Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BlueJ

Serwis do pobierania plików z chomikuj

Polecane posty

Witam, znacie jakieś które umożliwiają pobieranie plików z chomikuj? Znalazłem http://easyfiles.pl niby oferuje pobieranie, testował ktoś? bo nie chce tracic kasy jak nie działa... Kiedyś przez kilka dni na rapids.pl sie dało ale wycofali ten serwis ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz serwisu który oferuje pobierania bez limitu z chomikuj ? wiesz zapewne , że tam są limity transferu więc jak by to się miało komuś opłacać :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz serwisu który oferuje pobierania bez limitu z chomikuj ? wiesz zapewne , że tam są limity transferu więc jak by to się miało komuś opłacać :) ?

Szukam serwisu podobnego do rapids.pl który oferuje pobieranie za wykupiony transfer z możliwością pobierania plików z chomikuj.

Edytowano przez BlueJ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposób naliczania transferu na easyfiles.pl zależy od cen tegoż w poszczególnych serwisach, jako że chomik do najtańszych nie należy więc liczą sobie podwójnie w stosunku do większości hostingów plików, jednak rzeczywiście jest i tak tanio, poza tym jako jeden z nielicznych serwisów tego typu easyfiles działa bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Przecież to taniej wyjdzie kupić na chomikuj 40GB za 10.67zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

500GB za 90zł to tanio

na chomikuj 100GB 88pln

 

 

500GB chomik = 440pln

500GB easyfiles = 180pln

 

easyfiles o ile widzę liczy traffic z chomikuj x2 więc trzeba 1TB kupić aby pobrać 500GB.

 

Sporo oszczędzamy. Jeżeli działa faktycznie, zaczynam korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa, działa. A przynajmniej działał kilka miesięcy, kilka tygodni i jeszcze 3 dni temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

O P2P zapomnieli?

 

 

heh... Klient chce kupić samochód a ty mu motor proponujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

O P2P zapomnieli?

p2p straciło sens ... 2 lata temu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Paweł: A to niby dlaczego? Może uzasadnisz, bo ja jakoś nie zauważyłem, żeby p2p straciło sens, cały czas używam sieci peer-to-peer i powiem Ci, że mają się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuje, może mi się przyda. Jak sprawdzę napiszę co wyszło.

Ja korzystam z rapids.pl od 2011r. i zero problemów. Co do chomikuj to jest za pobraniem na serwer, ale jak by nie patrzeć szybko się pobiera na konto i można ssać plik.

Edytowano przez BlueJ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/chomikuj-25-5-gb-gratis-transfer-automat-24-7-i3088257996.html
gdzie wy macie 100gb za 88zł?:)"


nawet jeszcze taniej:
http://allegro.pl/chomikuj-60-gb-5-gb-gratis-80000pkt-automat-i3085946696.html

 

edit

http://allegro.pl/chomikuj-100-gb-5-gb-gratis-140000pkt-automat-i3085945984.html

 

 

 

edit2.

ten trzeci link trochę przekłamany (bo dostaje się 40gb albo chomik maniaca co daje 100gb po 10gb tygodniowo)

tu coś ciekawego:
http://allegro.pl/1gb-transferu-chomikuj-pl-promocja-nowosc-i3057384631.html




Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Paweł: A to niby dlaczego? Może uzasadnisz, bo ja jakoś nie zauważyłem, żeby p2p straciło sens, cały czas używam sieci peer-to-peer i powiem Ci, że mają się świetnie.

 

 

Dlaczego tak uważasz?

Korzystam z prywatnych trackerów. Niestety straciło to sens, gdyż musisz pilnować ratio itp.

Według mnie jest to dziwna praktyka, na pewno na takich wstawkach, które są umieszczone na dedyku np OVH, który seeduje 24/7.

Niestety wysedowanie gry 20 GB z domowego łącza jest wręcz nierealne.

A publiczne trackery sami wiecie jakie są :)

 

Używałem też moorhunta itp, ale teraz to tam kompletna klapa jest. Kiedyś ssało się full łączem, a teraz po kilku godzinach skrzynka na np gmail.com zbanowana i pliki w du*** idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem.
Ja zawsze pobieram z torrenty.org - tak wiem że to najgłupsza strona tego typu (nawet ratio nie trzeba wyrabiać), ale zawsze idzie dobry transfer (pod 1MB/s), a seedować też mi się zdarza, nie utrudnia mi to korzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IStreamPL: ja tam nie mam problemu z wyseedowaniem 20 czy nawet 200 GB na domowym łączu. Tyle, że mam 4mbps na wyjściu i kompa, który biega 24/7.

Co do prywatnych trackerów, to sam też już z takich nie korzystam, w zasadzie to przerzuciłem się całkowicie na najpopularniejsze publiki (openbittorrent, publicbt itp) i nie wiem co masz na myśli pisząc "wiecie jakie są". Sam seeduję, bo mam możliwość, nie dlatego, że jest jakieś wymuszone ratio i znam wielu innych, którzy tak robią i mają w dupie czy się to komuś podoba czy nie. Ja się pijawkami nie przejmuję, niech se żyją, nawet jak na 10 pijawek znajdzie się jeden użytkownik, który będzie seedował jak ja to już jesteśmy do przodu. Bez jojczenia i płaczu, jakie to te pijawki są straszne, jak to "zabijają p2p".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno ja jak i VPSidło seedujemy ile tylko można.
Jakie są publiczne trackery? Pełne plików i seedów, wystarczy mądrze z nich korzystać.

Łukasz i Krzysiu piąteczka za podtrzymywanie idei P2P :)
Koniec offtopu z mojej strony: płatne konta premium są dla dzianych gamoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonuje winyle, glownie elektronika z lat 90. Gdyby nie soulseek, nie wiedzialbym o istnieniu wielu wspanialych wydawnictw. A co do trackerow, takze popieram idee otwartosci, tzn kto chce, ten seeduje. Ja i moj vps wspieramy dzielnie kazdy torrent pobrany do ratio przynajmniej 200 procent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do trackerow, takze popieram idee otwartosci, tzn kto chce, ten seeduje.

Niestety to nie ma sensu, bo większość "prouserów" myśli że przez seedowanie jego internet działa wolniej... Te trackery z ratio moim zdaniem to jest dobra rzecz... Ale tam też już często ludzie nabijają sobie ratio Ratiomasterem.

 

mam neo 10mb (10mb down, 1mb up) i seeduje średnio 4 do 5GB dziennie

około 30GB tygodniowo

około 100 do nawet 220GB miesięcznie

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Nie wiem czy jest czym się chwalić. Legalne pliki seedujecie? Nie uwierzę że dystrybucje linux i oprogramowanie open source :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie, powinny się posypać ostrzeżenia, jak nie ostrzej.

A nie, to webhostingtalk, trzeba uważać żeby samemu nie dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabronisz udostępniania darmowego TPB - AFK? Albo gier i muzyki z PromoBaya?

Udostępnianie != piractwo, gdyż nie robimy tego w celach zarobkowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×