Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Co Jest Nie Tak Z Wht

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Dobrze ujęte tylko jak to wdrożyć globalnie? W przypadku WHT?

 

Karanie za kiepskie odpowiedzi jest łatwiejsze ale czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o tym i o rozruchu wht ale nastąpiła awaria i znikł mój post a pomysł uleciał wraz z awarią...

Najlepszym wyjściem wydaje mi się wyselekcjonować najważniejsze elementy, które są często powtarzane, ale jak je zebrać do kupy i zrobić samouczek..:) tego sam nie wiem i może okazać się to nierealne. .

A co do ilości ludzi na WHT to jak napisałem w znikającym temacie iż Fobi zastanowić mogło by się nad zasadą o której pisałem wyżej czyli wyselekcjonowania pewnej grupy usług i zaproponowania takiego mini partnerstwa dla firm, które reklamują swoje usługi tu na forum ale na zasadach by każdy miał z tego korzyści. Wyjście dosyć proste i oferujące proste rozwiązania i zasady oraz daje możliwość pomocy dla klientów firm, które oferują usługi IT i nie ograniczając się do "PARTNER WHT" bo niby to bardziej treściwe.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, ja nadal jestem zdania, że tłumaczyć można, ale tylko od pewnego stopnia.

Dokładnie to wtedy, kiedy widać, że osoba taka wkłada w to wiele swojego wysiłku, kombinuje,

no ale jej nie wychodzi. Kiedy widać, że owe tłumaczenie da jakieś owoce.

 

Ale NIE w przypadku, kiedy osoba wrzuca jakiś tam kod, wrzuca błąd typu PARSE ERROR i domaga się,

aby jej ktoś ten kod POPRAWIŁ. Nie wskazał, gdzie jest błąd ale POPRAWIŁ.

Gdzie owy błąd wynika stricte z tego, że dana osoba nie pofatygowała się nawet zapoznać z elementarnymi podstawami

języka, w którym coś skleja. Sorry winnetou, ale jeśli ktoś nie zamierza myśleć, tylko walić takimi roszczeniami, to oczywiście,

znajdzie pewnie kogoś kto mu to zrobi... no ale za drobną opłatą - coś w tym dziwnego?

Jak nie umiem odkręcić koła i zmienić na zapasowe [bo i nie muszę jakkolwiek znać się na samochodach],

no to albo próbuję aż do skutku SAM - kombinuję, jak; a nuż się uda; no albo też wzywam jakieś assistance,

któremu zapłacę za taką przyjemność (chociażby nie wprost - ale w składce ubezpieczenia ;) ).

 

Piszecie, że na zachodzie na forach jest inaczej i lud sobie pomaga. No ale tam jest raczej podejście, że jak się nie znam,

to zlecam komuś, kto się zna i nie kombinuję. A tym bardziej nie ośmieszam się elementarnymi pytaniami.]

No a w Polsce niestety, myśl "złotej rączki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@juvenito ale czy Ci wielcy będą chcieli się skumać ze sobą pomijając to iż z tymi mniejszymi to właśnie oni by zyskali, ale centralizacja zakupów, sprzętu i usług itp daje naprawdę wielkie możliwości i konkurencję z tymi największymi ale czy u nas jest to możliwe żeby przecież konkurencja mniejsza-większa podjęła współpracę? Może ...

Jak zauważą wszyscy to nie moda łączyć się np. sklepiki w sieci, firmy w kooperacje itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Piotrze, ja nadal jestem zdania, że tłumaczyć można, ale tylko od pewnego stopnia.

Dokładnie to wtedy, kiedy widać, że osoba taka wkłada w to wiele swojego wysiłku, kombinuje,

no ale jej nie wychodzi. Kiedy widać, że owe tłumaczenie da jakieś owoce.

 

Ale NIE w przypadku, kiedy osoba wrzuca jakiś tam kod, wrzuca błąd typu PARSE ERROR i domaga się,

aby jej ktoś ten kod POPRAWIŁ. Nie wskazał, gdzie jest błąd ale POPRAWIŁ.

