Skocz do zawartości
webtalk

[Sprzedam] Dysk 2x 500GB WDC WD5002ABYS-01B1B0 ATA Device

Polecane posty

Z tego co wiem dyski były wcześnie używane w jakiejś firmie. Popytam znajomych którzy mieszkają niedaleko mnie nie mam czasu zajmować się dogłębnymi skanami dysków, potrzebuję pieniędzy góra do poniedziałku a tutaj raczej szybko ich nie sprzedam.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@webtalk, gdybyś od razu napisał wszystko co potrzeba a nie bawił się w kotka i myszkę z innymi osobami to może byś i od razu sprzedał. Teraz można pomyśleć że kręciłeś coś z dyskami skoro tak długo oczekiwaliśmy na wyniki z HD Tune.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem dyski były wcześnie używane w jakiejś firmie. Popytam znajomych którzy mieszkają niedaleko mnie nie mam czasu zajmować się dogłębnymi skanami dysków, potrzebuję pieniędzy góra do poniedziałku a tutaj raczej szybko ich nie sprzedam.

 

Tu nie sprzedasz i gdzie indziej też tak łatwo nie sprzedasz bo nikt nie kupi kota (dysków) w worku czyli bez SMART-a (z którego nagle wychodzi, że dyski mają wiek o wiele dłuższy niż deklarujesz) i bez pełnego skanu hdd tune bo mogą zawierać bad bloki. Dyski nie maja tez żadnej gwarancji (jak by była to byś napisał).

Jak dla mnie jest to szukanie frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę wystawić aukcje na allegro jeżeli ktoś podważa moją wiarygodność.

 

Przeczytaj jeszcze raz wypowiedź regdosa, a jak potrzeba to i kilka razy przeczytaj.

 

Co nam z tego, że wystawisz na allegro? Zagwarantujesz, że podczas transportu towar się nie uszkodzi. Łatwo jest wydać 300zł w błoto, trudniej wydać to dobrze, więc od razu podaj konkrety a nie bawisz się w chowanego.

 

Tu nie sprzedasz i gdzie indziej też tak łatwo nie sprzedasz bo nikt nie kupi kota (dysków) w worku czyli bez SMART-a (z którego nagle wychodzi, że dyski mają wiek o wiele dłuższy niż deklarujesz) i bez pełnego skanu hdd tune bo mogą zawierać bad bloki. Dyski nie maja tez żadnej gwarancji (jak by była to byś napisał).

Jak dla mnie jest to szukanie frajera.

Edytowano przez Kamil Szymański (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagwarantujesz, że podczas transportu towar się nie uszkodzi. Łatwo jest wydać 300zł w błoto, trudniej wydać to dobrze, więc od razu podaj konkrety a nie bawisz się w chowanego.

 

Zagwarantuje, wystarczy bardzo dobrze zabezpieczyć paczkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po stówie może pójdą. Na szczęście ceny dysków idą w dół i cwaniaczki np. wykręcający 250-320-500tki z laptopów i potem te laptopy oferujący z dyskami 80GB mają coraz mniejszy pożytek z powodzi, o której pamiętamy ("Tajlandia 2011 - PAMIĘTAMY!"), heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×