Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Co Jest Nie Tak Z Wht

Polecane posty

No i takie tematy lecą do null'a. Niektórzy są tak uparci, że potrafią założyć jeszcze trzy razy ten sam temat. Zamiast przechlać, to lepiej by sie zrzucili na vpsa za pińć zl i postawili tam TS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Nie, lepiej to zakładać dalej spam w wątkach typu ostatni wymysł ekipy - WHT Cafe...Jaki jest sens istnienia tego wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Nie, lepiej to zakładać dalej spam w wątkach typu ostatni wymysł ekipy - WHT Cafe...Jaki jest sens istnienia tego wątku?

 

Nigdy nie byłem zwolennikiem takich tworów (wydawało mi się to infantylne) ale zauważyłem, że na forach gdzie takie wątki udające czat zostały wprowadzone zmniejszyła się ZNACZNIE ilość bzdurnych wątków, a także dyskusja OFFTOPICowa przeniosła się w taki temat robiąc nieco porządku w ważnych tematach. Dodatkowo można było zamknąć odpowiadanie na tematy w działach ogłoszeń i komentować to w takim śmietnikowatym wątku ;) No i takie "gadki-szmatki" można było też moderować przenosząc w takie miejsce pozwalając się autorom wyżyć ;)

 

Nie mam pojęcia czy to jakkolwiek na WHT zadziała ale spróbować nie zaszkodzi. Najwyżej się skasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Heh, a co ja nie mogę? Straszne, nie dość, że wyrażam, swoją opinię, która jak mniemam powinna pomóc to jeszcze spotyka się to z "pogardą"(?) ze strony "ekipy".

 

 

Róbta co chceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Ale tu zupełnie nie chodzi o to. W/w pytanie dot. tego co jest nie tak z wht. Moim zdaniem sama idea tworzenia takowych wątków jest zła i niczemu nie służy. No bo czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ale tu zupełnie nie chodzi o to. W/w pytanie dot. tego co jest nie tak z wht. Moim zdaniem sama idea tworzenia takowych wątków jest zła i niczemu nie służy. No bo czemu?

 

Może po to żeby nie robić XX wątków w Piaskownicy? W Cafe każdy sobie pogada o czym chce w jednym wątku o czym chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Hmmm no to chyba lepszą, ba zdecydowanie lepszą opcją byłby czat.

Byłby. Ale go nie ma. Więc masz dwie możliwości: marudzisz, że go nie ma i nic nie robisz LUB wykorzystujesz to co masz pod ręką. Wybieram bramkę numer dwa.

 

Już pisałem: tez wydawało mi się to głupie, ale to... działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Hmmm no to chyba lepszą, ba zdecydowanie lepszą opcją byłby czat.

 

Temat powraca kolejny raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chat to można powiedzieć większy kosz utrzymania. Będzie zużywał cenne zasoby, ciągłe odświeżanie każdemu, a procesor nie jest z gumy kiedyś się kończy. A ten wątek uważam, że dobry. Ma nie tylko za zadanie by każdy mógł pogadać o wszystkim, ale również role, która ma za zadanie rozładować napięcie oraz integracyjną. Tyle od mnie w sprawie tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie chce mi się zakładać nowego tematu, więc piszę tutaj.

 

Od jakiegoś czasu przeglądając różne fora, każde o innej tematyce, zauważyłem nasilającą się - i moim zdaniem bardzo wkurw.. - rzecz. Mianowicie chodzi o wysyp takich metamów jak ten:

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/41341-kupie-serwer-kimsufi-24g-lub-16g-z-laczem-1gbps/

 

O co mi chodzi, mamy długi tytuł postu "kupię serwer blablabla, z łączem takim a takim, do tego pełen zakres administracji do tylu a tylu tysięcy złotcyh miesięcznie i tony innych pierdół", zaś w treści postu "jak w temacie, zapraszam na PW". Czy tylko ja wstałem lewą nogą czy was to też denerwuje/ irytuje/ wkurw.. ? Pole TEMAT/ TYTUŁ jest po to żeby okreslić ogólne założenia a nie żeby wyprodukować w nim całe litania. Od tego mamy pole TREŚĆ POSTA/ POST/ WIADOMOŚĆ czy jak tam to się na każdym innym forum zwie. Wystarczy dać TYTUŁ w formie "[kupię] serwer z oferty ovh" a wszystkie inne opcje parametry zamieścić w miejscu do tego przeznaczonym. Nie wiem czy na forum da się otagować tytuł tematu i zaznaczyć jedną z kilku opcji typu [kupię], [sprzedam], [oddam], [zamienię]. Jeżeli nie to proszę grono zarządzające czy tam grupę trzymająca władzę o rozważenie dodania takiej opcji. Piszę tytuł tematu "serwer z oferty Hetzner", robię pyk, zaznaczam tag [kupię] i po wysłaniu pełny tytuł tematu brzmieć będzie "[kupię] serwer z oferty Hetzner".

 

Takie pisanie całego posta w temacie uważam za niepoprawne, niewłaściwe i za wkur... trolling. Czy szanowna administracja mogłaby rozważyć nałożenie zakazu pisania takich ainteligentnych tematów poprzez odpowiedni wpis/ ustawę/ dekret w regulaminie ?

 

Osobiście gdyby to ode mnie zależało to taki zakaz bym wprowadził, tematy tak pisane bym kasował, a autorów w ramach walki z mową nienawiści bym wysyłał w kosmos.

 

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Rzeczywiście, źle tytułuje odbiorcę.

 

Czy treść - link do opinii jest już ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×