Skocz do zawartości
Gość Focus

Webax.pl- katalog firm hostingowych i forum webmasterskie

Polecane posty

Gość Focus

Witam, korzystając z okazji chciałbym przedstawić Państwu autorski katalog firm hostingowych ( na razie pusty ;) ), który obecnie znajduje się pod adresem http://webax.pl/hosting.php , dodanie firmy jest bezpłatne, nasz katalog posiada kilka przydatnych funkcji min. ocena firm, czy ich ranking. Skrypt został napisany przez grupę naszych developerów i jest w pełni zgodny z najnowszymi standardami programowania. Mamy w planach wprowadzenie wielu udogodnień i nowych funkcjonalności o których będziemy informować na bieżąco. Przy okazji chciałbym także zaprezentować nasze forum webmasterskie znajdujące się pod adresem http://webax.pl, skupiające pozycjonerów, programistów i grafików, dopiero co startujemy, wiemy że nasz serwis nie jest idealny (zawiera błędy), ale mamy nadzieję że przypadnie do gustu najbardziej wymagającym webmasterom. ;)

 

PS. Liczymy na pozytywne opinie (choć wiemy że nie będzie łatwo :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Które to już forum webmasterskie ?

 

Było już web-talk.pl, nulltalk.pl, ad-master.pl czy e-webworld.pl.

 

Ile jeszcze będzie?

 

P.S. A co do katalogu, przypomina mi się piosenka Maryli Rodowicz pt. "

" (np.hosting.web-talk.pl, www.webhostingtalk.pl/katalog/firmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

reklama progreso całkiem ładnie się wkaponowała szkoda tylko że odnośnika nie dali ...

tak jak Dawid napisał tego w necie jest masa co 2 tyg nowe forum webmastersie powstaje , widocznie 15 latki sporo się nauczyli i chcą się podzielić wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Przepraszam bardzo, właśnie o to chodzi że chcemy się wybić w kategorii forum webmasterskie, mamy unikalny design i własnoręcznie napisany katalog firm, wiemy że pomysły nie są innowacyjne, ale ich zrealizowanie jest bardzo skomplikowane i mogłoby przysporzyć mnóstwo problemów wypowiadającym się. Proszę nie brać w trakcie oceny pod uwagę tematyki forum, i zawartych w nim pomysłów, ale np. wykonanie i wygląd, proszę zauważyć ze wymienione powyżej fora opierają się na darmowych stylach i katalogach. Proszę o obiektywne oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Licencja MyBB nie wymaga linka w stopce ;) Wystarczy informacja o używanym silniku, dużo forów stosuje podobne działania ze względu na zabiegi SEO.

 

Poza tym uważam ze dalsze dywagacje na temat licencji MyBB nie mają sensu, prawdopodobnie jest to dział- ocena strony a nie kącik prawny dla laików ;)

Edytowano przez Focus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, właśnie o to chodzi że chcemy się wybić w kategorii forum webmasterskie, mamy unikalny design i własnoręcznie napisany katalog firm, wiemy że pomysły nie są innowacyjne,

Według Ciebie "unikalny design i własnoręcznie napisany katalog firm" to gwarancja sukcesu?

Web-talk.pl też ma płatny styl i katalog hostingów, a chyli się ku upadkowi.

 

ale ich zrealizowanie jest bardzo skomplikowane i mogłoby przysporzyć mnóstwo problemów wypowiadającym się.

 

Uwierz mi, wiemy jakie to skomplikowane. Ja byłem zaangażowany w web-talk.pl i e-webworld.pl, natomiast Rafał ma nulltalk.pl , więc wiemy jak to funkcjonuje i jakie problemy trzeba rozwiązać.

A co do do katalogu hostingów hosting.web-talk.pl sam to stworzyłem więc wiem jakie to było "skomplikowane".

 

 

Proszę nie brać w trakcie oceny pod uwagę tematyki forum, i zawartych w nim pomysłów, ale np. wykonanie i wygląd,

 

Mam nie brać pod ocenę tego co jest najważniejsze, czyli tematyki i treści?

 

 

proszę zauważyć ze wymienione powyżej fora opierają się na darmowych stylach i katalogach. Proszę o obiektywne oceny.

 

 

Wymienione fora tj. web-talk.pl nulltalk.pl czy e-webworld.pl są oparte na płatnych skryptach.

