Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
qbishon

[Zlecę] Stworzenie skryptu hostingu plików.

Polecane posty

Zlecę stworzenie profesjonalnego hostingu plików na wzór Rapidgator.net.

Serwis musi posiadac wszystkie funkcjonalnosci portalu Rapidgator.net:

- Upload plików

*Remote upload

*FTP upload

*Web upload.

- Pobieranie plików:

* mozliwosc ustawiania limitów dla danego kraju

* podzial na konta premium i regular

 

System wynagrodzen:

* Stawka za 1000 pobrań

* Procent od sprzedazy kont.

 

Więcej informacji mozna uzyskach wchodząc na strone rapidgator.net.

Pełna lista specyfikacji będzie wysylana do wybranych przez nas wykonawców.

Termin: maksymalnie 20-25 dni

Proszę o oferty od osób które mają doświadczenie w tego typu hostingach. Prosze o wysylanie portfolio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja szczerze mówiąc wątpie, by w takim terminie wyszło coś sensownego poza czyms, co będzie sprawiało wrażenie, że działa (jeśli mowa o budowie od podstaw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie tak.

Ale szczerze, to IMO nie da rady w tyle dni. Parę elementów by było zrobionych po łebkach, choćby testowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc czasu to termin "na styk". Jednak nikt nie zostawi innych zajęć tylko dla tego 1 na miesiąc za 10 tyś. Przy 30 tyś. można się zastanawiać, a przy ok. 50 da się to zrobić w 2-3 osoby (nawet tak, że 1 pisze, a 2 szukają dziury w całym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś stwierdzi, że jest w stanie za taką kwotę napisać od podstaw i gruntownie przetestować aplikację tego typu, to od razu można go śmiało uznać za naciągacza. Żeby wyrobić się w takim terminie potrzeba całego zespołu i to raczej nie 3 osób, a taki zespół zawoła min. kilka-kilkanaście razy więcej kasy.

 

Natomiast dostosowanie już istniejącej i przetestowanej aplikacji w takim terminie jest jak najbardziej możliwe. I to raczej takim rozwiązaniem powinien się zainteresować autor tematu. Zaoszczędzi sobie w ten sposób masę nerwów podczas wdrożenia i użytkowania softu. Koszty też będą znacznie niższe, może nawet uda się zmieścić w podanym budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@d.v. - bez obrazy, ale się nie zgodzę. Jeżeli mówimy o niezbyt skomplikowanym tego typu systemie to 3 osoby w ciągu miesiąca są w stanie zrobić to od 0 na spokojnie. Oczywiście nie za 10 tysi, bo to ledwo ponad 3k na głowę wyjdzie, a taka kwota jest już śmieszna, bo trzeba trochę wiedzy i myślenia, że to dobrze i logicznie zrobić.

 

Dostosowanie gotowca to w tej kwocie i w tym terminie też wykonalna sprawa, tylko pytanie czy naprawdę potrzeba tutaj dostosowywać jakąś kobyłę, zamiast napisać od 0 system, który nie jest w sumie mega-zaawansowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misiek: napisanie to jedno, wdrożenie, przetestowanie i zagwarantowanie bezpiecznego i bezproblemowego działania to drugie. Czasami naprawdę lepiej przesunąć termin uruchomienia niż pieprzyć się później miesiącami z czymś, co ma dziury jak Windows ME, bo developer nie miał czasu na sprawdzenie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na swoim przykładzie wiem, że jak ktoś grzebie na bieżąco w wielu rozwiązaniach to zna metody, którymi można rozwiązać problemy omijania ograniczeń, zna też sposoby na zabezpieczanie danych. Dzięki temu stwierdzam, że możliwe jest w 3 osoby stworzenie, przetestowanie i wdrożenie (czy s,w,p - w tej kolejności też można) systemu bezpiecznego, wydajnego i przede wszystkim - zgodnego z wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jak ktoś stwierdzi, że jest w stanie za taką kwotę napisać od podstaw i gruntownie przetestować aplikację tego typu, to od razu można go śmiało uznać za naciągacza.

 

Lub chorego na głowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No żeby tak po mnie za nic jechać Panowie? Co ja Wam zrobiłem....

 

Pokażcie odpowiednią ilość $$, czyli 30-50 tyś. to ja pokażę, że to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówisz, że skrypt próbuje wrzucać pliki na pełne maszyny? To znaczy, że chyba korzystałeś z gotowca, który nie za bardzo ogarnia rozrzucanie plików po maszynach ;)

 

Ilość metod uploadu to oczywiście zawsze problem, jednak jak zrobisz, że na końcu i tak nie ma różnic (oprócz http i ftp) to wtedy trzeba tylko pogodzić takie 2 metody i będzie dobrze.

 

@hdmagc - mam parę pytań co do uploadu u Ciebie. Jak chcesz to odpisz tutaj, na PW albo w ogóle :) Ile masz maszyn pod upload i jakie serwery www są na nich zainstalowane? Pytam, bo konfigurowałem pod turniej 2 maszynki do wrzucania uploadów z meczy (gierka ma tak biedne multi, że nie może dać znać do pliku czy żądaniem o wyniku, więc trzeba było przyjmować od ludzi powtórki, a potem parsować końcówki plików....).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rapidgator nie korzysta z XFS na 100% :)

 

I po co się sprzeczasz ?? korzysta i koniec tematu, była o tym mowa na wjunc****

Zainteresuj się tematem a potem wypisuj Swoje opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś śledził temat z należytą uwagą to byś wiedział że głupoty wypisujesz , nie masz widocznie zielonego pojęcia jak obecnie tworzone są skórki na XFS ale skoro czujesz się urażony to kończę dyskusję z jakimś randomem gdyż nie ma to sensu.

 

PS: zajrzyj na forum o tematyce filehostingu czasem to będziesz miał okazję porozmawiać przy odrobinie szczęścia z właścicielami takich stron , oczywiście o ile angielszczyzną władasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×