Skocz do zawartości
Gość l3szcz

Przejęcie IDEL.PL

Polecane posty

Nie boję się krytyki :]

Wręcz jestem na nią otwarty, ale nuży mnie spam.

Mogę utrzymać idel nawet na nim tracąc, o pieniądze się na prawdę nie boję :)

Nie wiesz do czego dążysz, a poza tym pisałeś w innym temacie, czy warto zakładać firmę i w jaki sposób jak najwięcej wycisnąć tych zysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie boję się krytyki :]

Wręcz jestem na nią otwarty, ale nuży mnie spam.

Mogę utrzymać idel nawet na nim tracąc, o pieniądze się na prawdę nie boję :)

Nie wiesz co mówisz hehe.

Coś mi się wydaje że to będzie powtórka z rozrywki nie dawno wielkiego pro super hostingu UPTM.pl :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Wiadomo, że trzeba najwięcej wyciągnąć z klientów - przejęcie idel dla mnie jest przemyślaną decyzją i będę się starał to udowodnić.

Wycisnąć zysków po trzech pierwszych miesiącach się praktycznie nie da, dlatego przejąłem idel, żeby mieć klientów na start - zachęcić do oferty innych serwisów mojej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

O mój Boże. Kto w dzisiejszych czasach, nie boi się o przetrwanie z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąca? Proszę Cię, nie pisz takich głupot.

 

P.S Chyba że, w totka wygraleś, więc możesz mi przelać troszkę pieniążków, podać numer konta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epox

Jeszcze nie posmakowałeś gorzkiej czekolady. Pod górkę, to dopiero będzie. Ale jak najbardziej, życzę wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Dziękuję :)

Jestem przygotowany na wiele nieszczęść, w tym też na gorzki smak przegranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Jestem przygotowany na wiele nieszczęść, w tym też na gorzki smak przegranej.

 

 

mowiła pan ze dane są zrzucone na serwer jest kopia .. lecz jakoś nie widze moich danych z dnia 02.02.13 tylko wiele wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto w dzisiejszych czasach, nie boi się o przetrwanie z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąca? Proszę Cię, nie pisz takich głupot.

To co, mając pieniądze z pewnych źródeł nie można ich zainwestować w zabawkę która niekoniecznie ma od początku przynosić dochód ? Nie wiemy na ten temat nic, więc nie ma co gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

@fisherexe, takie pytania proszę zadawać na privie.

Taki backup otrzymałem od poprzedniego właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@fisherexe, takie pytania proszę zadawać na privie.

Taki backup otrzymałem od poprzedniego właściciela.

 

Taka rada, na dobry początek, zacznij zmieniać stronę hostingu, bo obecna strasznie mnie razi po oczach, jej kolory nie są do wytrzymania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze loga praktycznie toczka w toczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pingwinki przy pakietak kojarzą mi się zbytnio z UPTM :P Ogólnie jak się idel rozreklamuje u Minecraftów i wgl w grach to może Xaa(Proserwer) pobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Zmiany będą w ciągu najbliższych 2 tygodni.

@rafox - Damian Górliński, od którego przejęty został idel, jest webdesignerem. Prawdopodobnie to on zrobił szablon dla ehos wzorując się na idelu. Proszę tu nie obrażać, bo szablon IDEL.PL jest wyjątkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i "wyjątkowy", ale można zainwestować dwie stówki w bardziej "dzisiejszy" Jak chcesz na PW dam Ci cynk do dobrego a taniego grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany będą w ciągu najbliższych 2 tygodni.

@rafox - Damian Górliński, od którego przejęty został idel, jest webdesignerem. Prawdopodobnie to on zrobił szablon dla ehos wzorując się na idelu. Proszę tu nie obrażać, bo szablon IDEL.PL jest wyjątkowy.

 

 

Z całym szacunkiem ale ja w nim nic wyjątkowego nie widzę :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Chyba źle mnie zrozumieliście.

Chodziło mi o to, że jest jedyny taki - pomijając ehos, o którym nie wiedziałem.

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epox

Chyba źle mnie zrozumieliście.

Chodziło mi o to, że jest jedyny taki - pomijając ehos, o którym nie wiedziałem.

 

Pomyśl nad znaczeniem dwóch słów: Wyjątkowy, a unikalny -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle mnie zrozumieliście.

Chodziło mi o to, że jest jedyny taki - pomijając ehos, o którym nie wiedziałem.

