Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Łukasz Rosicki

Blog i forum komputerowe

Polecane posty

Cześć,

Chciałbym was zaprosić na mojego bloga i forum komputerowe. Serwis prowadzę samodzielnie, mniej więcej od początku czerwca. Na blogu codziennie publikuję jakiś artykuł (poradnik, felieton, czy zwykły nius opatrzony komentarzem), natomiast forum żyje własnym życiem, co nie znaczy, że o nie nie dbam. Wszystkie teksty jakie publikuje są unikalne i staram się do nich jak najbardziej przykładać.

 

Zatem jeszcze raz proszę: czytajcie, komentujcie, linkujcie, lajkujcie i piszcie na forum ;)

 

Link do forum: Forum komputerowe

Link do bloga: Blog komputerowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

styl forum jest super przewaga prostoty wygrywa tak trzy mać !

Blog w sumie też ale miło by było żeby wszystko było jednakowo zgrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Styl forum jakby niedokończony, Highlab fajne, bo ja lubię Metro, a tam pachnie Metro : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blog jak najbardziej ok. Może zastanów się nad jakimś tłem, a treść strony zostaw w białym kontenerze?

 

Co do forum: mam nadzieję, że top jest do wymiany? ;) Pomyśl może nad zmianą kolorów w widoku tematu (klasy bg1 i bg2). Tak, to jest prosto i czytelnie - jest ok.

Edytowano przez Tajgeer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze. Co do ewentualnych zmian to sam o nich myślę, jednakże załatwie to dopiero po wakacjach, gdy będę miał trochę funduszy na unikalny layout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolopik widzisz? Już wiesz o co mi chodziło z tym "no postawiłeś sobie... no i co?". Że gościu tutaj też "se postawił" forum, wrzucił skórkę... no i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyy ogólnie Ok ale czy myszka (w logo) nie powinna mieć z drugiej strony kabla ? :D

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik widzisz? Już wiesz o co mi chodziło z tym "no postawiłeś sobie... no i co?". Że gościu tutaj też "se postawił" forum, wrzucił skórkę... no i...

Rozumiem wujku Sponsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×