Skocz do zawartości
djmostek

Serwer dedykowany test na 14 dni

Polecane posty

Witam!

Prowadze duży serwis (>200tys odsłon dziennie) i chce się przenieść z OVH do polski :) Potrzebuje serwera deydkowanego na testy do max 14dni i jesli wszystko bedzie mi pasować to biorę maszynke :) Poproszę o oferty i czy wgl są możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dedyki na testy? ludzie to mają fantazję...

Zdziwniony? Firmy dalej muszą uczyć ludzi, że wszystko na testy da sie wziąć. Jak można VPS to czemu nie serwer dedykowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś serwerownie wynająć na testy?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś serwerownie wynająć na testy?

 

Nie ma problemu test 7 dni 1,23 z VAT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie naciągacz i dusigrosz z Ciebie.

 

Mając 200k uu dziennie zarabiasz na tym serwisie z reklam kilka k miesięcznie, a chcesz wyprosić jeszcze coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że tam omyłkowo przecinek przesunął się o pare miejsc w prawą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile śmieszna może wydawać się taka propozycja to po części trudno winić część klientów. Wszechobecny "kryzys" i widmo bankructwa, które przecież niby wisi nad każdą firmą każe im myśleć, że przecież o każdego klienta trzeba walczyć, oferować mu zniżki, promocje i w ogóle jeszcze najlepiej dać smartfona w pakiecie hostingowym za 6,99 rocznie. Takie mamy realia i chyba nie ma się co dziwić użytkownikowi, że myśli, że dedyki stoją puste w serwerowniach i tylko czekają w desperacji aż je ktoś przetestuje żeby w końcu wydzierżawić.

Edytowano przez Inferno (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hola hola Panowie , czy wam sie nie wydaje ze mamy w tej chwili rynek klienta a nie dostawcy? Przeciętne MINI to wydatek rzędu 130 tys złotych a można je wypożyczyć na weekend za darmo, więc o czym tu mowa... Jestem w stanie pokryć koszty opłaty instalacyjnej (chociaz co tak defacto to jest za problem uruchomić maszyne...) Edytowano przez djmostek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) hola hola Panowie , czy wam sie nie wydaje ze mamy w tej chwili rynek klienta a nie dostawcy?

 

Tak mamy też olbrzymią konkurencje ale mało kto jest na tyle głupi by dać Ci usługę na testy ;)

 

Idź do orange/plusa/play i weź sobie telefon na testy, jak się spodoba to zapłacisz zobaczysz jak szybko w salonie kopną Cię w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tankują też do tego mini? To pewnie co weekend wypożyczasz. Jak tankują to może też sobie będę wynajmował co weekend i do swojego przelewał. Idąc tą "filozofią", to w tej serwerowni teścik na dwa tygodnie. No bo w końcu klient przyszedł i być może zakupi usługę jeśli jego łaska w stronę usługodawcy będzie wystarczająco duża. A potem może w tamtej serwerowni dwa tygodnie teściku. No bo czemu nie jak w innej dali za darmo. No i tym sposobem przebujaliśmy się okrąglutki miesiąc. No co poradzić waść Pan Hrabia sobie życzy testa i trzeba wykonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale co właściwie ma być przedmiotem testów? 14 dniowy uptime? Prędkość z góry określonego procesora, łącza czy przycisku restartu maszyny? Po co byłyby te wszystkie tematy i działy na forum z opiniami? Poza tym wydaje mi się, że przy takich dużych projektach jak tutaj (>200k odwiedzin dziennie) powinna być przynajmniej jedna osoba, która dokładnie wie co jest potrzebne żeby to funkcjonowało. Jeśli szukasz pomocy w dobraniu maszyny podaj nieco więcej informacji o portalu - technologia, baza, obciążenia, transfer, aktualna specyfikacja serwera itd. Wtedy napewno znajdzie się przynajmniej parę poważnych propozycji już dobranych pod wymagania z czego będzie już można wybierać. A tak będziesz przez 14 dni testował to co akurat będzie pod ręką w formie testów.

Edytowano przez Inferno (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie.. chyba pora troche zluzować. Co było do pośmiania, to się pośmialiśmy. Na poważnie rzecz biorąc to jak Inferno napisał - przy 200k odsłonach dziennie ma się do tego ekipe i nie szuka serwera na testy. No chyba, że jest to 20,0000 odsłon dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Niestety z reklam już coraz gorzej idzie :( Z miesiąca na miesiąc coraz mniej ofert (novem, netsales,afilo itp)

coraz mniejsze stawki w google adsense (pazdziernik 0,12 e/klik, styczeń u mnie to już 0.07e/klik mimo iż treść jest ta sama)

Ale do rzeczy.

 

Dedyka można testować ok, ale napewno nikt Ci nie da na 2tyg ;)

Co najwyżej jakieś 12h i to przy największym ruchu na stronie. Ale w sumie? Do forum z 1mln userów nie weźmiesz chyba dedyka 1x2.0Ghz to logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie gorzej tam gorzej, trzeba szukać nowych partnerów a jest ich całkiem sporo :) Miłosz naprawde nie wiem co chcesz osiagnac tymi postami. Wiadomo ze dostajesz MINI na weekend ale oddajesz zatankowane do pełna.. Boze co za Polski Polak.