Nie chcę ci robić przykrości ale do unikalności to mu jeszcze brakuje ...

Nie wiem czy wiesz ale ten dziurawy skrypt wraz z tym psełdo wyjątkowym szablonem krążyły na allegro na lewo i prawo za 12 czy tam 15 zł :lol:

przepraszam nie chciałem Cię rozczarować z tą wyjątkowością ale takie są realia zapewne o których nie wiedziałeś...

Swoją drogą gratuluję zakupu kupując idel.pl kupiłeś też opinię krzaka bo taka krąży tu na forum i nie tylko opinia.

Ja rozumie że chciałeś zacząć już z czymś ale myślę że lepiej jest zacząć na świeżo jako nowa firma niż brać na siebie przepraszam teraz za słowa ale TAKIE BAGNO.

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Nie kłam ;]

Bo skrypt hostingowy, który jest na idel nie jest dziurawy :)
Skrypt który jest sprzedawany na alledrogo za 15 zł jest tego samego autora ale powstał 3 lata wcześniej.

I powiedz mi czym jest Opinia krzaka? Czy was na prawdę boli, że rośnie konkurencja? Bo na razie na to wygląda.

Po za tym - Pseudo - a nie psełdo - do słownika ruszaj zanim się wypowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kłam ;]

Bo skrypt hostingowy, który jest na idel nie jest dziurawy :)

Skrypt który jest sprzedawany na alledrogo za 15 zł jest tego samego autora ale powstał 3 lata wcześniej.

I powiedz mi czym jest Opinia krzaka? Czy was na prawdę boli, że rośnie konkurencja? Bo na razie na to wygląda.

Po za tym - Pseudo - a nie psełdo - do słownika ruszaj zanim się wypowiesz.

Heh co niby ma nas boleć

Skoro nie wiesz co na tym forum oznacza słowo krzak to ja nie wiem ile ty masz lat...

Przeszukaj sobie te forum a dowiesz się co kupiłeś większość osób na tym forum wie he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Wiem co kupiłem - bo sprawdzałem opinię, a pana Górlińskiego znam. I wcześniej mówiłem o tym, że pan Górliński prowadził serwis jako osoba prywatna.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę poprosić o poprawny regon bądź nip?

 

Wpisując nip:

Numer identyfikacjny 5541915943

nie występuje w rejestrze REGON.
REGON powinien posiadać 9 cyfr, a posiada 8.
"41386099"
Jestem z kujawsko-pomorskiego więc chętnie odwiedzę "siedzibę" "firmy". Proszę napisać od razu czy jest to dom, czy jednak biuro gdybym musiał się zastanawiać i szukać odpowiedniego budynku.
Gdzie jest ten autorski skrypt, który był pisany? Przy okazji zapytam się o jaką Ci konkurencję chodzi? Jeszcze słowo "rosnącą konkurencję" nawet gdyby powstał nowy projekt Pana Tomasza (dawnego właściciela castpol), czy inż. Miodka to stanowiłby większą konkurencję niż idel. Dla mnie udowodniłeś, że nie nadajesz się i jesteś spalony w tej branży. Wystarczy przeczytać wszystkie Twoje wypowiedzi na forum. Jako przedstawiciel nie potrafisz pisać tak jak przystało (reprezentujesz "firmę"), wcześniej jako zwykły użytkownik również kiepsko wypadałeś na tym forum. Pisałeś również o pieniądzach, które posiadasz i są zapasem na te straty z webhostingu na przestrzeni 2-3 lat. Więc dlaczego nie wdrożyłeś swojego autorskiego skryptu bądź nie zakupiłeś/zleciłeś komuś wykonania czegoś autorskiego jak tak bardzo nie chciałeś korzystać z szeroko dostępnych skryptów? Pisanie na forum z zapytaniem czy jest to opłacalne i proszenie o porady było kiepskie i od razu Cię skreśliło. Współczuję klientom, którzy posiadają wykupioną usługę w idel (o ile ktoś taki jest). Stat4u na stronie "firmowej" bardzo dobrze odzwierciedla poziom usług oraz osoby, która się tym zajmuje.
Pozdrawiam
/edit:
Faktycznie opinie są tak zadowalające, że można było zakupić potężną markę idel.
Innych niestety nie znalazłem, może google mnie nie lubi.
Edytowano przez Groszeq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×