100 postów
  • Firma:zenbox.pl
  • Imię:Mateusz

Napisany 02 styczeń 2017 - 22:04

Nie jest aż tak źle jak piszecie po tych migracjach. Jedyne, do czego się mogę przyczepić i się przyczepiam to support - szkoda, że nie ma podziału na awarie i wszystko leci standardowym priorytetem. Z tego co zauważyłem, to dopiero potem następuje selekcja zgłoszeń, więc czas oczekiwania na odpowiedź się trochę wydłuża, co trochę jest na minus.

• 0

Darmowy hosting WWW bez reklam? To możliwe! Kliknij tutaj i dołącz do elity!

(konto prywatne i hostingowe - keex)

#912 l3szcz

l3szcz

AntyHejt v1.0

• Firma Bronze
  • 1020 postów

Napisany 02 styczeń 2017 - 23:29

Dokładnie, prośba nie porównywać do hostingu prowadzonego przez @l3szcz ;)

Ale prosiłbym może bardziej o powstrzymanie się od komentarzy nie wnoszących nic do tematu.

Jak komuś usługa nie odpowiada to ma do tego prawo, ale takie uszczypliwości są nie na miejscu, szczególnie dla kogoś kto wielokrotnie próbował prowadzić taką usługę.

Nie miałem na celu obrażać waszych uczuć i moim postem tylko zaznaczyłem, że na rynku są darmowe hostingi działające na równi jakości z tymi płatnymi (ct8.pl chociażby czy też właśnie mój). Istnieje pogląd, że darmowe hostingi działają jak gów.... działają słabo i na podstawie tego ktoś stwierdził, że wasze usługi są na niskim poziomie. 

• 0

#913 Pokuć

Pokuć

Kafarek

• WHT Pro
  • 2461 postów
  • Firma:Agencja Kafarek

Napisany 02 styczeń 2017 - 23:59

@l3szcz, please :) To temat dotyczący Mintsa a szerzej H88 a nie darmowych hostingów. Wyluzuj nieco i cho na bro :)

• 0

Agencja Kafarek. Inteligentów, magistrów i profesorów słowem i czynem znieważy. Całodobowo, ceny niskie, dyskrecja zapewniona.

#914 l3szcz

l3szcz

AntyHejt v1.0

• Firma Bronze
  • 1020 postów

Napisany 03 styczeń 2017 - 00:08

@l3szcz, please :) To temat dotyczący Mintsa a szerzej H88 a nie darmowych hostingów. Wyluzuj nieco i cho na bro :)

Umówimy sie nie raz i mysle ze warto jeszcze z ekipa WHT powtórzyć 2008 marynarzu :P 
I ja odnoszę się bezpośrednio właśnie do jakości oferowanej przez H88 - mimo czasem krytycznej opinii dostrzegam, że się starają i po prostu wiem co mówię jeśli chodzi o jakość usług oferowanych przeze mnie czy ct8 porównując do nich. :) 

• 0

#915 devon

devon

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisany 03 styczeń 2017 - 04:40

co do VPS biorąc pod uwagę jakie pieniądze za nie chcą, to może być, ale shared host działa na poziomie darmowego hostingu.

Chyba żartujesz ;) - obecny rynek jest już drastycznie tani. Za cenę ich najtańszego vps (20 zł) można znaleść coś stabilnego a nie się denerwować.

Odpisujesz tylko na wybrane wiadomości w tym temacie więc nie widzę przeciwskazań do umieszczania komentarzy nic nie wnoszących nic do tematu ;)

Edytowany przez devon, 03 styczeń 2017 - 04:43.

• 0

#916 eska97

eska97

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 34 postów

Napisany 03 styczeń 2017 - 14:49

kolejny downtime od godziny http://screenshot.sh/mKOtulhayMw9K

Chyba żartujesz ;) - obecny rynek jest już drastycznie tani. Za cenę ich najtańszego vps (20 zł) można znaleść coś stabilnego a nie się denerwować.

18zł - 50% to jest już 9zł przy kupnie na rok, nie jest aż tak źle.

Edytowany przez eska97, 03 styczeń 2017 - 14:51.

• 0

#917 elmn

elmn

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 20 postów

Napisany 03 styczeń 2017 - 15:08

[do kosza]

Edytowany przez elmn, 03 styczeń 2017 - 15:10.

• 0

#918 eska97

eska97

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 34 postów

Napisany 03 styczeń 2017 - 15:10

zablokowane ftp i błąd 404 na stronie, czyżby jakiś hack?

• 0

#919 dom3lek

dom3lek

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisany 03 styczeń 2017 - 17:34

Ta firma to jedna wielka kpina. Posiadamy od nich dwa dedyki na których świadczymy usługi serwerów gier. Nasi "klienci" zakupują u nas usługi na serwerze z czego opłacany są dedyki. Od 2 miesięcy pracowaliśmy na zepsutej karcie sieciowej, mimo, że pisaliśmy wielokrotnie, że coś jest nie tak. Od kilku miesięcy również pojawiają się timed outy i odcinany jest 1 z dedyków od świata tłumacząc się, że jest to OBOWIĄZKOWE w BGP BLACKHOLING. 

O supporcie nie wspomnę bo jest to pokolenie ludzi, którzy zostali wzięci z ULICY bo inaczej tego nie można nazwać. 

Płacimy 3000 zł rocznie za dedyki a jesteśmy traktowani jak ŚMIECIE. Szykujemy wpis na wykopie bo to jest już śmieszne. 

• 0

#920 Kamikadze

Kamikadze

Poziomka

• WHT Pro
  • 5689 postów
  • Firma:HitMe.pl [profil prywatny]
  • Imię:Emil
  • Nazwisko:Marszalec

Napisany 03 styczeń 2017 - 18:22

3000zł za dedyki? To niespełna 250zł miesięcznie. Jeden serwer w tej cenie będzie ciężko znaleźć z dobrą ochroną.

Jeżeli nie podoba się blackholing, który niestety tak działa to może warto pomyśleć o zainwestowaniu więcej kasy?

• 0

Skonfiguruj.pl - Skonfiguruj swój serwer!

SerwerStatus.pl - Darmowe monitorowanie Twoich serwerów!

GameStatus.pl - Darmowe monitorowanie serwerów gier!

imgURL.pl - Darmowy hosting obrazków!

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników