Skocz do zawartości
dysk-internetowy.pl

[współpraca] startup - dysk internetowy

Polecane posty

Witam

 

Na wstępie chciałbym przeprosić jeśli tym postem łamię zasady panujące na tym forum.

 

Moją propozycję współpracy kieruję do grafików, programistów, osób znających się na marketingu internetowym oraz osób chcących zainwestować w startup na rynku dysków internetowych.

Wczesna wersja strony jest do wglądu pod adresem http://dysk-internetowy.pl

 

Zapraszam do kontaktu:

gadu-gadu: 43713002

 

Zalączam serdeczne pozdrowienia dla wszystkich użytkowników WHT.pl

Edytowano przez dysk-internetowy.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rynku jest duża ilość podobnych projektów, szanse na wybicie masz marne, ale życzę powodzenia.

 

PS: Regulamin przy rejestracji nie działa.

Edytowano przez Tajgeer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomnij o prowadzeniu tego serwisu bez działalności gospodarczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomnij o prowadzeniu tego serwisu bez działalności gospodarczej smile.png

 

Nigdzie nie napisałem że chce go prowadzić bez działalności.

 

Skrypt ma bardzo poważna lukę.

Każdy może przeglądać nasze pliki!!

 

Żadna luka. W dzieleniu się plikami ważne jest aby każdy mógł przeglądać zawartość Twojego dysku.

Wystarczy ustawić odpowiednią opcję w profilu aby to zablokować.

Edytowano przez dysk-internetowy.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wypadałoby to gdzieś napisać w widocznym miejscu, żeby nie było rozczarowania. Dziwnie trochę te pakiety wyglądają, żeby co tydzień powierzchnia się powiększała.

Edytowano przez bartez119 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Proponuję spolszczyć panel i dodać opcję "prywatne", aby nikt nie mógł zajrzeć do katalogu (lub całego profilu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Googiel ostatnimi czasy nie otworzył takiej aplikacji? Google drive.

 

na chwilę obecną dropboxa chyba i tak nic nie pobije. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Możecie mnie nie lubić, ale uważam że i tak NAJLEPSZYM rozwiązaniem jest posiadanie własnego serwera. Wszelkie jakieś dropboxy, chomiki, uploadery, rapidy i inne ustrojstwa to zło niekonieczne :) Ale są tacy co skorzystają z w/w usługi i mają do tego pełne prawo, osobiście życzę autorowi pomysłu osiągnięcia sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wypadałoby to gdzieś napisać w widocznym miejscu, żeby nie było rozczarowania. Dziwnie trochę te pakiety wyglądają, żeby co tydzień powierzchnia się powiększała.

 

Oczywiście zgadzam się, problem w tym że jest to wersja poglądowa. Innymi słowy, na dłubanie nad pierdołami przyjdzie czas gdy znajdą się ludzie chętni prowadzić ze mną ten projekt.

 

 

Proponuję spolszczyć panel i dodać opcję "prywatne", aby nikt nie mógł zajrzeć do katalogu (lub całego profilu)

 

J.W

Edytowano przez dysk-internetowy.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie nie lubić, ale uważam że i tak NAJLEPSZYM rozwiązaniem jest posiadanie własnego serwera. Wszelkie jakieś dropboxy, chomiki, uploadery, rapidy i inne ustrojstwa to zło niekonieczne smile.png Ale są tacy co skorzystają z w/w usługi i mają do tego pełne prawo, osobiście życzę autorowi pomysłu osiągnięcia sukcesu smile.png

 

 

Wiesz to zależy, dropbox jest za***isty. Po instalacji na komputerze, jedyne co musisz zrobić żeby przesłać pliki do innej osoby to przeciągnąć je na ikonkę folderu. I już. Mnie się przydaje smile.png

Edytowano przez Causen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to zależy, dropbox jest za***isty. Po instalacji na komputerze, jedyne co musisz zrobić żeby przesłać pliki do innej osoby to przeciągnąć je na ikonkę folderu. I już. Mnie się przydaje smile.png

 

To samo wprowadze u siebie. Sprawa jest stosunkowo prosta, "zbrandowany" klient webdav pod window/linux/android/ios.

3-4 tygodnie roboty. Tyle że nie będę inwestował czasu w ciemno.

Edytowano przez dysk-internetowy.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją propozycję współpracy kieruję do grafików, programistów, osób znających się na marketingu internetowym oraz osób chcących zainwestować w startup na rynku dysków internetowych.

 

Czyli rozumiemy że szukasz jeleni którzy będą za ciebie wszystko robić bo to:

 

3-4 tygodnie roboty.Tyle że nie będę inwestował czasu w ciemno

 

I jak projekt nie wypali to będziesz najmniej stratny. Ciekawa taktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiemy że szukasz jeleni którzy będą za ciebie wszystko robić bo to:

 

I jak projekt nie wypali to będziesz najmniej stratny. Ciekawa taktyka.

