Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Przenosiny forum

Polecane posty

Dzisiaj przestawi? mi si? czas na forum wht + w szybkiej edycji zacz??y krzaczy? si? pl znaczki. Co? zmieniacie?

U mnie wsyzstko OK. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Czas na forum -> tutaj niestety zmieni? si? czas na vps'ie a ja nie mam mo?liwo?ci jego zmiany.

 

Co do polskich znaczków w szybkiej edycji to wychodzi na to, ?e ostatnia poprawka bezpiecze?stwa co? popsu?a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do polskich znaczków w szybkiej edycji to wychodzi na to, ?e ostatnia poprawka bezpiecze?stwa co? popsu?a
Fakt... ale to jest do naprawienia.

 

Rozwiazanie problemu dostepne tutaj.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

test quick edit:

za?ó???ó?tag??

 

 

test2 znów mi r?ce opadaj? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Jak się wkurzę to zmienię, wyszlo ipb 2.3 ale jeszcze nie usiadłem na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

A szczerze mówiąc to nie wiem, może vbulletin ? Na pewno na jednym z nowych for stawiam testowo phpbb3 bo parę osób się zachwycało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Was. "Głupi" błąd ma spowodować migrację między platformami? Link do opisu naprawy krzaczków w szybkiej edycji, który wrzuciłem stronę wcześniej całkowicie rozwiązał problem na moim forum... Bartoszu, może spróbuj ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szczerze mówiąc to nie wiem, może vbulletin ? Na pewno na jednym z nowych for stawiam testowo phpbb3 bo parę osób się zachwycało.

 

vBulletin mnie przeraża, pod każdym względem :P

 

Natomiast zachęcam cię do zawiązania bliższej znajomosci z phpbb3, mimo że to wciąż RC, to jednak w porównaniu z poprzednikiem został dokonany duży skok jakościowy i wydajnościowy.

 

Co prawda przemo zapowiedział już swoją wersję phpbb3, ale takie wynalazki wolę przemilczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny skrypt. Niestety słaby support i mało manuali więc jak ktoś nie jest z zamiłowania programistą i nie zna się na php jak grand master to niestety kiespko :/ Ale jako, że wy się znacie w temacie to może warto się nim zainteresować.

 

Nie macie czasem dość tego, iż każde forum wygląda tak samo? Byście chociaż default styl zmienili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy jest vb. Używałem phpbb, troche ipb, smf ale vb najbardziej mi się podoba. Mam kilka for na vb i wszystko lata pięknie.

Praktycznie na ipb hostujemy tylko jedno forum. Reszta głównie vb. Nie mówiąc o praktycznie jednodniowych updejtach jeśli znajdą jakąś dziurę.

 

p.s. vb z tego co widziałem jest szybsze od ipb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem.. po tamtym jednym updacie wszystko zaczęło nagle się sypać, a potem to już tylko łatanie dziur.. to jakaś parodia.. bym wysmażył ostrego mejla do ekipy IPB, no chyba, że to Bartosz czegoś nie umie : )

 

teraz np. kodowanie nowych postów (znowu) padło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Już się tłumaczę :P Wyszła mała poprawka dotycząca błędu XSS, która popsuła kodowanie. Będzie poprawione, jak wspomniałem wcześniej wyszła nowa wersja i chcę to wszystko połączyć.

 

Zobaczcie liczbę poprawek:

http://forums.invisionpower.com/index.php?...t&p=1490122

 

Teraz nie wiem co o tym myśleć (bo takie ilości są zawsze) czy się cieszyć, że tak poprawiają, czy płakać że jest tak dużo błędów (mniejszych i większych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

nie narzekajcie, IPB jest dobre. spierniczyli tylko sprawę tych języków (kodowanie) i teraz ciągle się to wysypuje w ajaxie (rozwiązanie jest podane wyżej - SOA#1). Oni dobrze to wiedzą i zapowiadają "kiedyś tam" zmiany. Tak to już jest, że jak się w takim duzym sofcie coś spierniczy na początku to potem to się ciągnie i ciagnie w kolejnych wersjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

test22

 

zażółćżółtagęś

 

quickedit:

 

zażółćżółtagęś

 

 

Chyba już jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×