Skocz do zawartości

Zdjęcie

[wirtualny] jedno konto, kilka wordpressów

[wirtualny] jedno konto, kilka wordpressów wirtualny wordpress

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

[wirtualny] jedno konto, kilka wordpressów

#1 fry1979

fry1979

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisany 27 luty 2013 - 20:27

Witajcie, mam pytanie. Szukam hostingu, na którym mógłbym bezpiecznie postawić sobie, ze 3 serwisy na WP. Szukałem, szukałem i przypadła mi bardzo oferta firmy hexcom.net. Podczas lektury regulaminu natrafiłem na zapis:

10. Dodatkowe limity jak się wspólne dla wszystkich planów hostingowych to:

(...)

c) maksymalna ilość aktywnych połączeń do MySQL: 30

(...)

Nie za bardzo wiem, a właściwie to w ogóle nie wiem, jak należy rozumieć ten zapis? Czy to chodzi o ilość "skryptów", które są na jednej stronie wykorzystującej jedną bazę? Wybaczcie, ale w tej kwestii jestem totalnym laikiem. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógł to jakoś zobrazować.

ewentualnie prosiłbym o radę - firmy deklarują się, że otrzymuję konto bez limitów transferu. Jeżeli na jednym koncie będą 3-4 stronki z jako takim ruchem, to faktycznie nie będzie żadnych problemów z ich użytkowaniem. Ewentualnie2, jakie inne firmy oprócz hexcom, z podobną ceną i konfiguracją jak Hex Da 6?

Edytowany przez fry1979, 27 luty 2013 - 20:36.

• 0

#2 Kolopik

Kolopik

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1858 postów
  • Imię:Kacper

Napisany 27 luty 2013 - 20:50

Odradzam ich usługi... Serwer, na którym mam konto jest z deczka przeciążony i wieczoram, gdy serwer osiąga load 10-15, a nawet 20 moje forum ledwo się wczytuje (małe forum, bo ma dopiero 5k postów), a jak im zwróciłem uwagę, że coś jest nie tak to jeszcze mnie opieprzyli.

Przeniosłem się ponownie na swojego VPS'a.

• 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: wirtualny, wordpress

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników