Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Westbam

TV przez Internet - NA ŻYWO

Polecane posty

Witam,

Mam pytanie dot. telewizji przez internet. Wkrótce dotrze tablet (od orange) FunTAB 7.0 - i chciałbym zapytać o strone/y - które oferują NAJWIĘCEJ kanałów za darmo (bez ograniczeń). Ew takie których ograniczenia można "oszukać".

 

ipla.tv - platny ?

Weeb.tv - w miare OK ale vipy maja pierwszeństwo + ograniczenia czasowe.

 

Możecie jakieś polecić?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.... takie których ograniczenia można "oszukać".

 

Wiele to mówi o człowieku piszącym i podejściu do biznesu innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlacz.tv ale tam też użytkownicy premium mają pierwszeństwo przed bezpłatnymi.

Pierwsze słyszę, ale mało kanałów mają :(

 

Generalnie za darmo nic nie dostaniesz i akurat popieram żeby takie serwisy były płatne. Nie wiem, jak to wygląda na innych portalach, ale weeb.tv płaci za włączenie własnego kanału - im dłużej oglądasz dany kanał, tym użyszkodnik dostaje za to kasę, a to motywuje! Dlatego mamy tam sporo ciekawych programów typu: Discovery różnej maści czy Zone Reality <3 :D Choć ostatnio Zone Reality rzadko nadają ;/ dlatego też nie opłaciłem premium w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam weeb.tv. Od kilku miesięcy regularnie kupuję premium i jestem w 100% zadowolony ;) Jak już wydasz te 15-20 zł to masz pewność, że obejrzysz wtedy kiedy będziesz tego chciał, a nie omijał jakieś limity, szukał działającego streama itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew takie których ograniczenia można "oszukać".

Wiele to mówi o człowieku piszącym i podejściu do biznesu innych...

 

Ale co w związku z tym skoro tego typu serwisy nie działają legalnie. Okradają stacje telewizyjne a Ty okradasz ich. I każdy jest szczęśliwy :D {ironia}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.webhostin...kanalow/unread/

 

ogólnie jakby sie ktos taki znalazl to mógłbym restreamingowac kanały od wlacz/weeb i oferowac je za darmo.

Do tego potrzeba tylko 10-15 dedyków

 

Te 10-15 dedyków musiałoby być z łączem 1 Gbps najlepiej bez limitu transferu ;)

Nie takie małe koszta to są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Po cholerke 1gbps skoro najlepiej te tv puscic na serwery typu justin.tv tutele.in itp

Ofc trzeba popatrzec, które kanały na jakich serwach dac bo justin.tv np xxx nie uznaje ale juz na tutele mozna nadawac ile dusza zapragnie.

Potrzeba słabych dedyków 4x3,0Ghz i pociagnie taki dedyk z 5 kanałow SD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

glanpolnet zaręczam cię że ze IStreamPL stać na te 20 dedyków na łączu 1Gbps i jeszcze miał by zyski :) jest jeszcze wlacz.tv lecz po zerwaniu współpracy z kolegą wyżej jest tam trochę ubogo.

Edytowano przez SaVaGe123 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po cholerke 1gbps skoro najlepiej te tv puscic na serwery typu justin.tv tutele.in itp

Ofc trzeba popatrzec, które kanały na jakich serwach dac bo justin.tv np xxx nie uznaje ale juz na tutele mozna nadawac ile dusza zapragnie.

Potrzeba słabych dedyków 4x3,0Ghz i pociagnie taki dedyk z 5 kanałow SD.

 

Skoro jesteś "doktorem" jak napisałeś na Swojej stronie to widać że Polska ma z***any system nauczania wartości skoro okradać chcesz innych ...

 

glanpolnet zaręczam cię że ze IStreamPL stać na te 20 dedyków na łączu 1Gbps i jeszcze miał by zyski :) jest jeszcze wlacz.tv lecz po zerwaniu współpracy z kolegą wyżej jest tam trochę ubogo.

 

Nie twierdzę że nie stać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Ale chyba nie zrozumiałeś.

Weeb.tv nadaje kanały nie ja, ja je tylko przechwyce i przesle na swój serwer.

Ani weeb niema na to licencji, ani tym bardziej ja. Tylko, że to ONI produkują ten sygnał.

 

A tak wogóle. Skąd możemy wiedzieć czy weeb jest legalne czy nie? Skoro jeszcze strona wisi w sieci chyba jest to legalne.

Mojej strony tez nikt nie zdejmuje z sieci. Home.pl od 2 lat nie otrzymała ani jednego abuse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kwestia czasu. Megavideo też nie było ruszane przez długi czas ;)

 

A mało to jest odpowiedników megavideo? ;) Wystarczy wejść na jakiś portal z serialami czy filmami i mamy po 5 hostingów video na odcinek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MegaVideo nie chciało walczyć z piractwem. Np. Rapidshare wydaje kupę forsy na walkę, a wytaczane są kolejne procesy przeciwko nim. Sąd zawsze orzeka tylko o zwiększeniu kwoty przeznaczanej na ten cel. Megavideo było za pazerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

e tam megaupload czy rapidshare to wogóle co innego :)

Czemu nikt nie czepia się turbobita i innych hostingów. Bo? No właśnie, bo stoją w Rosji i tam prawo piractwa nie działa tak jak np u Nas.

W PL trzeba naprawdę nie znać się na prawie by zakładać hosting plików na serwerze choćby z home.pl hehe ;)

Megavideo poległo, po Kim prał brudne pieniądze i wplątywał w ten czarny biznes wykonawców, którzy też chcieli mieć za to kaske.

 

Kasa kasa kasa

i temu to zamkneli w cholere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kim wpadł tylko i wyłącznie przez nowy projekt jaki miał powstać (udostępnianie i sprzedaż plików muzycznych). Wszystko jest ok dopóki nie podpadniemy komuś kto jest nad nami. Wtedy zaczynają się schody... ;) Tym bardziej że podłoże jego biznesu (mowa tu o megadownload, megavideo) nie było legalne dlatego tak łatwo było go zlikwidować.

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pytam o tv na żywo a wy przytaczacie historie upadku megavideo :S

 

Widze że nic nowego prócz tych stron które można znaleźć w google nie otrzymałem.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Damian fakt troszkę skręciliśmy z tematem.

Wiec tak: w Polsce nie zrobisz takiego biznesu. Wszystkie strony czy to weeb czy wlacz.tv są robione przez osoby z zagranicy

weeb z USA wlacz.tv z Polska/Niemcy i nic z tym nie zrobisz.

Z tym wkładem z unii 19tys zł to mozna co jedynie skrypt strony zlecic ;)

A serwery, a nadawcy, a pomoc techniczna itp itd?

 

Zagranica to dostajesz ale na polskie 50tys zł. i tam to ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damian fakt troszkę skręciliśmy z tematem.

Wiec tak: w Polsce nie zrobisz takiego biznesu. Wszystkie strony czy to weeb czy wlacz.tv są robione przez osoby z zagranicy

weeb z USA wlacz.tv z Polska/Niemcy i nic z tym nie zrobisz.

Z tym wkładem z unii 19tys zł to mozna co jedynie skrypt strony zlecic ;)

A serwery, a nadawcy, a pomoc techniczna itp itd?

 

Zagranica to dostajesz ale na polskie 50tys zł. i tam to ma sens

 

 

Dadzą Ci 50 tyś na rozkręcenie nielegalnego interesu ??? w PL można bez trudu 40 tyś wyłapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Nie wierzę, że weeb.tv wpakowało tyle tys od tak ze swojej kieszeni i nie działaja jako firma.

A co do nielegalności. Co jest tu nielegalne?

To ludzie nadają, a nie autorzy strony. To samo strony typu rapideo.pl

Co z tego, że umożliwia pobieranie nielegalnych plików? Skoro to userzy za to odpowiadają.

Ja jak stworzę taką stronę, to czy to ja będę to streamował? Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×