Skocz do zawartości
MazuLuka

Wycena domeny - Fotoszoty.pl

Polecane posty

Witam,

Mam pomysł, którego nigdy pewnie nie realizuję, dlatego chciałbym sprzedać domenę, którą kupiłem jakiś czas temu - Fotoszoty.pl.

Mam nawet logo:

http://img822.imageshack.us/img822/8903/logo2wb.png

 

Oraz lay:

http://img825.imageshack.us/img825/9849/fotoszoty1.png

 

Na ile byście wycenili samą domenę i może też ten zestaw (domena + logo + layout)? :)

 

 

Pozdrawiam, Łukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak też się domyślałem, ale wolałem się upewnić.

 

Domena nieaktywna, niewypozycjonowana, bez żadnych specjalnych nazw - góra 20 zł. Co do layoutu to tu już zależy od potencjalnego nabywcy, nie mam pojęcia jak takie rzeczy stoją, ale chyba 100 zł to max za całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale myślę, że nawet za 100zł by nikt nie kupił. ;/

Mam fajny, (chyba) niebanalny na to i szkoda mi sprzedać, ale nawet nie znam programisty, który miałby czas to zaprogramować i wejść ze mną we współpracę... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja mam pomysł na tą domenę nie kwejkopodobny, jednak nikt z programistów, których znam nie ma czasu poświęcić swojego czasu (masło maślane) na realizację go... Może ktoś stąd byłby zainteresowany pomysłem? Mogę napisać via PW.

Na pewno można by wiele zarobić na takim startupie, bo grupa odbiorców byłaby na prawdę szeroka, a i marketingu nie trzeba by dużego, po mam pomysł dość kontrowersyjny, a co kontrowersyjne, to zawsze wzbudza ciekawość i zainteresowanie. ;)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie są zainteresowani? Ja jestem. Mogę ci do zakodować do html&css za 150 zł lub pod wybrany przez ciebie silnik za 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On pisze o programistach więc raczej chodzi o napisanie skryptu, a nie zakodowanie samego szablonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy slusznie zauwazyli chodzi mi o programiste, ktory napisalby skrypt i nie za darmo, tylko polowe udzialow. :)

 

Zakodowac, to ja moge sobie sam w kazdej chwili i to nawet calkowicie za darmo, nie liczac mojego cennego czasu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Napisz mi na PW odnośnie tego skryptu który byś chciał (funkcje jakie ma mieć itd.), prócz tego mogę zaoferować serwer WWW na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×