Skocz do zawartości
David Tek

Serwis 35.000 odwiedzin dziennie serwer dedykowany na wczoraj.Pilne

Polecane posty

czy oni to wlaczaja dopiero po zaksiegowaniu wplaty??

 

Nie wiem jakie są opcje płatności w Polsce, ale jeśli płaciłeś kartą albo przez PayPal, to powinno być od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W OVH czeka się do 72 H na włączenie Dedyka po zaksięgowaniu wpłaty.

 

Nie? Zależy od stanu jaki aktualnie jest. Zamówionych serwerów jest dużo więc w kilka h powinien dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie? Zależy od stanu jaki aktualnie jest. Zamówionych serwerów jest dużo więc w kilka h powinien dostać.

 

Kolega dobrze pisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko raz czekałem ok dnia, ale to było pare lat temu i to był kimsufi. Zwykle było poniżej godziny, jeśli standardowy zestaw. Jak zamawiałem sprzętowy raid itd. to kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm wplacilem w payu,odrazu mnie przekierowalo na strone IPKO nie moglem placic polska waluta wiec otworzylem nowe okno z przelewem skopiowalem info z payu i zrobilem przelew:)) ciekawe czy dojdzie,tzn do Payu napewno,a czy do OVH,to zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm wplacilem w payu,odrazu mnie przekierowalo na strone IPKO nie moglem placic polska waluta wiec otworzylem nowe okno z przelewem skopiowalem info z payu i zrobilem przelew:)) ciekawe czy dojdzie,tzn do Payu napewno,a czy do OVH,to zobaczymy:)

 

Jeśli dojdzie do payu to i do ovh. OVH aktywuje serwery po zaksięgowaniu w payu pieniędzy.

Obserwuj proformę którą OVH wygenerowało. Jeśli się pojawi w dwóch dolnych tabelkach wygenerowana domena (typu nsXXXXXXX.ovh.com) to znaczy, że na serwerze wybrany przez Ciebie system się już instaluje i jak zainstaluje to serwer będzie do Ciebie dostarczony na email.

 

 

A co do twojego pytania, to dokładnie na tym samym stoi po-land. Jeśli chcesz więcej info, to pytaj ich admina ( http://www.webhostingtalk.pl/user/9759-cabana/ ).

 

PS. Jeśli nowy w OVH jesteś to cenna rada: serwery nie musisz z góry na miesiąc oplacać, możesz na tyle dni ile chcesz (Manager v3->Administracja->Faktury->Wyrównywanie dat wygasania usług)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do OVH miał ktoś taki przypadek iż termin ważności serwera dedykowanego był do 5 kwietnia 2012 roku, a do dzisiaj jest aktywny :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,jeszcze raz ja...strona chodzila wlasciwie od 17 bez zarzutow,teraz znowu zaczyna mulic,chociaz ludzi na stronie niewiele,nie mam pojecia co jest...:\

 

Wlasciwie to w ogole sie nie wlacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,strona wlasciwie przy 500 userach dzialala bez problemowo,problem zaczal sie przed chwila,zalaczam printa wykresu

 

logach jest pełno tego: "OPTIONS * HTTP/1.0" 200 - "-" "Apache (internal dummy connection)"

 

logach jest pełno tego: "OPTIONS * HTTP/1.0" 200 - "-" "Apache (internal dummy connection)"

post-15548-0-82878900-1341701812.jpg

Edytowano przez David Tek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmień to wszystko na nginx-a a wszystko będzie znacznie lepiej chodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za podpowiedz,macie jeszcze jakies rady?bo jak patrze np.na po-land,to tam to smiga w super tempie,bardzo mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że po-land jedzie na apache'u:

 

$ curl -I po-land.pl
HTTP/1.1 200 OK
Date: Sun, 08 Jul 2012 09:34:30 GMT
Server: Apache/2.2.16 (Debian) PHP/5.3.3-7+squeeze13 with Suhosin-Patch
X-Powered-By: PHP/5.3.3-7+squeeze13
Set-Cookie: PHPSESSID=5a612f617725c018c212ca008ade392e; path=/
Expires: Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT
Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma: no-cache
Vary: Accept-Encoding
Content-Type: text/html

Więc jak widać - można.

Edytowano przez Jarosław Szmańda (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj w logach odpowiedzi, co Ci nie wyrabia.

 

Tak w ogóle, dlaczego nie zainwestujesz w dedykowany skrypt tylko męczysz to na WP? Wystarczył by nawet GET-Simple i odpowiednia wtyczka z modyfikacją. Odpada Ci już kwestia serwera sql i obciążenia...

 

Masz na prawdę dobrą stronę, ładną, a męczysz na kobyle nie przystosowanej do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dosyc slabo to chodzi,na hostingu od home bylo czasem i 1700 ludzi on line i smigalo,teraz przy 450-600 muli sie okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do OVH miał ktoś taki przypadek iż termin ważności serwera dedykowanego był do 5 kwietnia 2012 roku, a do dzisiaj jest aktywny smile.png ??

Nie takie czasy działały serwery same, chociaż zdarzyło się nawet, że dostałem do zapłaty fakturę za to. Dlatego od jakiegoś czasu zgłaszam im takie błędy, chociaż przy dużej ilości serwerów nie łatwo przeoczyć jeden działający serwer, który nie powinien działać.

 

 

 

Autorze spróboj apache + nginx jako proxy wyjściowe(bodajże to jest na po-landzie)

 

A jeśli się nie znasz to zleć to komuś, np. castpolowi lub z tym adminem po-land'a się skontaktuj(wcześniej dałem nick i link do profilu), można mu zaufać, sam u mnie robił kupe czasu :)

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdybym tak zrobil skrypt dedykowany??(tzn.zlecil jego wykonanie oczywiscie) czy to w odczuwalny sposob odciazylo by serwer??

 

Z checia bym zlecil:) tylko jestem dosyc nowy na tym forum i nie znam wielu ludzi,ktorzy sie tym zajmuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk Glaza

A gdybym tak zrobil skrypt dedykowany??(tzn.zlecil jego wykonanie oczywiscie) czy to w odczuwalny sposob odciazylo by serwer??

 

Z checia bym zlecil:) tylko jestem dosyc nowy na tym forum i nie znam wielu ludzi,ktorzy sie tym zajmuja.

 

 

Zleć, żałować nie będziesz, może potrfel tak.

 

Z tego co wiem to kwejk kiedyś na Pythonie śmigał, nie wiem jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Problem rozwiązany :-)

Autor tematu powinien to potwierdzić dziś wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.bezuzyteczna.pl i ja osobiscie dziekuje Lukaszowi i Marcinowi za pomoc w ogarnieciu tego mini burdelu:) teraz to chodzi bardzo,ale to bardzo przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×