Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Matmaxalez

TheHostingTool już teraz po polsku

Polecane posty

Gość Matmaxalez

logo.png

Dobry wieczór,

 

Od około dwóch miesięcy pracowałem nad polską wersją TheHostingTool - darmowego panelu bilingowego wydanego na licencji GNU-GPLv3.

TheHostingTool.pl jest oficjalnym polskim supportem. Wszystko za zgodą twórców oryginalnej wersji. Już niedługo na thehostingtool.com pojawi się o tym informacja, jak i zostanie utworzone sub-forum na angielskim forum THT specjalnie dla użytkowników polskojęzycznych.

 

Zapraszam do obejrzenia www.thehostingtool.pl.

 

Mateusz Kapica

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Boże mój...

 

Posługiwanie się tym menu to istny horror... Klikam w menu to klika się header i trzeba minimalnie klikać od dołu menu 2-3 px tekstu...

 

Porażka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wystarczy jakoś "podnieść / zmiejszyć" header. U mnie wchodzi on na pół albo i 3/4 menu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

3 pierwsze odnosniki w menu dobrze idą, a reszta już nie :D

 

Edit: d.v pomógł mi to naprawić. Dzięki ;)

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny projekt nie wszystko w panelu admina jest spolszczone ale zapewne z biegiem czasu to spolszczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Właśnie czekam na odpowiedź któregoś z programistów jak spolszyć niektóre elementy gdyż skrypt jest napisany w dziwny sposób :). Część tego menu bocznego które widać po zalogowaniu jest zapisywane w bazie danych przy instalacji a nie w którymś z plików na serwerze tak jak większość innych napisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie udostępnić do pobrania obecną wersję PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

skrypt jest napisany w dziwny sposób :).

Nawet mnie nie dziwi, że masz takie problemy z tym. Zajrzałem z ciekawości w ten kod i faktycznie, jest to spaghetti code, pomieszanie z poplątaniem, w zasadzie na jego podstawie można by zrobić poradnik "50 rzeczy których nie wolno robić w php" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te opinie po lewej śmierdzą na kilometr, że są napisane żeby ładnie wyglądały a nie są prawdziwe.

 

Samo oprogramowanie jest dość stare i w tej paczce, która jest na stronie nie zauważyłem polskiego tłumaczenia i jak przeglądałem pliki to tłumaczenie polega na zmianie plików szablonu, php i w bazie danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprogramowanie te które jest na stronie.

To widziałeś te tłumaczenie czy nie widziałeś? Bo raz widzisz... raz nie...

Ściągnąłem paczkę z Twojej strony i nie ma tam ani słowa o polsku w tym zip-ie ale przejrzałem całość jak wygląda od środka i z tego co zauważyłem to zwroty językowe znajdują się we wszystkich miejscach, o których pisałem.

 

Naprawdę to oprogramowanie nie jest dobrej jakości i do tego jeszcze paskudnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo chciałem napisać, zainstalowałem a tu wszystko po angielsku xD

Nie jest dobrej jakości, ostatnia aktualizacje go była 2 lata temu.

THT Reworked zostało gruntownie przebudowane- kupony promocyjne, upgrade konta, automod ale nikt nie zwrócił na to uwagi...

Cały czas czytam 'polski support Thehostingtool' i nasuwa się pytanie jak twórca 'polskiego supportu' zna dobrze ten skrypt od strony programistycznej?

Czy to tylko pic na wodę, fotomontaż a support do spolszczenia? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

A co ja miałbym spolszczać poza plikami które odpowiadają za polski język na stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego Ty Nas pytasz? Przecież to Ty prowadzisz support tego skryptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Ja Was pytam bo się czepiacie nie wiadomo czego... Przetłumaczyłem to, co miałem przetłumaczyć a Wy mówicie że ciągle za mało? Co, miałem komentarze mówiące co dany skrypt robi też przetłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mówimy, że paczka na Twoim serwerze nie ma polskiego tłumaczenia.

Po drugie mówimy, że skrypt jest do pupy jeżeli chodzi o jakość kodu i wygląd.

Po trzeci na skutek drugiego sporo rzeczy jest nieprzetłumaczonych np. http://thehostingtool.pl/demo/admin/?page=packages

Po czwarte mówmy, że utworzyłeś stronę z polskim wsparciem tego skryptu pomimo, że nie za bardzo masz pojęcie o tym skrypcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

1. Już poprawione, wysyłałem złego zipa.

2. Z tym nie do mnie tylko do autorów.

3. Klikając na demo, pisze co jest a co nie przetłumaczone.

4. Bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Ja Was pytam bo się czepiacie nie wiadomo czego... Przetłumaczyłem to, co miałem przetłumaczyć a Wy mówicie że ciągle za mało? Co, miałem komentarze mówiące co dany skrypt robi też przetłumaczyć?

 

@Mateusz: kolegom chyba chodziło o to, że piszesz "support" czyli wsparcie projektu, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że chodzi o dostarczenie polskiego tłumaczenia. Czyli, że chodzi o dwie różne rzeczy. Tak ja to przynajmniej zrozumiałem bo faktycznie jest to logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli podjąłeś się pracy w supporcie skryptu czyli moim zdaniem odpowiadasz za problemy, tłumaczenia, pomoce w instalacji, konfiguracji itp. ;)

 

Jeżeli nie podołasz to będzie kolejny nie wypał na forum, a jak się postarasz to będzie całkiem ciekawy projekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Na pierwszej stronie nigdzie nie widzę abym przyznał rację czyimś wymysłom że skryptu nie znam. Po to powstało (sub) forum dla Polaków aby dyskutować o problemach i o rozwiązaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skrypt prawidłowo działa na PHP w wersji 5.4. Źle natomiast na wersji 5.3. Testowane w Progreso i Chmurce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja angielska prawidłowo działa na php 5.3 testowane na moim serwerze wielokrotnie.

Wszyscy usługodawcy hostingowi oferujący reseller siedzą na php 5.3 jak nie php 5.2.

Za spolszczenie skryptu dziękuję Ci w swoim i w imieniu pozostałych osób, które na pewno skorzystały by z niego gdyby nie to, ze u nich najwzyczajniej nie będzie on działał.

Edytowano przez kamilel (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×