Skocz do zawartości

Polecane posty

Cześć i czołem,

 

Jakiś czas temu na pewnym forum przeczytałem o Sanfre.eu. Zainteresował mnie pakiet serwer.polska (większa pojemność). Czy ktoś korzystał? Warto? Czy nie padnie po miesiącu jak inne free hosty?.

Edytowano przez body20 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Darmowy hosting u tej osoby jest na wysokim poziomie - stoi bodajze od maja ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Sam tam teraz trymam forum. Teraz hosting jest oznaczony jako V2.0. Korzystałem z ich usług jeszcze wcześniej gdy dopiero zaczynali działalność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zastanawiającym jest, że 3h po napisaniu tego tematu wyszedł mailing do userów sanfre m.in. z prośbą o opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Jak możesz zauważyć, prawie ciągle siedzę na WHT. Zobaczyłem że został utworzony temat o Sanfre.eu to skorzystałem aby inni użytkownicy wystawili opinię. Sam miałem jakiś czas temu taki temat utworzyć, ale nie chciałem zbytnio takiego tematu, żeby po mnie nie jeżdżono (jak ja dobrze znam społeczność WHT :)).

 

Edit: Jeżeli już wątpliwości rozwiane, to czy mogę prosić o usunięcie postu theqkash i mojego :)?

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting jak i Administracja są niezawodni, FTP chodzi bardzo szybko widać że Serwery są naprawde bardzo wydajne, forum wczytuje się bardzo szybko, brak lagów, scin itd. Skrypt forum IP.Board, który jest wymagającym skryptem chodzi bardzo dobrze jak i szybko. Co najważniejsze, hosting jest w 100% darmowy i nie jeden płatny by wymiękł, nie ma żadnych reklam to też było dla mnie ważne, jest duży transfer, dość przestrzeni dyskowej jak i innych opcji. Co do Administracji to dziś mnie zaskoczyła, napisałem dziś do Nich, odpisali niemal po minucie i po dwóch minutach wszystko było załatwione. Normalnie jeden z najlepszych bezpłatnych hostingów z jakich korzystałem do tej pory, oby tak dalej, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting jak i Administracja są niezawodni, FTP chodzi bardzo szybko widać że Serwery są naprawde bardzo wydajne, forum wczytuje się bardzo szybko, brak lagów, scin itd. Skrypt forum IP.Board, który jest wymagającym skryptem chodzi bardzo dobrze jak i szybko. Co najważniejsze, hosting jest w 100% darmowy i nie jeden płatny by wymiękł, nie ma żadnych reklam to też było dla mnie ważne, jest duży transfer, dość przestrzeni dyskowej jak i innych opcji. Co do Administracji to dziś mnie zaskoczyła, napisałem dziś do Nich, odpisali niemal po minucie i po dwóch minutach wszystko było załatwione. Normalnie jeden z najlepszych bezpłatnych hostingów z jakich korzystałem do tej pory, oby tak dalej, pozdrawiam.

 

 

Tak odejdę od tematu ale gdy administracja zauważy, że posiadasz IPB to od razu pomyśli, że to nulled :) Bo to logiczne, że jak się ma pieniądze na IPB to także na hosting.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam u nich kilka stron:

 

tapeciarnia.1fre.pl

coolfoto.1fre.pl

premium.1fre.pl

 

Jestem bardzo zadowolony z ich usług i żadne inne darmowe hostingi (keed.pl , uduu.pl , topl.pl) nie mają się co z nimi porównywać.

U konkurencji błąd limitu CPU pokazywał się ok godzi 17:00 a po przeniesieniu stron na sanfre.eu problem przestał istnieć.

Hosting bez problemu radzi sobie ze sporym ruchem ( 3200 wizyt i ponad 10 000 odsłon na dobe na 1 stronę)

 

Obecnie rezygnuje z innch płatnych hostingów i przenosze się do nich bo naprawde warto.

 

P.S. Mailing rzeczywiście poszedł ale jest to moim zdaniem zrozumiałe bo były przenosiny na lepszą maszene (choci stara też dawała rade) która może obsłórzyć jeszcze więcej kont to też zapraszam do rejestracji : http://sanfre.eu/web-hosting.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

misiekxxxl, właśnie maszyna nie dawała rady. Żebyś wiedział jakie było obciążenie. Ohoho.


Tak odejdę od tematu ale gdy administracja zauważy, że posiadasz IPB to od razu pomyśli, że to nulled :) Bo to logiczne, że jak się ma pieniądze na IPB to także na hosting.

Pozdrawiam.

 

Dopóki nie dostanę abuse, to żadne kroki nie zostaną podjęte. Nie wtrącam się do plików trzymanych przez użytkowników, bo to oni za nie odpowiadają.

Chociaż przyznam iż nie raz miałem sytuację że autorzy różnych skryptów wysyłali abuse iż dany skrypt jest w wersji nulled. Wszystko było rozwiązywane polubownie, i jedynie co żądali autorzy, to usunięcia strony przez użytkownika.

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem jakie zdanie o tym mają darmowe hostingi ;) Ale też trzeba zobaczy na to z innej strony - przy większej ilości użytkowników taki IPB nieźle obciąża serwer. Bynajmniej z tego co wiem, dlatego większość darmowych hostów nie daje rady sobie z IPB.

 

Mam znajomego, który siedział z IPB na darmowym hoście z IPB bo dobrze działało a nic system nie wykrył i skubany długi czas tam siedział.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

O to nie trzeba się martwić. Jeżeli konto będzie zbyt mocno obciążać, to będziemy musieli prosić o migrację na inny hosting.

 

Edit: W najbliższym czasie, na serwerze.polska zostanie wgrany plugin cpu/ram monitor, który pomoże nam w kontrolowaniu obciążenia.

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może i ja sobie założę taki darmowy hosting jak tak fajnie to pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz jakiś ciekawy projekt ( nie kolejny klas cs czy siec serwerów) to napisz do mnie - chętnie zasponsoruje ciekawe pomysły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×