Skocz do zawartości
Damianeq

Ogłoszenia sieciowe, gotowy skrypt jaki wybrać?

Polecane posty

Poszukuję gotowego skryptu do ogłoszeń może być płatny (do 400 brutto) z obsługą płatności payu SMS i przelewów.

Ogłoszenia w serwisie to ogłoszenia drobne,

Ważne by były opcje wyróżniania, promowania etc.

fajnie jakby skrypt miał możliwość pracy w subdomenach np. mazowieckie.ogloszenia.eu i widze ogloszenia z mazowsza.

SEO też dla mnie jest istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ClassiPressa natomiast zakup wtyczki płatności on-line jest droższy od zakupu nowego skryptu. pomijam problem skórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam JLMnet korzystam z niego od kilku lat i jest wszystko super. Dobra współpraca i ciekawie rozbudowaliśmy skrypt przez ten czas. Przyjazny system, ciekawa i delikatna grafika - polecam.

Ja mam go na ogloszeniakg.pl możesz zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem pięć skryptów ogłoszeń, żaden nie nadaje się dla profesjonalnej strony z ogłoszeniami, na której chce się zarabiać prawdziwe pieniądze. Dużo błędów i brak możliwości konfiguracji wielu elementów z panelu administracyjnego tylko trzeba dłubać w kodzie. Duże braki w SEO. Jeśli myśłisz o poważnym serwisie to postaraj się o autorskie rozwiazanie. Tylko wtedy 400 zł nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzaliście http://wybieramy.kei.pl

 

Fajny szablon do fajnego skryptu osclass. Wszystko konfigurowane z Panelu Admina, Seo Permalinki, Możliwość ustawienia wszystkiego na subdomenie. Miast, Województw, Kategorii. Wydaje mi się że na profesjonalne ogłoszenia wystarczy:) Kupujesz przez allegro wystarczy kliknąć w baner

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myśłisz o poważnym serwisie to postaraj się o autorskie rozwiazanie. Tylko wtedy 400 zł nie wystarczy.

 

No w sumie jak sam to robisz powinno wystarczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba zostało potraktowane jako budżet ogólny na przedsięwzięcie... w sumie niepotrzebny komentarz ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×