Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

4Young.pl - (kolejne) Forum młodzieżowe, wielotematyczne

Polecane posty

Witam, chciałbym przedstawić Wam moje malutkie, młodziutkie forum, które kryje się pod adresem www.4Young.pl . Forum dopiero powstało wczoraj i właśnie wypełniamy je treścią itd. Layout jest darmowy, ale trochę przerobiony wink.png Proszę o wszelkie oceny, co mógłbym zmienić, dodać itd.

 

Z góry dzięki za wszelkie opinie.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No że postawiłeś sobie skrypt z templatą ("darmową, trochę przerobioną")... no i?

No ładnie postawiłeś, jest sobie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No że postawiłeś sobie skrypt z templatą ("darmową, trochę przerobioną")... no i?

No ładnie postawiłeś, jest sobie : )

Rozumiem, że gdybym postawił forum na IPB to byłoby już co oceniać ? Darmowych się nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie, bierz wypowiedź ogólnie. Że wiesz, można sobie takie coś prywatnie postawić w godzinę czy dwie, tak bez celu... ale po co pytać o ocenę na forum? Nie widać tam nic takiego, po prostu normalne postawienie forum z darmową, trochę przerobioną templatą.

 

Że na zasadzie takiej, że dziecko sobie w pokoju swoim narysowało obrazek i przyszło do mamy i pyta, czy fajne - to OK.

Ale jak pójdzie matka z tym obrazkiem do przedszkola i zapyta, czy fajne, a obrazek tak naprawdę będzie po prostu taki normalny, jakie dzieci sobie dłubią w swoim pokoju - no to jaki jest tego sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, bierz wypowiedź ogólnie. Że wiesz, można sobie takie coś prywatnie postawić w godzinę czy dwie, tak bez celu... ale po co pytać o ocenę na forum? Nie widać tam nic takiego, po prostu normalne postawienie forum z darmową, trochę przerobioną templatą.

 

Że na zasadzie takiej, że dziecko sobie w pokoju swoim narysowało obrazek i przyszło do mamy i pyta, czy fajne - to OK.

Ale jak pójdzie matka z tym obrazkiem do przedszkola i zapyta, czy fajne, a obrazek tak naprawdę będzie po prostu taki normalny, jakie dzieci sobie dłubią w swoim pokoju - no to jaki jest tego sens?

Chodzi o pierwszy rzut oka, czy da się tam wysiedzieć, nic nie razi cię po oczach, czy w ogóle szablon trafiony. Wydaje mi się, że szablon jest odpowiedni na forum tego typu, jednak zdaję sobie sprawę z tego, że mam kiepskie oko, dlatego też spytałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik co z tego że da się wysiedzieć, nawet jakby to było najprzepiękniejszawsze forum świata, to co z tego?

Uważasz że dlatego się wszyscy zlecą i zapełnią mysqla ? liczysz że rozruszasz to wrzucając link na wht

i jeszcze może na kilka czy kilkanaćie forów ? nie wydaje mi się aby tędy była droga do sukcesu.

Pochlebne opinie poprawią Ci co najwyżej humor, ale ani centa z tego Ci w kieszeni nie przybędzie.

Pomyśl i poszukaj jak ściągnąć ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik co z tego że da się wysiedzieć, nawet jakby to było najprzepiękniejszawsze forum świata, to co z tego?

Uważasz że dlatego się wszyscy zlecą i zapełnią mysqla ? liczysz że rozruszasz to wrzucając link na wht

i jeszcze może na kilka czy kilkanaćie forów ? nie wydaje mi się aby tędy była droga do sukcesu.

Pochlebne opinie poprawią Ci co najwyżej humor, ale ani centa z tego Ci w kieszeni nie przybędzie.

Pomyśl i poszukaj jak ściągnąć ludzi smile.png

Wiem, rozumiem, ale chodzi o to, że forum powinno jakoś wyglądać, aby nie odstraszyć użyszkodników. Nie potrzebuję "klepania po plecach". Ludzi ciągle ściągam, a przynajmniej się staram. Niestety WHT to nie ten target, zdaję sobie sprawę z tego, że użytkownicy wht zarejestrują się u mnie :) Jak dla mnie szablon jest za***isty, dlatego też go wybrałem, bardzo mi się podoba, ale jak mówiłem wcześniej, nie mam dobrego oka, bo przeważnie to, co mi się podoba nie podoba się innym i odwrotnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czcionki już zostały poprawione, a na logo czekam. Ogólnie to mam zamiar kupić jakąś templatkę ciekawszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ehh

 

Tak to spoko, rozwiń sobie to będziesz miał ;)

 

Ja bym zmienił tylko w headerze te napisy - obrazek fajny i kolorystykę jakąś lepsza. Niebieski może być, ale ten wygląda jak stara niebieska koszulka prana 100 razy w wybielaczu i położona na monitor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabiutkie. Widać totalny brak profesjonalizmu skoro własnej templatki nawet nie umiesz zrobić. Logo straszne, widać jego granicę na białym tle. Poza tym fora ogólnotematyczne są skazane na wymarcie. Jest facebook... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kupiłem nowy szablonik oraz zmieniłem skrypt :P

 

Lepiej się nie przyznawaj że "to coś" kupiłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi na poziomie bo w końcu forum dla gimbusów więc nie ma co się czepiać :P

Kede, nie wiem jak jest z tobą, ale w przeciwieństwie do ciebie skończyłem gimnazjum bez problemów :)

 

Gdybym miał oceniać twoje zachowanie na tymże forum, bez wahania użyłbym określenia GIMBUS ;)

Nie wiem, czy jesteś tej samej orientacji, ale w to nie wnikam. Ważne, że ja cieszę się zdrowiem.

Spójrz na mój profil, mam wypełnione wszystkie dane o sobie i biorę odpowiedzialność za swoje posty, mnie tu znają i widzą ile mam latek, czego niestety o tobie nie można powiedzieć.

Znowu mam dziwne wrażanie, że za dużo cię na tym forum ostatnio, ale spokoo, jak masz coś ważnego do powiedzenia to owszem, WAL!

 

 

Juvenito, zalecam zmianę koloru szablonu na niebieski (w prawym górnym rogu klikasz w kółeczko). Według mnie lepiej się prezentuje. Z początku nie wiedziałem nawet, że to szablon robiony pod IPB, ale cóż tak wyszło.

 

 

Pozdrawiam,

Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×