Gdzie owy błąd wynika stricte z tego, że dana osoba nie pofatygowała się nawet zapoznać z elementarnymi podstawami

języka, w którym coś skleja. Sorry winnetou, ale jeśli ktoś nie zamierza myśleć, tylko walić takimi roszczeniami, to oczywiście,

znajdzie pewnie kogoś kto mu to zrobi... no ale za drobną opłatą - coś w tym dziwnego?

Jak nie umiem odkręcić koła i zmienić na zapasowe [bo i nie muszę jakkolwiek znać się na samochodach],

no to albo próbuję aż do skutku SAM - kombinuję, jak; a nuż się uda; no albo też wzywam jakieś assistance,

któremu zapłacę za taką przyjemność (chociażby nie wprost - ale w składce ubezpieczenia ;) ).

 

Piszecie, że na zachodzie na forach jest inaczej i lud sobie pomaga. No ale tam jest raczej podejście, że jak się nie znam,

to zlecam komuś, kto się zna i nie kombinuję. A tym bardziej nie ośmieszam się elementarnymi pytaniami.]

No a w Polsce niestety, myśl "złotej rączki" ;)

 

Z tym się absolutnie zgadzam, w takim miejscu jedyne co można napisać to "przeczytaj dokładnie błąd zanim wyciągnę granatnik"

 

Co do partnerów - korzyści mogą być jeszcze większe. Przykładowo zorganizowanie corocznego spotkania nie należy do takich trudnych rzeczy. Działalność WHT & Partnerów razem dało by to znacznie więcej korzyści niż teraz. Rada mównicy już jest, bo zapewne SDC, Home, Kei czy Progreso mieli by coś ciekawego do powiedzenia. Inne firmy również by sie pod tym podpisały (mówię tutaj już o dostawcach sprzętu czyli AMD, Intel, Cisco, HP czy Dell czy jakiś dostawców łącz operatorskich). Nie musi to być również sztywna wersja, nie jedna firma na rynku chciałaby się pochwalić swoją działalnością i takie wspólne zaproszenie do centrum danych jest jak najbardziej możliwe do zrealizowania. Przecież to jest ogromny marketing i zysk z potencjalnych klientów (w tym uwielbianych firm). Trudno to zrealizować? Pewnie ryzyko jest, potrzeba niestety dosyć mocno się zaangażować - no ale bez ciężkiej pracy nie ma efektów.

 

No to w jakim miesiącu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna i w październiku - kwestia chęci firmy i zainteresowanych.

 

Jeśli wyjazd 1 dniowy to nie ma nawet co planować za x miesięcy, bo więcej szumu niż to warte - wsiadamy w auta/pociągi i heja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

^^W październiku nie jesteśmy chętni ani zainteresowani. Chyba, że z bazą na kanarach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Czyli jakbym kciał jechać jako obserwator - połykacz płynów wszelakich, to aż do Krakowa? Nie da się bliżej gdzieś?

No i jak bardzo ciepło bo roboty mniej a zimą to ludziska siedzą w domach i klikają.

Edytowano przez StOnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem absolutnie za pomysłem spotkania, może nie koniecznie wyjdzie tak jak to juvenito przekazał, jednak od czegoś trzeba zaczać. Być może zaangażowanie partnerów nie będzie takie łatwe, ale gdyby te mniejsze firmy, podłapały temat to można by przygotować trochę ciekawego materiału, a po wszystkim oczywiście podyskutować przy dobrym piwie.

Niech team WHT myśli nad formą i coś zaproponuje.

 

Myślę, że bez problemu wyciągnę Pawła i jako reprezentacja ViBiznes zjawimy się, gdzie trzeba. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Popieram ;)

 

Zjazd wht + coś w rodzaju prezentacji np. każda z firm partnerskich mogłaby zająć 5 minut na prezentacje swoich usług, rozwoju itp.

Na pewno by skorzystały aby wciągnąć nowych klientów heh ;)

 

Ja np. chciałbym wiedzieć co firma progreso wprowadzi nowego w ciągu roku i czym przyciągnie nowych klientów ;) [przykładowo]

 

 

Edit:

 

Tylko władza WHT musi wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizować towarzystwo bo tak to każdy gada że chętnie by się spotkał i nic nie wychodzi ;) Co kilka miesięcy jest o tym mowa...

