Skocz do zawartości
Suspect121

Kłopoty Network Communication?

Polecane posty

Witam

 

Wczoraj odebrałem podobne pismo od komornika, że jestem dłużnikiem firmy Network Communication Sp Zoo w łodzi, co dziwne wykupiłem u nich serwer jakoś listopad/grudzień 2012, serwer VPS na kwotę około 100zł po czym firmę przejeła jakas esynergy.pl a w piśmie od komornika mam zaległe opłaty nawet za rok 2010 które sięgają nawet 45 000 zł, gdy co śmieszne nie prowadziłem działalności gospodarczej wtedy.

 

Czy powinienem zlekceważyć to pismo czy zgłosić sprawę na policję o jakieś wyłudzenie itp? Jak dużo osób padło ofiarą tej firmy?

Czy w związku z tym że network communication przejeła esynergy.pl powinienem skontaktować się z nimi?

 

Z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w piśmie od komornika mam zaległe opłaty nawet za rok 2010 które sięgają nawet 45 000 zł, gdy co śmieszne nie prowadziłem działalności gospodarczej wtedy.

 

 

Przeczytaj dokładnie pismo, to chodzi o zaległości NC nie Twoje ;)

 

 

Czy w związku z tym że network communication przejeła esynergy.pl powinienem skontaktować się z nimi?

 

Z góry dziekuje za pomoc

 

 

Nikt nikogo nie przejał, właściciel NC uciekł z przed zobowiązaniami zakładając kolejną firmę. Długów nie był/nie chciał spłacać to założył nową firmę przejmując klientów co nie jest obojętne od strony prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przejeła esynergy.pl powinienem skontaktować się z nimi?

 

Ważne byś odpisał do Urzędu skarbowego, że nie masz zaległości wobec NC. Inaczej możesz otrzymać karę (szczegóły masz w pouczeniu a drugiej stronie tego pisma)

 

Edit: do komornika a nie urzędu jak napisałem, ja otrzymałem coś podobnego od US więc ja piszę do US ;)

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj odebrałem podobne pismo od komornika, że jestem dłużnikiem firmy Network Communication Sp Zoo w łodzi, co dziwne wykupiłem u nich serwer jakoś listopad/grudzień 2012, serwer VPS na kwotę około 100zł po czym firmę przejeła jakas esynergy.pl a w piśmie od komornika mam zaległe opłaty nawet za rok 2010 które sięgają nawet 45 000 zł, gdy co śmieszne nie prowadziłem działalności gospodarczej wtedy.

 

Czy powinienem zlekceważyć to pismo czy zgłosić sprawę na policję o jakieś wyłudzenie itp? Jak dużo osób padło ofiarą tej firmy?

Czy w związku z tym że network communication przejeła esynergy.pl powinienem skontaktować się z nimi?

 

Z góry dziekuje za pomoc

 

 

Przeczytaj dokładnie pismo, to chodzi o zaległości NC nie Twoje ;)

 

Nikt nikogo nie przejał, właściciel NC uciekł z przed zobowiązaniami zakładając kolejną firmę. Długów nie był/nie chciał spłacać to założył nową firmę przejmując klientów co nie jest obojętne od strony prawnej.

 

Boże widzę że ludzie powyżej 20 roku życia także mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×