Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
GeoAce

Reseller, hosting co i jak.

Polecane posty

Cześć. Chciałbym się dowiedzieć co to tak właściwie hosting reseller.

 

Chciałbym z ciekawości/nauki trochę się tym pobawić.

 

Trudno pod to podpiąć np. hosting www?

 

 

Bo może bym się pobawił ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakiś żart jest, mamy rozumieć? Najpierw zakładasz hosting posiadając reseller a teraz pytasz co to jest?

reseller od reselling czyli odsprzedawać. Nie jest to żaden rodzaj specyficznego httpd tylko po prostu opcja w panelu zarządzania, która pozawala zakładać administratorowi subkonta, które z kolei mogą zakładać następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chłopak nie potrafi ogarnąć nawet sygnatury na forum czy literówek na stronie swojego "hostingu" a Wy się czepiacie, że nie wie co to reseller. Czasami lepiej niektóre rzeczy po prostu przemilczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientuje się co to reseller, ale chciałem się dowiedzieć jak to wygląda "od środka"

 

Co do sygnatury, gdybym chciał ją koniecznie zmienić, to bym ją zmienił. Na razie mi to nie potrzebne.

 

@Rafox, dzięki o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie, orientuje się co to reseller, ale chciałem się dowiedzieć jak to wygląda "od środka"

Żaden post nie pomoże Ci zrozumieć działania panelu reseller os "środka", kup w jakieś firmie, pobaw się i od razu będziesz wiedział co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Hekko ma urodzinową promocję, myśle że taniej i lepiej teraz nie znajdziesz. Link w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pakiety hostingu Reseller są unikalnym na rynku rozwiązaniem dla zarządzających większą liczbą domen, stron www lub kont pocztowych. Można przekazywać wybranym użytkownikom bezpieczny dostęp lub nawet stać się samodzielną firmą hostingową działającą według własnej strategii. Tym bardziej, że obsługą serwera i jego bezpieczeństwem, aktualizacjami, problemami technicznymi i udostępnianiem bogatych narzędzi zajmuje się SuperHost.

 

http://superhost.pl/hosting/reseller/ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×