Skocz do zawartości
megi

MegiTeamQuest - gra fabularna stworzona z myślą o ludziach branży IT

Polecane posty

Lubisz nagrody i wyzwania wymagające intelektualnego wysiłku? Pracujesz w IT - jako admin, programista, pracownik biurowy? MT Quest powstał z myślą o Tobie!

Akcja Questu toczy się w przestrzeni 10 piętrowego wieżowca. Kolejnymi poziomami budynku zawładnęły najdziwniejsze kataklizmy – strajki, pożary i awarie… A co najgorsze w całym wieżowcu zupełnie zabrakło kawy! Zadaniem użytkownika gry jest dotransportować ją na ostatnie piętro.

opening.jpg

Quest rozpoczyna się od wyboru 1 z 3 avatarów – admina, programisty lub pracownika biura obsługi klienta. Na drodze każdej postaci staną inne wyzwania – po części związane z wykonywanym przez avatar zawodem.

 

Na dobry początek każdy uczestnik gry otrzymuje 10% zniżki na usługi hostingowe i ofertę VPS w MegiTeam. Potem, w kolejnych, uwikłanych w fabułę gry, łamigłówkach czekają zniżki, darmowe konta, kredyty i promokody od Partnerów gry (Wydawnictwa Helion, Fotolia, errormator.com,audeo.pl, bottlabel.com, MegiTeam).

 

Na 30 osób, które zdobędą najwięcej nagród w najkrótszym czasie, czekają także nagrody główne: bony o wartości do 150 zł (do wykorzystania w nowej ofercie MegiTeam). Kolejnych 15 osób piętnaście osób otrzyma koszulki firmowe.

 

Niech MegiTeam Quest pobudzi w Was kreatywność, ducha rywalizacji i rozgrzeje do czerwoności Wasze synapsy!

 

Zapraszamy do gry i życzymy powodzenia!

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Hmm pomysł świetny, ale przy pierwszej próbie podejścia do bonusu ten nie chciał się wgl włączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Przenoszę do informacji od firm - nie wiem dlaczego to się znalazło w giełdzie / oferta :D

 

ps. lubię tą kreskę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm pomysł świetny, ale przy pierwszej próbie podejścia do bonusu ten nie chciał się wgl włączyć...

 

Któraś podstrona się nie ładowała?

 

Przenoszę do informacji od firm - nie wiem dlaczego to się znalazło w giełdzie / oferta :D

 

Też nie wiem czemu tam dałam :D

 

ps. lubię tą kreskę ;)

 

Służę namiarami na graficzkę.

 

BTW. Dopiero jedna osoba przeszła questa jako admin. Panowie, robię Wam wjazd na ambicję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
BTW. Dopiero jedna osoba przeszła questa jako admin. Panowie, robię Wam wjazd na ambicję ;)

 

Sorry, ja w ogóle nie jestem z tych czasów, nie mam pojęcia co to te questy (jakaś gra jak rozumiem?) i o co w tym chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, aczkolwiek sądzę, że zadania są typowo ustawione pod "zgadnij co autor miał na myśli". Albo to ja nie zauważam oczywistych rzeczy, albo jednak szyfr wirusa nie jest zaszyfrowany żadnym algorytmem i nijak z source'a nie idzie wyczytać co dalej :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł dobry, aczkolwiek sądzę, że zadania są typowo ustawione pod "zgadnij co autor miał na myśli". Albo to ja nie zauważam oczywistych rzeczy, albo jednak szyfr wirusa nie jest zaszyfrowany żadnym algorytmem i nijak z source'a nie idzie wyczytać co dalej :(.

 

Idziesz torem admina czy programisty? Jak admina to podpowiedź masz w treści zadania, jak programisty to szyfr trzeba zgadnąć i jest to do zrobienia, bo programistę przeszło najwięcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jadę drogą admina ;).

 

Udało się! Uruchomiłeś spryskiwacze i zgasiłeś pożar. Uciekaj na kolejne piętro nim zupełnie przemokniesz!Dalej

 

Dzięki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten quest z kawą na pewno dobrze działa? :D.

 

Dałbym głowę, że wypróbowałem już wszystkie możliwe kombinacje, pół godziny CI już tą kawę parzę :D.

 

Edit:

Dobra, poddaje się. Dziś tej kawy nie zaparzę :D.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten quest z kawą na pewno dobrze działa? :D.

 

Dałbym głowę, że wypróbowałem już wszystkie możliwe kombinacje, pół godziny CI już tą kawę parzę :D.

 

Edit:

Dobra, poddaje się. Dziś tej kawy nie zaparzę :D.

 

hmmm powinno działać, bo ludzie to przechodzą, ale jak mi podeślesz na megiteam@megiteam.pl screena z poprawnym według Ciebie ustawieniem to Ci powiem czy dobrze. Mogę też podpowiedzieć, że nie jest to zadanie w którym trzeba używać brute force :) Wielu naszych klientów wiedziało jaką kawę piję :D

 

EDIT

Ale i tak brute force może być najszybszy ;)

 

EDIT2

 

Ewentualnie odśwież - czasem na różne problemy przeglądarkowe to pomaga :)

Edytowano przez megi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jakoś się udało :D. Fajny pomysł, nagrody pewno nie zdobędę, ale i tak cała idea na wielki +.

 

Oby takich więcej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz teraz zagrać jako programista i pracownik BOK, przy czym to już nie będzie się liczyło do rankingu. BOK się najbardziej różni od admina (chociaż część zadań jest wspólna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Powiedzmy, że wygrałem... 10 minut i jak już nie powiem kto klikam gdzie popadnie... Chyba odpalę Cheat Engine, żeby zatrzymać czas.panel_2_dyskietki.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Trochę nie ogarniam gry albo mi się nie chce szukać podpoiwedzi hehe ;)

 

Pomysł fajny, coś nowego i jakieś nagrody ;)

 

 

 

Może w przyszłości nowa wersja będzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do rankingu brany jest czas i liczba zdobytych nagród, ale nie powiem w jakiej kombinacji :) Na adminie jest najmniejsza konkurencja póki co, grając jako BOK też można się załapać na premiowane miejsca. Jutro (w sensie za dnia) podrzucę linka do rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Starałem się coś zrobić ale "TO" kazało mi dzwonić pod jakiś telefon (OMFG) więc cmd+w ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ty pierwszy ;)

 

PS: Skrosowana skrętka mogła by uwzględniać także i wariant pełnego krosu (4/5-=-7/8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×