Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
karmax

vps zarządzany - 100GB dysku, łącze 1Gbps

Polecane posty

Interesuje mnie vps jak w temacie - przeznaczony do pobierania plików oraz wysyłania na inny serwer po pobraniu. Konfiguracja z samym nginx+php. Jak największy limit transferu lub najlepiej bez limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hmm... ja tam nie widzę na vpsblast ceny 320 dolarów miesięcznie za 100GB dysku.

 

Do autora: jaki budżet? Bo nie wiadomo, czy polecać szit pokroju żabojadzkiego OVH, czy jednak coś lepszego, nie mówiąc o czymś porządnym w PL : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet - zależy co to będzie - znalazłem np. dvps.pl - najwyższa opcja 120 GB - 1 Gbps bez limitu (w Polsce) - 300 zł.

 

Realnie będzie to na początek pewnie transfer rzędu 10-20TB miesięcznie - zależy mi głównie na 1 Gbps z powodu pików - musi je obsłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No to ja ci naprawdę proponuję podzielić to na kilka serwerów dedykowanych bo albo zapłacisz jak za zboże, albo ci szybko podziękują - tym bardziej że chciałbyś VPSa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepustowość łącza 100 Mb/s 100 Mb/s 100 Mb/s 100 Mb/s

Przecież On chciał na łączu 1Gbps, to co dałeś jest na 100Mbps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego - te 10-20 TB? Przecież to standard przy dedykach 100 mbps - ja potrzebuję taką ofertę jak np. 100TB leaseweb (najtańszy 79euro) tyle że 5 razy mniejsza jeśli chodzi o transfer... więc bez przesady z tymi kilkoma dedykami itd. Nie są jakieś nie wiadomo jak wysokie wymagania - w praktyce nie zużyję więcej pasma niż 50 mbps - różnica polega tylko na tym że potrzebuję szybko "przepchać" między serwerami dane. Będzie zużycie niemalże zerowe - pik - i znowu zerowe... problem w tym że nie ma sensu płacić za rurkę 1 Gbps jak zostanie z niej zużyte kilka %.

 

Reasumując - jeśli nie będzie takiej oferty to po prostu wezmę dedyka z leaseweb - koszty większe bo dodatkowo administracja, no ale wygląda najsensowniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×