Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RafoX

Błędy w systemie CEIGD w przeważającym PKD

Polecane posty

//edit

Wydzielone z tematu http://www.webhostingtalk.pl/topic/38007-serversiteeu-wakacyjna-oferta-serwerow/page__p__321370

//nrm

 

 

jedno co mnie zastanawia

 

 

inne opcje zapisane

 

 

nic z usługami hostingowymi związanego xD

Tak działaja nasze urzędy smile.png też nas to zastanawiało jak dokumnety ostatnio składalismy przetargowe ale cóż nie my PKD zapisujemy, a ten zapis jest poprawny, ( wpis umiszczony w związku z prowadzeniem sklepu internetowego branży samochodowej) naszczęscie mamy pierwszy dokument PKD na który była rejestrowana firma i tam jest inny można rzec prawidłowy zapis PKD świadczący o tym czym się naprawdę zajmujemy. Chwała naszej Państwowej administracji.

 

 

 

 

A widziałeś gdzieś PKD stricto pod hosting ? bądź usługi hostingu ?

 

jedno co mnie zastanawia

 

Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek

inne opcje zapisane

Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD) 45.11.Z, 45.19.Z, 45.31.Z, 45.32.Z, 45.40.Z, 46.61.Z, 62.02.Z, 64.19.Z, 64.91.Z,64.92.Z, 95.11.Z, 95.21.Z

 

nic z usługami hostingowymi związanego xD

Edytowano przez nrm
wydzielone z innego tematu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak działaja nasze urzędy :) też nas to zastanawiało jak dokumnety ostatnio składalismy przetargowe ale cóż nie my PKD zapisujemy, a ten zapis jest poprawny, ( wpis umiszczony w związku z prowadzeniem sklepu internetowego branży samochodowej) naszczęscie mamy pierwszy dokument PKD na który była rejestrowana firma i tam jest inny można rzec prawidłowy zapis PKD świadczący o tym czym się naprawdę zajmujemy. Chwała naszej Państwowej administracji.

 

jedno co mnie zastanawia

 

 

inne opcje zapisane

 

 

nic z usługami hostingowymi związanego xD

 

 

A widziałeś gdzieś PKD stricto pod hosting ? bądź usługi hostingu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A widziałeś gdzieś PKD stricto pod hosting ? bądź usługi hostingu ?

a no widziałem

np

rzeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD) 62.01.Z, 62.02.Z, 62.03.Z, 62.09.Z, 63.11.Z, 63.12.Z

dokładnie

 

63.12.Z

 

Up

Dzięki nie mogłem tego znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a no widziałem

np

 

dokładnie

 

63.12.Z

 

 

Dzięki nie mogłem tego znaleść

 

Dla chętnych skany z naszego dokumentu rejestracyjnego, jakby wierzyć urzędom to faktycznie może zaczniemy Pojazdami handlować hurtowo !

 

 

http://zapodaj.net/2...541231.jpg.html

 

http://zapodaj.net/a...3b752c.jpg.html

 

Po wpisach widać że jest to działalność typu IT, a sprawą którą tu powyżej naświetliliście już się zajmujemy jak wspomniałem wyżej bo jakiś czas temu zostało to u nas zauważone, pisama do ministerstwa poszły bo teraz niestety nie gmina a ministerstwo odpowiada za rejestrację działalności.

 

PS. Dobrze moi drodzy użytkownicy, a teraz ja mam pytanie do tych Panów kótrzy tak namiętnie kopią, szukacie błędów bo jesteście tak wspaniałomyślni i chcecie nam pomóc czy mam wrażenie a kopiecie i szukacie i kopiecie bo jak by to było gdyby się życia komus nie uprzykrzyło ? Po tonie postów można wywnioskować że to nie raczej chec z dobrego srca a może się mylę ?

Edytowano przez ServerSite.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych skany z naszego dokumentu rejestracyjnego, jakby wierzyć urzędom to faktycznie może zaczniemy Pojazdami handlować hurtowo !

 

 

http://zapodaj.net/2...541231.jpg.html

 

http://zapodaj.net/a...3b752c.jpg.html

 

Po wpisach widać że jest to działalność typu IT, a sprawą którą tu powyżej naświetliliście już się zajmujemy jak wspomniałem wyżej bo jakiś czas temu zostało to u nas zauważone, pisama do ministerstwa poszły bo teraz niestety nie gmina a ministerstwo odpowiada za rejestrację działalności.