 

A serwer dedykowany do testów już znalazłem na połowe oczekiwanego okresu, ale w pełni wystarczy :) A Tobie Miłosz, Polaczku, nie bede udowadniać że te 200k odsłon to nie pomyłka o przecinek w niewłaściwą stronę. Pozdrawiam. Temat ewidentie do zamknięcia.

 

PS. IStreamPL: fakt z reklam coraz gorzej, ale jest olbrzymi potencjał w dobrze skonstruowanych kontach premium :) Pozdrawiam

Edytowano przez djmostek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że czuje się polskim Polakiem. Uznam to za komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mamy też olbrzymią konkurencje ale mało kto jest na tyle głupi by dać Ci usługę na testy ;)

 

Idź do orange/plusa/play i weź sobie telefon na testy, jak się spodoba to zapłacisz zobaczysz jak szybko w salonie kopną Cię w d...

 

Tutaj byś się pomylił. W play brałem kiedyś smartfona na 2 tygodnie na testy, dostałem kartę z numerem zatankowane konto jakąś tam kwotą i do tego pakiet 1gb na internet. Po 2 tygodniach zwrot telefonu karta z pakietem internetu i pozostałą kwotą przechodziła na własność :D

 

Co do tematu, tydzień jak dostaniesz to myślę, że Ci w zupełności wystarczy na test ;)

Edytowano przez nesti (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tankują też do tego mini? To pewnie co weekend wypożyczasz. Jak tankują to może też sobie będę wynajmował co weekend i do swojego przelewał. Idąc tą "filozofią", to w tej serwerowni teścik na dwa tygodnie. No bo w końcu klient przyszedł i być może zakupi usługę jeśli jego łaska w stronę usługodawcy będzie wystarczająco duża. A potem może w tamtej serwerowni dwa tygodnie teściku. No bo czemu nie jak w innej dali za darmo. No i tym sposobem przebujaliśmy się okrąglutki miesiąc. No co poradzić waść Pan Hrabia sobie życzy testa i trzeba wykonać :)

 

 

Nie wiem gdzie, zyjesz ale mam znajomego co prowadzi przedstawicielstwo ww, samochod na testy dla odpowiedniego klienta zawsze sie znajdzie ;) Inny znajomy jezdził 2tyg pasatem i co nie kupił, dziad i patałach no jak mógł... po poł roku szarpnał sie na samochód dla zony, kupił jej fabie :)

oczywiscie jak mu sie zepsuje juz ten zakupiony to dostanie zastepczy tej samej klasy z dowozka do miejsca rozkraczenia :D to samo gdy wykonywana jest naprawa ;p nawet pełny bak pod korek nalany jest. Sieci GSM równiez daja na testy :) taki play orange czy tez plus organizuja czasowe promocje np w orange daja Ci za to jeszcze smartfona na zawsze :o.

 

Szkoda, ze nie bierzesz pod uwage ze firma x dajaca jakis produkt na test w ograniczonej ilosci zarobi na ? No wlasnie na reklamie własnej firmy :) No jak to tak? czy to tak można ? A fee nie ladnie podkopywac rynek konkurencji co to tylko patrzy by napchac kiebze hehe

 

 

Jednym słowem Pan Hrabia ma kase placi i wymaga nie dajesz testu spadaj i tyle pojde sobie potestowac gdzies indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dew

Gdzie gorzej tam gorzej, trzeba szukać nowych partnerów a jest ich całkiem sporo :) Miłosz naprawde nie wiem co chcesz osiagnac tymi postami. Wiadomo ze dostajesz MINI na weekend ale oddajesz zatankowane do pełna.. Boze co za Polski Polak.

 

A serwer dedykowany do testów już znalazłem na połowe oczekiwanego okresu, ale w pełni wystarczy :) A Tobie Miłosz, Polaczku, nie bede udowadniać że te 200k odsłon to nie pomyłka o przecinek w niewłaściwą stronę. Pozdrawiam. Temat ewidentie do zamknięcia.

 

PS. IStreamPL: fakt z reklam coraz gorzej, ale jest olbrzymi potencjał w dobrze skonstruowanych kontach premium :) Pozdrawiam

 

 

Co prawda będzie to poza tematem, ale widząc tego typu wpisy... tu można dopowiedzieć sobie samemu. Bo jakim "Polakiem" trzeba być żeby wchodzić innej osobie na jego "Polskość" nazywając go "Polaczkiem"? To jak jakby mówić tak o samym sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jestem w stanie pokryć koszty opłaty instalacyjnej (chociaz co tak defacto to jest za problem uruchomić maszyne...)

Co jest problemem? Nie bede Ci odpowiadal na to banalne pytanie, ale powiem Ci ze robisz z siebie totalnego kretyna. Te 200k UU to chyba jakis Twoj fanpage pokroju zjaranego Zbyszka tudziez Joli Rutowicz i tego typu wybrykow natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zozol on może po prostu nie liczy się z tym, że te serwery też trzeba kupić. Myśli, że dostaje się je za darmo i wystarczy opłacić prąd i łącze. Albo myśli, że firma kupuje taki serwer na raty w media markt w momencie opłacenia usługi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×