Katalog www.webhostingtalk.pl/katalog/firmy jest autorskim dodatkiem oraz posiada unikalny styl, natomiast hosting.web-talk.pl jest dostosowanym Wordpressem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Według Ciebie "unikalny design i własnoręcznie napisany katalog firm" to gwarancja sukcesu?

Web-talk.pl też ma płatny styl i katalog hostingów, a chyli się ku upadkowi.

 

 

 

Uwierz mi, wiemy jakie to skomplikowane. Ja byłem zaangażowany w web-talk.pl i e-webworld.pl, natomiast Rafał ma nulltalk.pl , więc wiemy jak to funkcjonuje i jakie problemy trzeba rozwiązać.

A co do do katalogu hostingów hosting.web-talk.pl sam to stworzyłem więc wiem jakie to było "skomplikowane".

 

 

Wymienione fora tj. web-talk.pl nulltalk.pl czy e-webworld.pl są oparte na płatnych skryptach.

Katalog www.webhostingtalk.pl/katalog/firmy jest autorskim dodatkiem oraz posiada unikalny styl, natomiast hosting.web-talk.pl jest dostosowanym Wordpressem.

 

 

1. For ze stylem web-talk są setki, każdy może wziąć 400zł i kupić sobie licencje Na IPB wraz ze stylem, który posiadają setki for w całej sieci. Nie sztuką jest coś kupić, sztuką jest stworzyć coś samemu, a my właśnie do tego dążymy. Dla przykładu pozwolę sobie przytoczyć forum graffika.pl, oni nie potrzebują płatnych licencji na IPB styli po 50zł na allegro i ekipy kopiującej wątki z innych forów. TO forum jest tworzone przez specjalistów, tam pracuje grupa a nie indywidualności jak na nulltalk czy web-talk. Proszę także nie stawiać nas pod kreską, gdyż funkcjonujemy 2 dni, a czas pokaże kto miał rację. Życzę również powodzenia w prowadzeniu swoich "znakomitych forów" z licencją IPB, płatnymi stylami, i doświadczonymi programistami. Chciałbym również zwrócić uwagę na to iż my nie istniejemy na zasadzie kupić -przetrwać, tylko stworzyć-rozwijać się, a to jest duża różnica.

 

 

 

Mam nie brać pod ocenę tego co jest najważniejsze, czyli tematyki i treści?

 

Nie, nie masz skupiać się tylko na tematyce, i zawartych na naszym forum pomysłach np. katalogu firm, ale na jego designie, czy wdrożeniu.

 

Myślę że byłoby to na tyle, rozumiem was i waszą zazdrość z racji niewypalonych projektów, musicie pogodzić się z goryczą porażki i kroczyć dalej przed siebie, proszę także o wypowiedzi innych osób, niż administratorów i "byłych administratorów" forów webmasterskich.

Edytowano przez Focus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę że byłoby to na tyle, rozumiem was i waszą zazdrość z racji niewypalonych projektów, musicie pogodzić się z goryczą porażki i kroczyć dalej przed siebie, proszę także o wypowiedzi innych osób, niż administratorów i "byłych administratorów" forów webmasterskich.

Ziomek jaką zazdrość jakich nie wypalonych projektów ?

każdy prowadzi forum inaczej i to od każdego z nas zależy jak rozwój forum się potoczy

to że czy tam ja czy nie ja czy web talk i inne tego typu fora istnieją nie nazywaj od razu nie wypałami tak jak ja nie mam obecnie czasu się tym zająć mam na głowie coś innego będę miał czas projekt rozwinę .

Możesz sobie pozycjonować serwis na wielkie frazy możesz mieć ruch jak onet pl ale co z tego jak nie będziesz miał osób udzielających się to raz dwa to pewnej wyrobionej marki dla której właśnie warto zostać u Ciebie a nie np na webhostingtalk.pl oraz najważniejsze musisz to robić z pasji bo odwalić forum postawić i czekać na efekty to teraz 13 latkowie potrafią ..

To że masz własny styl nie musisz teraz tym bardzo błyszczeć i nie tobie go oceniać że on jest własny , inny itp to osoba przesiadująca na forum to oceni czy jej się podoba czy nie fakt większy atut to własny styl ale to nie wszystko .

