Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Nowa wersja forum

Polecane posty

Gość nrm

Te cytaty to jest MAKABRA! Nie da sie teraz normalnie odpisywać. Nieco ułatwić mozna sobie przełączając edytor na wersje tekstową ale ona też jest paskudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to błaha sprawa, ale skrypt nie nalicza postów na dzień w profilu

Przykład u mnie : 128 ( na dzień) - jest liczba wszystkich postów, ale w miejscu na ilość na dzień jest puste miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

To cytowanie mnie też najbardziej wkurza. W poniedziałek powalczymy z tymi błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno znalazłem.

 

Mam w zwyczaju pisać "ręcznie":

[ c o d e ] Ctrl+V [ / c o d e ]

 

I kiedyś działało jak należy, teraz wychodzą bzdury, jakieś [code:auto:0] i w poście nie pojawia się blok z kodem tylko tekst jak leci. Musiałem wyłączyć javascript, żeby poprawić wszystko jak należy.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Skoro juz ktoś zgłasza:

- nie działają strony reputacji - rankingi w danych okresach -> zamiast tego jest przekierowanie na opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Piotr GRD, Aktualizacja do 3.4.2 poprawia większość tych błędów z edytorem.

Było za dużo płaczu w trackerze IPS'u bo początkowo były one uznawane za "Not a bug" argumentując tym że są odpowiednie przyciski w edytorze do wstawiania np. kodu czy grafiki.

Edytowano przez Macsch (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Not a bug"

 

Heh... : ) "Niestety" to oprogramowanie musi być dostosowane do zachowań ludzi, a nie odwrotnie.

 

Jeśli istnieją osoby, które od lat (od czasów, gdy jeszcze żadne "javascriptowe WYSIWYG edytory" na forach nie istniały) "ręcznie" wpisują [ c o d e ] [ i m g ] [ q u o t e ] itp., to tak szybko ich przyzwyczajenia się nie zmienią. Szczególnie, że nie tylko IPB istnieje, ludzie równolegle korzystają z phpBB, SMF itd. i chcieliby jakiegoś ujednoliconego sposobu korzystania, a nie co forum to inaczej.

 

Wymyślono kiedyś tak działające BBCode? To niech takie zostanie, jestem za wsteczną kompatybilnością w tej mierze.

 

Dzięki za informację. : )

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dało się tak wrzucić niestety bo i tak wywalało błędy. Testowaliśmy to na dev'ie

Nie chodzi mi o opcję w PA "forum wyłączone" tylko w konfiguracji serwera www sprawdzenie remote_addr na czas update'u. Jak Wasz to pokazuje, jak nie to redirect na koniec internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragiczny jest ten edytor postów. Da się z nim coś zrobić? Cytowanie to istna masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Jutro od 14 Dawid siada do WHT, mam nadzieję, że uda się poprawić te rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja nigdy w życiu nie potrafiłem sobie poradzić z cytowaniem, ale to podejrzewam, że chodzi o inną kwestię niż Miłosz opisuje (choć ta też mnie wkurza). Zaznaczam, daję "cytuj" a tam pojawia się multicytowanie i wkleja na chama całą wypowiedź. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
^ Przecież takie cytowanie zaznaczenia to ficzer z phpbb by przemo, chyba żaden inny skrypt tego nie ma.

 

A tam zaraz "żaden inny"... PiO (tez na IPB).

 

E5qtJBw.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Button jak button ale lepiej żeby w edytor wpisywało [ quote ] a nie w tą ramkę bo za cholerę nie wiem jak rozbić cytat na kilka części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Za funkcjonalność <foch> ;(

Co za różnica, ważne, że działa i da się normalnie z forum korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×