Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Joachim

Czy warto przejść na Windows 8 - Opinie, zażalenia

Polecane posty

Gość Joachim

mam problem niestety. Zainstalował na stacjonarce windows 8 i nie łączy się z internetem. Nie odczytuje karty sieciowej. Mam stara płytę z sterownikami, ale jej nie obsługuje bo na xp. Czy ktos jest w stanie porzucić instalke sterowników do karty sieciowej gigabyte technology - aircruiser wireless adapter driver. Tak by na spokojnie odczytał na windows 8. Już szpitalem po internecie i nie mogę znaleźć..

 

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się razem z Tobą, że rozwiązałeś problem i podzieliłeś się rozwiązaniem z innymi.

 

PS. A kogo i w jakim celu pozdrawiasz?

PS2. I wyłącz ten bezsensowny podpis od tapatalaka, który się dodaje przy wpisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w piątek Windows 8, ale niestety nie działa upgrade. Pod koniec instalacji wyskakuje błąd i przywraca do Windows 7.

Także pieniądze wyrzucone w błoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pracuję na promocji windowsa 8 i jak dotąd uważam że jest taki sam jak windows 7 tylko z dodatkowymi ulepszeniami które można wyłączyć . Ale ludzie jakoś w większości boją się go kupować i wybierają komputery jeszcze z 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technicznie nie jest taki sam i jest dość dużo usprawnień, głównie wydajnościowych. Chociażby faktem jest to, że w windows 8 normalne "zamknięcie" systemu to nie jest pełny shutdown tylko coś na pograniczu zamknięcia i hibernacji, dzięki temu system wstaje ponoć "szybciej". I to mogę potwierdzić bo jeśli chodzi o szybkość działania to windows 8 jest szybki jak burza, na pewno szybszy od windowsa 7 i visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×