Skocz do zawartości
Gość Focus

Webax.pl- katalog firm hostingowych i forum webmasterskie

Polecane posty

Gość Focus

żeby aby zaraz połowa wht mailingu nie dostała :lol:

 

Rzeczywiście bardzo śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Drodzy użytkownicy. Na forum webax.pl zaszła znacząca zmiana - dodaliśmy dział dotyczący hostingu gier pod nazwą "Gamehosting". Tym samym zmiany zaszły również w naszym katalogu firm hostingowych, mianowicie został on podzielony na webhosting i gamehosting. Także od dziś, przedstawiciele firm oferujących serwery gier również mogą dodawać wpisy w naszym katalogu oraz przedstawiać swoje oferty w odpowiednich działach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Hmmm...hej. Czy mogę liczyć na kolejne opinie, uwagi i oceny, które pomogą mi w rozwoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie mnie zaskoczyliście. Rozszerzenie do chrome- świetny pomysł i prezentuje się to całkiem nieźle. Przydałoby się jeszcze do Opery ;) Zachęciliście mnie do rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Głównie zajmuję się grafiką komputerową(branding). W stopniu bardzo dobrym operuję w (X)HTML & CSS, szlifuję PHP, aczkolwiek nie jest to moja rola na forum. Kiedyś bawiłem się C++ ale to tak na marginesie. A skąd takie pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlifuję PHP
Zatem szlifuj dalej, poczytaj trochę wartościowej wiedzy a następnie rozejrzyj się po swoich skryptach, bo tego typu błędy są mocno niedopuszczalne a znajdują się na pewno jeszcze w kilku miejscach. :)

 

 

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Ahhh, moje niedopatrzenie. Przepraszam, mogłem to zlecić jakiemuś developerovi z ekipy webax niż sam kombinować. Wszystko załatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, ze w innych miejscach tez cos jest - po prostu zerknalem tylko w ta czesc forum i z miejsca sie cos znalazlo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Dodaliśmy do skryptu kod, który automatycznie chroni przed SQL Injection wszystkie dane wejściowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie dane wejściowe.

 

 

A to spisaliście listę wszystkich argumentów które obsługuje skrypt forum i filtrujecie stricte tak jak jakie powinny być w skrypcie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

OK, w takim razie postaramy się wymyślić coś na inne przeglądarki. Nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Jesteśmy właśnie po małej reorganizacji działów. Web i game hosting doczekały się osobnych kategorii. Co o tym sądzicie - moim zdaniem wygląda to bardziej przejrzyściej.

Edytowano przez Focus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Witam

 

Chciałbym poinformować, że od wczoraj na webax.pl funkcjonuje już skrypt jakims jest ipb. Oczywiście mogą pojawić się drobne błędy, które szybko wyeliminujemy. Zachęcam do oceny strony, jako że nie jest to w cale tak błaha sprawa. Oczywiście wszystkie nasze autorskie rozwiązania zostały przepisane, zmodyfikowaliśmy nieco design katalogu firm oraz sam styl główny.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Po 1. nie działają mi dane logowania - musiałem odzyskiwać ;)

Po 2. po co wam napis na forum:

 

asdsasdsasdsasdsasdsasdsasdsasdsasdsasdsasd

 

zaraz pod menu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Właśnie dodaje tam prośbę o przypomnieniu danych - nie pomyślałem o tym szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum wygląda ładnie, nie ma co. :)

 

Za to jest problem z "szukajką", bo tak gdzie jest "wyszukiwanie", to rozwijane menu nie jest na swoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Ten katalog firm nie zawiera zbyt dużo wpisów ;)

 

Zdaję sobie z tego sprawę - jedyne co mogę zrobić to zaprosić do dodania firmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Przydałby się tam formularz niż wysyłka danych na maila ;)

 

To rozwiązanie najprawdopodobniej w najbliższym czasie u nas zagości.

Edytowano przez Focus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś sie zrypało bo gdzie kolwiek chcesz wbić w temat czy przez nie przeczytane posty czy tu ze strony głównej to przekierowuje mnie na index

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×