Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość nrm

Wątek przeznaczony na wszelką bzdurną, nieistotną bieżącą dyskusję rodem z czata ;)

 

- Chcesz gdzieś zrobić offtopa? Daj linka do tematu i skomentuj tutaj.

 

- Chcesz napisać coś mało ważnego dla jakiegoś wątku, a nie chcesz robić nowego tematu? Zrób to tutaj.

 

 

 

--

Nigdy nie byłem zwolennikiem takich tworów (wydawało mi się to infantylne) ale zauważyłem, że na forach gdzie takie wątki udające czat zostały wprowadzone zmniejszyła się ZNACZNIE ilość bzdurnych wątków, a także dyskusja OFFTOPICowa przeniosła się w taki temat robiąc nieco porządku w ważnych tematach. Dodatkowo można było zamknąć odpowiadanie na tematy w działach ogłoszeń i komentować to w takim śmietnikowatym wątku ;) No i takie "gadki-szmatki" można było też moderować przenosząc w takie miejsce pozwalając się autorom wyżyć ;)

 

Nie mam pojęcia czy to jakkolwiek na WHT zadziała ale spróbować nie zaszkodzi. Najwyżej się skasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Ojejku, pierwszy hydepark na WHT! I tylko dlatego, że modom nie chce się sprzątać offtopów.

Eee tam, właśnie odwrotnie ;) Aby można było offtopa tu wrzucić a nie wysyłać go w /dev/null ;)

 

---

 

Widze, że BOSS ma dobry gust ;)

 

A_IcOCXCQAAI0bK.jpg

 

źródło: https://twitter.com/...320753946607618

 

dobrze widzę, zapętlił to w nieskończoność? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Ktoś by powiedział: "Mój cyrk i moje Małpy" ;)

A teraz to mi to lotto, mogę być kim chce i nikt mi tego nie zabroni... A, że to nie "biznessss" przez duże B, który musi działać bez względu na to co się dzieje to cokolwiek bym tutaj nie wstawił będzie git.

 

Tu nie ma klientów i tego całego bełkotu prezesowania. Wolny kraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko że nie rozumiesz nadal:

- niegrzeczna sprzedawczyni = pusty sklep,

- zarozumiały barman = pusty bar,

- szef społeczności przez duże S, mający wszystkich za śmieci = brak społeczności, co się równa brak kasy z tej społeczności.

Mylisz się, nie będzie git jak nie zmienisz swojego podejścia do ludzi, to za rok grandia.pl to będzie nic, nie wyciągasz wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

- szef społeczności przez duże S, mający wszystkich za śmieci = brak społeczności, co się równa brak kasy z tej społeczności.

Mylisz się, nie będzie git jak nie zmienisz swojego podejścia do ludzi, to za rok grandia.pl to będzie nic, nie wyciągasz wniosków.

 

Nie mam "wszystkich" za śmieci, nie wiem skąd wyciągasz te wnioski? Z przeszłości? To gratuluję szufladkowania, widać kto tu tak "kogoś" traktuje... ;)

Po prostu mam teraz w dupie rzeczy, sprawy, itd... na, które i tak nie mam wpływu. Bo już w nic nie wierze :D

Edart kilka głębokich oddechów i będziesz żył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogę być kim chce i nikt mi tego nie zabroni

 

Ktoś kiedyś bardzo mądrze powiedział: "You are who you are"

Jak każdy mógłby być kim zechce stopień chaosu przekroczyłby każdą znaną nam podziałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GrandBB

ja jestem jednym z najbardziej wyluzowanych gości na świecie :)

a wnioski, to co powyżej napisałeś, "teraz mi to lotto", robie co chce i pocałujta mnie, hehe,

i od razu wspomnienia same wracają.

i się tak nie załamuj i nie trać wiary, to że coś poszło nie tak jak się chciało to nie znaczy że trza se żyły wycinać,

nowy rok idzie, nowe możliwości, nowe imprezy ...

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Edart sądziłem, że zrozumiesz no więc tłumaczę :P

 

"Teraz mi to lotto" oznaczało, że nie będę zmieniał wszystkiego na pstryknięcie palcami, tak jak to było w przypadku GH. Ten temat jest już zamknięty i nie zamierzam do tego wracać. Grandia istaniała od 2009 roku, dużo tam na niej było, teraz chcę się skupić w jednym polu działania. Nie jarają mnie już hostingi i jarać nie będą, nie będę się zajomował czymś co najwidoczniej nie było mi dane. Każdy ma prawo próbować, popełniać błędy i je naprawiać, bądź tak sobą kierować żeby drugi raz w to samo łajno nie wdepnąć.

 

To co tworzę to taki wymysł i niech sobie żyje, nie zamierzam budować kolejnego megaśnego projektu, czy od razu fejsa, czy innego cyrku. Jest to jest, nie ma tego też dobrze. Można by powiedzieć, że rozwijam jakoś się w innym kierunku.

 

No to tyle.

A na Sylwestra zamierzam się dobrze nap... napić ;) Czegoś co daje w czapkę i tak żeby się najlepiej obudzić z kilkoma nieznajomymi mi kobietami - tak :D Od razu mówię, że nie zamierzam później czekać na 5 różnych testów na ojcostwo... :D

 

Taka dygresja, żeby rozładować temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ja myślę i uważam że już rok temu jak wyszły kłamstwa tej k... to należało ją zastrzelić a nie robić ten cały cyrk... Dla niej powinien być tylko jeden wyrok: kara śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irek ponoć jej mąż w Twojej okolicy przebywa, poszukaj i jakiś wywiad zapodaj, może będzie coś ciekawszego :)

 

Grand, ale jak chcesz mieć pewność aby z testami ciążowymi nie latać, to te kobiety najlepiej aby miały tak + 70 lat :P

 

Paweł a Ty co juz na fali ? ludzi chcesz rozstrzeliwywać jeszcze przed Sylwkiem ? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę i uważam że już rok temu jak wyszły kłamstwa tej k... to należało ją zastrzelić a nie robić ten cały cyrk... Dla niej powinien być tylko jeden wyrok: kara śmierci.

Dokładnie ! jak w Ameryce krzesło elektryczne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Edart ja nie jestem jakimś nekrofilem :D :D :D

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13116463,Prokuratura_postawila_matce_Madzi_trzy_zarzuty.html jeśli o to chodzi to raczej nie mamy na to wpływu, biciem piany niczego nie zdziałamy i możemy mówić co byśmy jej nie zrobili. Powinna tak samo cierpieć jak ten dzieciak, który na świat się nie prosił i niczemu nie był winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę i uważam że już rok temu jak wyszły kłamstwa tej k... to należało ją zastrzelić a nie robić ten cały cyrk... Dla niej powinien być tylko jeden wyrok: kara śmierci.

Ale po co? :) W końcu lemingom można wcisnąć temat zastępczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irek ponoć jej mąż w Twojej okolicy przebywa, poszukaj i jakiś wywiad zapodaj, może będzie coś ciekawszego :)

W mojej okolicy jest piękny las, ptaki i brak zasięgu komórki, zapytaj Miłosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzeba przeciać Ci kabel z internetem i będzie prawdziwy koniec cywilizacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×