Teraz podaj mi z kilka powodów dla których zaprosił byś mnie do siebie na forum i napisz dlaczego twoje forum jest właśnie bardziej za***iste od tych wszystkich innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Które to już forum webmasterskie ?

Było już web-talk.pl, nulltalk.pl, ad-master.pl czy e-webworld.pl.

 

Tak dla jasności to http://ad-master.pl jest to forum reklamowe a nie webmasterskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dla jasności to http://ad-master.pl jest to forum reklamowe a nie webmasterskie ;)

 

Sugerowałem się http://www.webhostin...-webmasterskie/.

 

 

Myślę że byłoby to na tyle, rozumiem was i waszą zazdrość z racji niewypalonych projektów, musicie pogodzić się z goryczą porażki i kroczyć dalej przed siebie,

 

 

Niczego Ci nie zazdroszczę, nawet nie ma czego.

 

proszę także o wypowiedzi innych osób, niż administratorów i "byłych administratorów" forów webmasterskich.

 

Najwięcej networkingu otrzymasz własnie od takich osób.

Edytowano przez Dawid Stanowski (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Po pierwsze drogi kolego ja nie błyszcze swoim stylem, tylko kulturalnie domagam się jego obiektywnej oceny, a po drugie nie muszę Ci nic udowadniać, czas pokaże które forum jest lepsze. Nie wywyższam swojego, wiem ze nie jest ono doskonałe. Tak jak mówię, poczekajmy z wysuwaniem pochopnych wniosków.

Edytowano przez Focus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Post został zgłoszony moderacji, proszę nie spamować, jestem zdumiony że moderatorzy nie kontrolują wątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Focus, przestań robić jaja. Poczułeś się urażony, zgłosiłeś moderatorom - dobrze, Twoja sprawa, ale nie musisz się tutaj od razu chwalić i robić z tego jakiegoś epokowego wydarzenia. Kolejny awanturnik się znalazł. Czasem trzeba wyluzować, wiesz? Zawsze się tak wszystkim przejmujesz? Może czas pomyśleć o jakiś kropelkach walerianowych czy innych środkach uspokajających? Internet to takie miejsce, w którym jak jesteś nerwus to długo nie pożyjesz, bo Ci pikawka wysiądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Ależ ja się staram opanować, denerwuje mnie jedynie spam w wątkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja się staram opanować, denerwuje mnie jedynie spam w wątkach ;)

 

Denerwuje Cię krytyka. Często słuszna, choć nie zawsze. Forum wygląda dobrze, na razie nie ma co oceniać, jak sam powiedziałeś czas pokaże. Tematyka oklepana i niełatwa, niemniej sukcesów i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SteamPlay:

Wiesz, w katalogu akurat firmę trzeba dodać z poziomu swojego konta - jako że się u nich zarejestrowałem, postanowiłem sprawdzić działanie tego narzędzia i dodałem własny hosting. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Które to już forum webmasterskie ?

 

Było już web-talk.pl, nulltalk.pl, ad-master.pl czy e-webworld.pl.

 

 

Na wymienione powyżej fora gorąco zapraszam - 2 z nich nie istnieje, a na ostatnim ruch jakich mało;)

 

Ale przejdźmy do rzeczy, chciałbym złożyć mały raporcik. W ciągu tych kilku dni istnienia zgromadziliśmy 68 użytkowników, którzy napisali już 730 wartościowych postów! Jak na tak krótki okres wynik nie najgorszy.

Nasz zespół developerów pracuje już nad kolejną modyfikacją a sama społeczność angażuje się w rozwój forum choćby przez takie działania(zachęcam do zerknięcia bo warto) - http://webax.pl/temat-system-walki-w-grze-strategicznej_141?pid=858#pid858

 

Na chwilę obecną to tyle.

 

Trzymcie się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę opiniował twojego forum, ale twoje zachowanie... Kolego, na moim forum jest wyraźnie napisane, iż zakazuje się umieszczania reklam! Więc proszę mi nie zaśmiecać forum linkami do twojego kozackiego forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę opiniował twojego forum, ale twoje zachowanie... Kolego, na moim forum jest wyraźnie napisane, iż zakazuje się umieszczania reklam! Więc proszę mi nie zaśmiecać forum linkami do twojego kozackiego forum ;)

żeby aby zaraz połowa wht mailingu nie dostała :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×