 

Określcie termin, miejsce ew. koszty itp. ;p

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem raczej o prezentacjach merytorycznych, a nie paplaniu o swojej ofercie.

Bo reklamy to ja mam, jak sobie adblocka wyłączę, bez sensu się tłuc przez pół Polski, żeby posłuchać jak genialna jest oferta firmy partnerskiej XYZ. ; )

 

Ale jak tam chcecie, ważna jest okazja, jak to się mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to też ;) Chciałem uzupełnić Twoją myśl ale źle to zrobiłem ;)

Zawsze można i jedno i drugie zrobić.

Bo zapewne parterzy by chcieli coś szepnąć o swoich usługach. Ja podsuwam pomysł, a co zrobi administracja to ich sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Popieram ;)

 

Zjazd wht + coś w rodzaju prezentacji np. każda z firm partnerskich mogłaby zająć 5 minut na prezentacje swoich usług, rozwoju itp.

Na pewno by skorzystały aby wciągnąć nowych klientów heh ;)

 

Tak jest! Każdy z nas pokupuje u wszystkich innych po koncie. Tym samym jak będzie nas 20 firm to zyskamy 20 nowych klientów ;) Genialne, że tez na to nie wpadłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Tak jest! Każdy z nas pokupuje u wszystkich innych po koncie. Tym samym jak będzie nas 20 firm to zyskamy 20 nowych klientów ;) Genialne, że tez na to nie wpadłem ;)

Ja akurat nie myślałem o spotkaniu typowo firm tylko zwykli użytkownicy + firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moduł opinie do wyrzucenia, obecnie to co jest to można sobie podetrzeć ;)

 

Są firmy, które mają 99% opini 5 gwiazdkowych, na pewno mają tak niesamowitą jakość, ale może moderator mógłby je zweryfikować.

 

Problem jest taki, że wprowadziliście moduły, jak widać średnio się sprawdzają, zamiast ja jak najszybciej poprawić, a jak się nie da usunąć to tak wiszą strasząc i obniżając ocenę całości.

 

Wprowadźcie coś, jak się nie sprawdza to wypad, nie ma co na siłę trzymać. Ranking miesiącami był poprawiany modyfikowany, teraz już nikt nie bierze go poważnie, no poza małymi firmami, które myślą że jak popiszą opinii to przełoży się to na ich zamówienia - ot taki marketing.

 

Oferty, to samo nie sprawdza się usuwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Spotkanie - w tym tygodniu postaram się podzwonić trochę i zobaczymy jak nastawienie firm.

 

Oczywiście nie ma się co teraz nastawiać na szukanie dla firm klientów, raczej spotkanie w gronie profesjonalistów.

 

tgx - Opinie/Ranking -> masz rację, robimy drugie życie, jak nie wyjdzie to out.

 

Co masz na myśli przesz "OFerty" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinie/Ranking -> masz rację, robimy drugie życie, jak nie wyjdzie to out.

Czekamy, bo teraz zamiast kwejka wolę czasem poczytać opinie o jednej z firm, humor się od razu poprawia. No i co najważniejsze - aktualizacja tych dowcipów następuje całkiem często ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by tak wprowadzić komentarze w opiniach, na pewno byłby to ciekawy impuls do zaglądania tam, czytania komentarzy, a powstrzymałoby takie bzdurne pisanie.

 

Jak były opinie w tematach to można było się rozerwać czasami, teraz to nudne + -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No i przez takie głupie komentarze później opinie mogą iść do kosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie napisać, ale chyba ten temat jest najodpowiedniejszy - proponowałbym wrzucenie tych wszystkich próśb o sponsoring serwerów/slotów Teamspeak w jeden zbiorczy temat - tak samo jak było z ofertami sponsoringu kont www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, to nie jest forum o tematyce CS żeby się rozbijać o sponsoringi TS..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia czemu od pewnego czasu ilość tych próśb na wht wzrasta? Aż tyle chętnych firm do sponsoringu dzieci jest?

Nie rozumiem czemu piszą to tutaj, a nie choćby na ght

 

Ja bym ten cały spam > /dev/null ;) To sprowadza tu dzieciarnie, już pierwsza "cs'owa drama" była.. a ja nie mam zbytnio chęci oglądać kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×