Skocz do zawartości
GroupWork

MultiGadka.pl | Forum Wielotematyczne

Polecane posty

Nazwa : MultiGadka.pl | Forum Wielotematyczne.
Opis : Forum wielotematyczne dla każdego, trochę puste pod względem użytkowników.
Adres : http://www.multigadka.pl

 

logo.png

 

 

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Szukałeś miejsca, w którym masz możliwość pisania na wiele różnych tematów?

A może szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to wiedz,

że nasze forum wielotematyczne jest idealnym miejscem właśnie dla Ciebie!

U nas znajdziesz wszystko to, czego szukasz, w tym również różne modyfikacje do gier.

Zapraszamy serdecznie już teraz na nasze forum reklamowe, na którym na pewno znajdziesz to, czego szukałeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze dupy nie urywa. Content minimalny, użytkowników brak, silnik darmowy, styl ujdzie choć jakoś mi się nie podoba (gdzieś go już widziałem), domena nawet pasuje do "tematyki" forum. Ogólnie nie wiem po co reklamujecie coraz to gorsze fora z minimalną albo żadną treścią?

 

 

Ocena końcowa:

2i71umv.png

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na licencji nulled? Szczerze za dobrze znam Internet, aby ktoś wmówił mi, że wyda sporo kasy na licencje, na forum gdzie jest nie całe 200 postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć dlaczego niby fakt, że jest na darmowym forum jest wadą? Na początek darmowy skrypt wystarcza. Następnie można przecież zmigrować do np. IPB.

WHT też na początku śmigało na phpBB, czy znaczy to, ze jest do niczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy w życiu nulled.

 

własnie nie wiem co wybrać vBulletin lub IP.Board 3.3.4

 

własnie dzisiaj zlecilem pozycjonowanie forum, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Pewnie myślicie że forum jest tworzene dla jaj, jesli by tak bylo to bym nie kupywał domeny, nie zleciłbym pozycjonowanie. Tylko bym otworzył na darmowym hostingu.

Edytowano przez GroupWork (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, w końcu Polak nie wyda na "jaja" aż 12 zł. Toż to chyba oczywiste jest, że jak jest domena z prawdziwego zdarzenia to tylko rzetelne i dobre projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

IP.Board wg. Mnie jest lepszy - kwestia gustu. Logo słabe, jak najszybciej je zmien. Nie musisz wydawać 200-400 złoty na skrypt forum, póki je nie będzie rozwinięte. Każdy kiedyś tak zaczynal, a użytkowników, którzy mówią "o IPB, zostaje!" po prostu nie ma, na pierwszym miejscu postaw na content, seo itp. Domena mi sie podoba, chyba najbardziej z prezentowanych tutaj for wielotematycznych, ktorych jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utrzymać to się utrzyma tak długo, póki będziesz płacił za serwer. Ale czy coś osiągnie? To zależy od Ciebie. Ja nie będę tu spekulował i wymyślał. Każdy wie jak szybko się takie projekty kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IP.Board wg. Mnie jest lepszy - kwestia gustu. Logo słabe, jak najszybciej je zmien. Nie musisz wydawać 200-400 złoty na skrypt forum, póki je nie będzie rozwinięte. Każdy kiedyś tak zaczynal, a użytkowników, którzy mówią "o IPB, zostaje!" po prostu nie ma, na pierwszym miejscu postaw na content, seo itp. Domena mi sie podoba, chyba najbardziej z prezentowanych tutaj for wielotematycznych, ktorych jest dużo.

 

Wiem że logo do dupy zmienie je narazie poszukuje uczciwej firmy, mam znajomego ktory chce 100 złoty. nie mam pojęcia czy drogo czy tanio bo nie znam się na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do loga to polecam ci Razora z tego forum jego strona

http://zonic.pl/

Sprawdzony człowiek wykonywał dla mnie nie jedną grafikę i szczerze polecam loga robi od 50 zł ale po pracach zrobionych dla mnie wiem że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Pamiętaj, że konto należy aktywować przez e-mail!

Strasznie odstrasza szablon cały jest jakoś nie pasujący o logu powiedzieli już wcześniej straszna kupa

Tematyki nie oceniam bo nie ma jak ni to unikalne ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Dodając... Nie masz szans na przebicie sie, takich for w dodatku ciekawym pomysłem jest wiele. Czymś sie wyrozniasz, coś ciekawszego możesz zaoferować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok zgadzam się o przebiciu będzie trudno, a co do szablonu narazie jest taki jaki jest wkrotce zmiana calego silnika oraz szablonu. Jak na dzień dzisiejszy nie mam nic konkretnego do zaoferowania na forum ale to się zmieni nie bawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co macie do mojego pierwszego w pełni samodzielnie stworzonego szablonu pod MyBB, co? :D heheh
Co do forum, to życzę powodzenia i ten szablon zmień koniecznie, bo ani on ładny ani użyteczny. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś tak bez wulgaryzmów, to chyba poważne forum dla poważnych ludzi... Dziękuję.

A, że brzydki, to Ameryki nie odkryłeś, napisałem to w cytowanym przez ciebie poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu... Co się dzieje z forum?

Zmiana silnika forum czy upadek?

 

 

O już widzę że jest komunikat na forum.

 

No nie odradzu upadek forum, ech chcialem zmienic szablon ale nie umie go wyciagnac z poprzedniego forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D.

 

Ja tam bym jednak testował pierw takie rzeczy na jakimś środowisku developerskim, oddzielnej bazie i oddzielnym katalogu, ale jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×