Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam chciałbym zakolokować serwer typu Tower.

Interesuje mnie lokalizacja Gdańsk zastanawiam się pomiędzy 3 firmami nephax.com oraz artnet.pl i www.iq.pl

Którą firmę bardziej byście mi polecili ? jak jest z łączami w tych firmach ? Na serwerze trzymałbym serwery gier więc interesuje mnie w miarę dobre łącza by pingi były niskie.

Z góry bardzo dziękuje za informację . Pozdrawiam

Edytowano przez Times (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Artnet i Nephax to na dobrą sprawę jeden budynek (nie wliczając drugiego DC Nephax), z łączami stoją dobrze bo jest sporo operatorów w tym konkretnie budynku (zieleniak), ja bym stawiała mimo wszystko na Nephax.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dziękuje za pomoc nie mnie jednak czemu nephax a nie inne firmy które wymieniłem na górze czym np artnet.pl nie dorównuje nephax?. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaufanie Pawle, nie tylko tanio tanio tanio. Po prostu jak ufasz komuś aby powierzyć komuś coś w opiekę to potem możesz powiedzieć "Im można zaufać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Rozumiem ale czy posiadał Pan usługę w artnet.pl żeby go oceniać? Pytałem kilku znajomych i właśnie bardziej polecają artnet.pl niż nephax.com tak samo vipower.pl trzyma w artnecie i jest zadowolona więc mógłby Pan podać jakieś powody ? Dziękuje i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój klient kolokuje od dlugiego już czasu serwery w Nephaxie.

Także polecę Nephax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest zadowolona więc mógłby Pan podać jakieś powody ? Dziękuje i Pozdrawiam
Stawiam, że obydwie firmy są na tyle profesjonalnie prowadzone że ciężko będzie wybierać, bo obydwie oferują świetną jakość usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×