 

PS. Dobrze moi drodzy użytkownicy, a teraz ja mam pytanie do tych Panów kótrzy tak namiętnie kopią, szukacie błędów bo jesteście tak wspaniałomyślni i chcecie nam pomóc czy mam wrażenie a kopiecie i szukacie i kopiecie bo jak by to było gdyby się życia komus nie uprzykrzyło ? Po tonie postów można wywnioskować że to nie raczej chec z dobrego srca a może się mylę ?

 

Po prostu tak działa na użytkowników dziecinada. Zamiast napisać posta co i jak i poczekać na reakcje użytkowników, to pojawia się jakiś admin który pisze że właśnie kupił w firmie serwer i jest super najlepszy na świecie. Po co takie coś robić?

 

Ostatnio był na forum typ z serwerami dedykowanymi za dolar, który napisał "oddam serwer za darmo bo kupiłem go za dolara". Jak się później okazało to on oferował ten serwer, w dodatku okazało się że miał juz dobre 10 róznych "profesjonalnych firm hostingowych z najlepszą ofertą w polsce" które zakładał co roku, po czym po chwili je zamykał.

 

Nauczcie się że wreszcie że pisząc sobie samemu posty z innych kont o tym jakim się jest super, nic nie zyskacie, a tylko tracicie w oczach klientów, bo to robienie z ludzi głupków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Po prostu tak działa na użytkowników dziecinada. Zamiast napisać posta co i jak i poczekać na reakcje użytkowników, to pojawia się jakiś admin który pisze że właśnie kupił w firmie serwer i jest super najlepszy na świecie. Po co takie coś robić?

 

Ostatnio był na forum typ z serwerami dedykowanymi za dolar, który napisał "oddam serwer za darmo bo kupiłem go za dolara". Jak się później okazało to on oferował ten serwer, w dodatku okazało się że miał juz dobre 10 róznych "profesjonalnych firm hostingowych z najlepszą ofertą w polsce" które zakładał co roku, po czym po chwili je zamykał.

 

Nauczcie się że wreszcie że pisząc sobie samemu posty z innych kont o tym jakim się jest super, nic nie zyskacie, a tylko tracicie w oczach klientów, bo to robienie z ludzi głupków.

 

 

W pełni to rozumiem i możecie wierzyć bądź nie nikt tu na siłe postów i reklamy sobie nie robi, popatrzcie ile razy się tu reklamujemy ? Staramy sie nie spamić być w porządku itd ale czasami wychodzi jak wychodzi nie moge mieć pretensji do człowieka że chciał dobrze że chciał napisac to co czuje i to zrobił. On ma swoje zabawki a my mamy swoje a to że coś nas łaczy no nie znaczy że nei może miec opinii o firmie. Zdaje sobie sprawe z tego jako właściciel firmy, przedsawiłem sprawe jak wygladała naprawdę bez jakiś kłamst i oszustw, to mimo tego, podrzega się bezcelowo uważam do niepotrzebnej rozmowy komentarzy.

Juvenito odnosiłem się do osób które wskazywały na naszą problematykę bo chciałbym wiedzieć czym jest dyktowana ta dobroduszność. Moge powiedzieć tyle kto nie spróbóje ten się nei przekona.

 

PS. Jeśli chodzi o wpis do PKD ministerstwo ma do 6 miesięcy na poprawienie błedu, wiedzą że przy przenosinach powistąły błedy Jesli ktoś jest w podobnej sytuacji i zmieniono mu PKD chce więcej uzyskać informacji zapraszam 22 693 50 00 (tel do dep. handlu i usług).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Gwoli ścisłości to wpisy przesyłane z miast/gmin do tego nowego ogólnopolskiego systemu FAKTYCZNIE nie zachowują przeważającego typu DG tylko chyba biorą pierwszy na liście.

 

 

Proszę bardzo, mój wpis z bazy GUS:

 

20120620-twmhgeipa22gs3qc9is5j1hkq6.jpg

 

Oraz mój wpis z CEIDG:

 

20120620-g2t8grx4ynmfiwd8n5pwbf48rm.jpg

 

Sprawdźcie swoje, to chyba jakiś globalny fuckup tej bazy (pewnie za kupę kasy).

Piszę to specjalnie abyście już tak z góry nie jechali każdego bo ma ustawione niepoprawnie dziwne główne PKD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×