Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, poszukuję taniego i w miarę dobrego VPS pod serwer teamspeak 3 (mniej więcej do 50 slotów). Opcjonalnie, chciałbym również postawić na nim hosting pod małą stronę www (jednak nie jest to wymagane). Proszę o doradzenie, najlepiej firm sprawdzonych osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś polecił jakiś gotowy pakiet na którym chodził by ten teamspeak.

2. Spojrzałem na ultimahost, straciłem zainteresowanie w momencie gdy na stronie: http://ultimahost.pl/vps wyskoczyło mi coś takiego:

 

  • Notice: Undefined variable: big_icon w include() (linia 28 z /var/www/uh/data/www/ultimahost.pl/sites/ultimahost.pl/themes/ultimahost/node--usluga.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: parent_category_title w include() (linia 28 z /var/www/uh/data/www/ultimahost.pl/sites/ultimahost.pl/themes/ultimahost/node--usluga.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: parent_category_title w include() (linia 29 z /var/www/uh/data/www/ultimahost.pl/sites/ultimahost.pl/themes/ultimahost/node--usluga.tpl.php).
  • Notice: Trying to get property of non-object w _metatags_quick_get_vocabulary_keywords() (linia 158 z /var/www/uh/data/www/ultimahost.pl/sites/all/modules/metatags_quick/metatags_quick_extra.module).

 

Edytowano przez Pogadajmy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, ile mniej więcej pamięci RAM i CPU było by potrzebne do serwera ts3 50slotowego?

I ile może zjeśc transferu taki serwer (powiedzmy przy 50 osobach przez 12 godzin dziennie, co jest sytuacją ekstremalną ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także mogę Ci polecić Biznes-Host i dodatkowo Webh.pl (pakiety nr 1) spokojnie utrzymają tego tsa. Ewentualnie tak jak kolega wyzej napisal svoice i mintshost z Panelem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×