Skocz do zawartości
Gość l3szcz

Przejęcie IDEL.PL

Polecane posty

Gość l3szcz

Jest to dom.
Oczywiście, NIP i REGON poprawię. Doszło do małej pomyłki przy rejestracji firmy, w ciągu kilku dni z Urzędu Skarbowego wpłynie nowy NIP.
Jeżeli chodzi o moje wypowiedzi na forum, rozumiem, że zaliczyłem falstart, ale postaram się o to, by te i inne nieprzychylne słowa zamieniły się w późniejsze pochwały - gdyż idel jest tylko jedną z marek reprezentującą firmę.

Obecnie pracuję nad zaawansowanym skryptem do sprzedaży miejsca hostingowego, wdrożę go również na idel.pl.
Firma nie będzie się rozwijać tylko w tej branży, niedługo uruchomimy sprzedaż VPS'ów XEN - jak już planowałem w temacie podanym kilka postów wcześniej.

Mogę też zapewnić, że dane klientów idel znajdują się na profesjonalnie zabezpieczonym dedyku, do panelu Direct Admin dojdą nowe funkcje.

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka przy rejestracji firmy?? nowy NIP? NIP jest nadawany osobie, a nie firmie, w przypadku osób fizycznych prowadąacych działalność gosp.

REGON tez jest błędny? REGONu nie rejestrujesz w US, wiec jaki jest prawidłowy?

Edytowano przez mcd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki iż się wtrącam czytam , i czytam, hmm oki pisząc stronę zawsze można strzelić byka np w nipie czy regonie ( oki rozumem ), ale mówisz iż US wystawił ci zły NIP ( błędny ) ?? nie no żartujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Nie żartuje, mówię o rejestracji firmy. Pomyliłem się i podałem NIP zakładu w którym aktualnie pracuję (różni się od mojego o kilka cyfr).

 

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nam się kolega popisał :lol: Szkoda że zanim ja zakładałem firmę nie wpadłem na pomysł żeby pomylić swój NIP i REGON z jakąś inną firmą :D

 

Piszesz, że rośnie dzięki Tobie konkurencja... Chyba te słowa są nieaktualne skoro nawet nie raczyłeś tego zarejestrować na czas. Z pewnością będzie to dla Ciebie bardzo atrakcyjna reklama na start :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

@sshd - przyśpieszam otwarcie działalności, dokumenty korygujące są już wysłane - czyli firma startuje dokładnie w walentynki :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sshd - przyśpieszam otwarcie działalności, dokumenty korygujące są już wysłane - czyli firma startuje dokładnie w walentynki :)

 

Tak czy tak skłamałeś i jak znam już te forum - jesteś już spalony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Jest profil firmowy, a w nim wszystko pisze ;]

Przejąłem idel, poinformowałem - bo trzeba.
Ponadto - to, że firma jest zarejestrowana - czytaj - nie otworzyła jeszcze działalności - nie świadczy o tym, że jestem już spalony.

Fakt faktem jest jednak, że firma istnieje. Nie rozpoczęła działalnosci - ale jest wpisana.

Gdzie tu kłamstwo, panie Jarosławie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma zaczyna działać z dniem startu, nie z dniem złożenia wody.

Zakładasz firmę dzisiaj, a we wniosku widnieje rozpoczęcie 10 marca - czyli do dnia 10 marca firma nie istnieje i nie możesz prowadzić działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@l3szcz

A wstawisz mi fakturę z datą dzisiejszą jak coś u Ciebie zamówię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Wiedziałem, że z tego będzie niezły cyrk, a... to dopiero początek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Dobra, rzeczywiście mój błąd ;]

Mam prawo do nich, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pewnie, kazdy ma prawo do bledow. Jednak te elementarne (ktorych na dobra sprawe nikt nie powinien popelnic) sprawiaja, ze juz na starcie masz zla opinie - a na dobra sprawe jeszcze nawet nie zaczales ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując krzak przejął krzaka i ogłosił to na WHT.

 

PS. Zamykam i przenoszę do piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×