Tego się obawiałem. Kiedyś musiał przyjść trol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marek stwierdził fakty , a Ty się pieklisz bo ktoś otwarcie ci to powiedział .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego ty się spodziewałeś jak sam nie masz nic do zaoferowania :D Po za tym metoda kontaktu w pełni profesjonalna, tylko samo GG. Nie ma maila czy nr telefonu i ty chcesz, żeby wszyscy cię brali na poważnie?

 

P.S: Inwestorzy nie siedzą na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednicy wszystko napisali, nie myśl, że ktoś wejdzie z kapitałem (jeszcze wczoraj widziałem 1500 zł) w projekt, który na dobrą sprawę nawet nie wiadomo czyjego jest autorstwa, a jedyną możliwością kontaktu jest GG. To Ty musisz wyjść z inicjatywą, dzwonić, wysyłać maile, a nie czekać, aż zrobi to inwestor.

 

Oczywiście zgadzam się, problem w tym że jest to wersja poglądowa. Innymi słowy, na dłubanie nad pierdołami przyjdzie czas gdy znajdą się ludzie chętni prowadzić ze mną ten projekt.

Większe prawdopodobieństwo byłoby jednak, gdybyś najpierw przedstawił coś kompletnego. Inwestorzy prędzej zainwestują w coś, co już działa i jakoś wygląda, aniżeli w "wersję poglądową".

 

Nie rozumiem też dlaczego nazwałeś Marka trollem - przykro mi, ale to co napisał, póki co odzwierciedla Twoją inicjatywę.

Edytowano przez Tajgeer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inwestorzy nie siedzą na gg.

Napisz proszę skad masz wiedzę na czym siedzą inwestorzy.. Pytanie retoryczne..

 

Większe prawdopodobieństwo byłoby jednak, gdybyś najpierw przedstawił coś kompletnego. Inwestorzy prędzej zainwestują w coś, co już działa i jakoś wygląda, aniżeli w "wersję poglądową".

Skad wiesz co lubią inwestorzy? Masz jakiekolwiek doświadczenie w ich pozyskiwaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że coś wiesz? <- tak samo mądre pytanie jak twoje.

 

Nie licz, że inwestorzy będą się rejestrować specjalnie na gg, by do ciebie napisać. Chamstwo? To powiedz co mniej więcej masz do zaoferowania bo tak to ani me ani be. Nie znamy twojego wkładu własnego, czy chcesz założyć spółkę, zupełnie podstawowych rzeczy. Zamiast podania tych informacji jak ktoś prosi, żebyś podał to nazywasz te osoby trollami, tak jak mnie i Marka.

 

Czuje żal że ludzie jak Ty chodzą po tej ziemi. To przez podobnych Tobie WHT ma beznadzieją opinię.

Łączę się z Tobą w "rzalu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://polakpotrafi.pl/

http://www.kickstarter.com/

 

Sfinansuj się sam. Ustaw budżet jaki potrzebujesz, przedstaw co oferujesz, zrób nagrody dla wszystkich którzy się dorzucą. Np jak ktoś włoży 100 zł to otrzyma konto warte 200 zł.

Może w ten sposób uda Ci się zebrać pieniądze.

 

Dzięki, dobry TIP. Mimo wszystko wolałbym znaleść kogoś łebskiego do spółki.

Historia pokazuje że przedsięwzięcia kilkuosobowe mają większą szansę na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dobry TIP. Mimo wszystko wolałbym znaleść kogoś łebskiego do spółki.

Historia pokazuje że przedsięwzięcia kilkuosobowe mają większą szansę na sukces.

 

Jak uważasz, moim zdaniem coś w stylu kick ass było by dobrym rozwiązaniem, bo nie dzielisz się zyskiem, a i w prosty sposób możesz wyznaczyć nagrody za dane kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historia pokazuje że przedsięwzięcia kilkuosobowe mają większą szansę na sukces.

Ja raczej byłbym innego zdania, chociaż różnie w życiu bywa.

Najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne prowadzenie działalności, nawet na małej pożyczce.

 

Jak masz kilka osób to nie dość, że mogą powstać kłótnie (szczególnie jak projekt się rozrośnie), ale trzeba będzie się dzielić z zysków i każdy będzie chciał mieć najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogą powstać kłótnie (szczególnie jak projekt się rozrośnie), ale trzeba będzie się dzielić z zysków i każdy będzie chciał mieć najwięcej.

 

To (przynajmniej w teorii) ma załatwić pisemna umowa.

 

Chciałbym mieć taki problem..

Edytowano przez dysk-internetowy.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×