Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

Transferuj.pl czy Przelewy24.pl

Polecane posty

Witam,

 

Przy jednym projekcie mam do wyboru Transferuj.pl lub Przelewy24.pl - niestety z żadnego nie korzystałem, więc podpytuję, który polecacie od strony wygody z korzystania z perspektywy klienta / użytkownika.

 

Kwestia prowizji / administracji jest drugorzędna, liczy się klient :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

transferuj ma bardzo dobre warunki promocyjne i ogólne,

niestety po rejestracji w serwisie i 2 wysłanych emailach, 0 odzewu + nawet nikt się nie pokusiłby przesłać umowę / odpisać na pytania etc.

Osobiście nie powierzyłbym x tysięcy PLN miesięcznie firmie która nawet nie raczy ze mną pogadać na temat rozpoczęcia współpracy ;)

Edytowano przez www.ionic.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieka, to, że nie wiedziałeś, nie znaczy, że nie jest popularniejszy :P

Ogólnie ze współpracy z Transferuj.pl jesteśmy zadowoleni. Po zakończeniu promocji można wynegocjować stawki, wypłaty tego samego dnia, odpowiadają na wszystkie e-maile.

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieka, to, że nie wiedziałeś, nie znaczy, że nie jest popularniejszy :P

Ogólnie ze współpracy z Transferuj.pl jesteśmy zadowoleni. Po zakończeniu promocji można wynegocjować stawki, wypłaty tego samego dnia, odpowiadają na wszystkie e-maile.

A nie macie słabszej konwersji przez to, że np. system nie wypełnia sam danych do przelewu?

 

Mnie ta przyjemność niestety nie spotkała :( Ciekawe dlaczego.

Ty to potrafisz takiego maila do człowieka wysłać że ho ho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.ionic.pl, ciężko powiedzieć. Ale nie stawiaj się w roli klienta firmy hostingowej, któremu nie odpowiedziano na e-mail i wylewa żale na forum. Czasem wiadomości nie docierają z jakichś tam przyczyn. Może przeoczyli. Może coś. Warto zadzwonić zawsze :)

 

Tomasz Fiedoruk, w zasadzie problem nie występuje. Dla części wypełnia (e-transfery) A dla reszty odpalili ostatnio https://transferuj.pl/2012-06-29,pelna-automatyzacja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Fiedoruk, w zasadzie problem nie występuje. Dla części wypełnia (e-transfery) A dla reszty odpalili ostatnio https://transferuj.p...omatyzacja.html

Ooo wypełnia? no to tak źle nie jest, ale dziwna konstrukcja zdania:

 

Wszędzie tam, gdzie banki nie udostępniają usługi e-transferów (aż 29 banków, w tym np. Kredyt Bank S.A., Polbank EFG, Deutsche Bank PBC S.A., BNP Paribas Fortis, Getin Bank S.A. )

 

To aż 29 banków jest w e-transfer czy nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Hekko pal licho mail itd. gdyby mi zależało jakoś super bardzo, pewnie męczyłbym ich telefonami,

ale przyzwyczajony serwisami typu payu, dotpay, skąpiec, ceneo itd. wypełniam aplikację o rejestrację, kontakt przedstawiciela, umowa i leci,

tu takowej "usługi" nie ma, nie dostałem także żadnej aktywacji, konta itd. Nie mówię że firma zła bo nie odpisała Najdziorowi, tylko subiektywnie wrzucam newsa "co mnie spotkało" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam transferuj.pl. Po przygodach z dotpay, w którym notabene od kilku miesięcy wisi jedna z wypłat to jest niebo a ziemia. Dodatkowym atutem jest promocyjna wysokość prowizji przez pierwsze 12 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam transferuj.pl. Korzystałem przy dwóch projektach i z czystym sumieniem mogę polecić. Kontakt wzorowy, telefonicznie pomagali ze wszystkim i co najważniejsze odpowiadali na każde pytanie oczywiście dotyczące usługi. Nikt mnie nie zbywał, troszczyli się o swojego partnera.

 

Wybieraj transferuj.pl, a nie zawiedziesz się. Wypłaty są natychmiastowe, a to chyba najważniejsze :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Weź przelewy24, albo napisz bramkę dla płatności.pl do tego skryptu i będzie po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam transferuj.pl za ich podejście do klienta.

 

Polecam Homepay.pl za najwyższy poziom obsługi klienta i terminowe wypłaty zgromadzonych środków.

 

Ostatnio przesłałem mailem fakturę VAT za usługi SMS Premium. Po trzech godzinach dostałem w odpowiedzi od głównej księgowej maila ze zwykłym "dziękuję za przesłanie faktury" ;) Niby drobnostka a cieszy, że ktoś w Homepay tak od razu zajmuje się każdą sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

transferuj ma bardzo dobre warunki promocyjne i ogólne,

niestety po rejestracji w serwisie i 2 wysłanych emailach, 0 odzewu + nawet nikt się nie pokusiłby przesłać umowę / odpisać na pytania etc.

Osobiście nie powierzyłbym x tysięcy PLN miesięcznie firmie która nawet nie raczy ze mną pogadać na temat rozpoczęcia współpracy ;)

 

 

Dostałem freedback z z transferuj.pl po opublikowaniu tego postu,

dział IT w trakcie weryfikacji opisanego problemu nie odnalazł wiadomości ani zgłoszenia ode mnie,

zatem brak odpowiedzi nie był wynikiem opieszałości firmy.

 

Na odpowiedź do przesłanych już autoryzowaną przez pracownika drogą z numerem zgłoszenia pytania nie czekałem dłużej niż 24h.

Edytowano przez www.ionic.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Witam,

 

Przy jednym projekcie mam do wyboru Transferuj.pl lub Przelewy24.pl

Odradzam transferuj.pl za ich podejście do klienta.

 

Polecam Homepay.pl

 

Też bym polecał homepay.pl ze względu na bardzo wygodną współpracę z nimi, natomiast nie odbiegajmy od tematu... Z tych dwóch raczej kierowałbym się ku transferuj.pl Mają bardzo dobre stawki, szybki kontakt oraz łatwą integracje API.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam wybrałbym Przelewy24.plbo wydaje mi się popularniesze i jest user friendly, więcej użytkoników to zna i od razu pozytywniej podchodzi do sprawy :) Ale to tylko z perspektywy użytkownika, jak się sprawy z drugiej strony mają to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem z SMS Premium w Przelewy24.pl i bardzo się zawiodłem.

 

Był pad ich systemu, smsy oraz strona nie działały przez około 50 - 60 minut, to wystarczyło aby zadzwoniło do mnie prawie 100 osób bardzo bardzo wkurzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

My korzystamy z transferuj.pl - warunki są OK, pomoc techniczna w naszym przypadku nie zawodzi.

Odnośnie wypłat to w ciągu 24h zazwyczaj jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też jestem za transferuj, o platnosciach24 sie nie wypowiadam bo nie kozystałem, ale na jednej stronce mam transferuj i nigdy nie było problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×