Skocz do zawartości
miq

[Promocja] - 30% na wszystkie usługi Data Center dla poszkodowanych po awarii e24cloud.com

Polecane posty

Strata danych może być bardzo bolesna. Dlatego dla wszystkich poszkodowanych w awarii e24cloud.com Sloneczko.Net oferuje 30% rabatu na wszystkie usługi Data Center.

 

Oferta ważna do końca czerwca 2012 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge prosić link do regulaminu?

Bo przeleciałem cały serwis i go nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge prosić link do regulaminu?

Bo przeleciałem cały serwis i go nie znalazłem.

 

Promocja jest super prosta - każdy klient który do końca czerwca podpisze umowę na jakąkolwiek usługę DataCenter i wykaże, że w okresie ostatnich trzech miesięcy był klientem e24cloud.com otrzyma 30% rabatu na okres jednego roku.

 

Promocja dotyczy ceny usługi podstawowej, nie obejmuje usług dodatkowych, czyli jeżeli zamówisz przykładowo kolokację 1U za 199 netto otrzymasz na to 30% rabatu. Jeżeli nie wystarczy Ci 5 mbps które jest w standardzie i dokupisz jeszcze 10 mbps - nie obejmuje tego rabat. Ale oczywiście możesz negocjować cenę usługi dodatkowej smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.sloneczko.net/promocja,rabat_dla_poszkodowanych_w_awarii_e24cloudcom.html

 

Tu masz regulamin stworzony pod tą promocję. To co wskazałeś u Was to raczej regulamin świadczenia usług dla ogólu klientów niż promocji. My działamy nieco inaczej - każdy klient negocjuje swoje warunki, nie nastawiamy się na klienta masowego, raczej tworzymy dla niego rozwiązania. Klienci mają pracownika firmy na GG i w każdej chwili moga liczyć na pomoc. Przykład umowy zaproponowanej zresztą przez klienta:

http://sloneczko.net/pliki/wzor_umowy_serwer.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy była obniżka VATu? smile.png

 

Niestety na razie się nie zapowiada. Ale wiesz już od kiedy mniej więcej klient z nami jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miq, cały czas piszesz o "promocji" dla klientów co stracili dane,

a co z klientami którzy nie chcą promocji ? chyba jest jakiś regulamin który reguluje kwestie utraty danych klientów,

którzy nie chcą korzystać z promocji dodatkowych?

O taki regulamin wydaje mi się Marek pyta, czy klient ma coś gwarantowane na wypadek awarii poza ewentualną przymusową promocją smile.png

Choć dla mnie słowo "chmura" i strata danych to jakoś dziwnie nie pasuje...

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miq, cały czas piszesz o "promocji" dla klientów co stracili dane,

a co z klientami którzy nie chcą promocji ? chyba jest jakiś regulamin który reguluje kwestie utraty danych klientów,

którzy nie chcą korzystać z promocji dodatkowych?

O taki regulamin wydaje mi się Marek pyta, czy klient ma coś gwarantowane na wypadek awarii poza ewentualną przymusową promocją smile.png

Choć dla mnie słowo "chmura" i strata danych to jakoś dziwnie nie pasuje...

 

 

Bo to promocja dla klientów którzy stracili dane...

 

Napisałem w http://www.webhostingtalk.pl/topic/37726-promocja-30-na-wszystkie-uslugi-data-center-dla-poszkodowanych-po-awarii-e24cloudcom/page__view__findpost__p__318331 odnośnie naszej polityki względem klientów. Ja wiem, ze wszyscy są nauczeni dopasowania się do regulaminów, sam pracowałem w jednej z największych polskich firm hostingowych gdzie regulaminem zajmował się osobny dział.

 

My _naprawdę_ pozwalamy negocjować umowę. Wkleiłem przykład umowy jaką zażyczył sobie jeden z klientów, jeżeli nie wierzysz że tak można zaproponuj swoje warunki i będziemy negocjowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.sloneczko.net/news,wymiana_glownego_switcha_w_sieci.html

 

Awaria głównego switcha w sieci.

 

W dniu dzisiejszym główny switch w sieci uległ awarii. Początek problemów zaczął się ok godziny 17.30, ok 18.00 nowy switch został już załozony, ok 18.20 niemal cała sieć wróciła do normalnej pracy. Na szczęście to pierwszy taki przypadek, więc raczej mało prawdopodobne, że awaria będzie się powtarzać :). Nieco dłużej bo do około godziny 19.00 trwał problem z voipem. W tej chwili wszystko pracuje normalnie. Przepraszamy za problemy.

 

Bez przesady każdy może mieć awarie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.sloneczko...ha_w_sieci.html

 

Awaria głównego switcha w sieci.

 

W dniu dzisiejszym główny switch w sieci uległ awarii. Początek problemów zaczął się ok godziny 17.30, ok 18.00 nowy switch został już załozony, ok 18.20 niemal cała sieć wróciła do normalnej pracy. Na szczęście to pierwszy taki przypadek, więc raczej mało prawdopodobne, że awaria będzie się powtarzać smile.png. Nieco dłużej bo do około godziny 19.00 trwał problem z voipem. W tej chwili wszystko pracuje normalnie. Przepraszamy za problemy.

 

Bez przesady każdy może mieć awarie.

 

Jasne. Zauważ, że bronię beyonda:

http://www.webhostingtalk.pl/topic/37717-e24cloudcom-beyond/

 

eclouda już nie, bo brak backupu przy posiadanu jednej macierzy jest karygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miq i sshd,

to nie chodzi o to że każdy może mieć awarię bo tak, sprzęt jest sprzęt i się psuje czasami.

Chodzi o "gwarancje" przy zakupie konta, o czym pisał Marek,

nie o to że już po awarii coś tam klientom proponujecie, ale o to że klient przed zakupem chce wiedzieć co ma i w razie takiej awarii, bo wiadomo że awarie się zdarzają, wie na co może liczyć i ewentualnie może skorzystać z takiej "promocji", lub domagać się tego co miał zapewnione. Chodzi o tzw. regulamin coś takiego jak ten link co wkleił Marek, macie coś takiego, czy po prostu jak coś walnie,

to wg własnego uznania dajecie klientom mniej czy więcej.

 

To nie beyond odpowiada za awarię przed Waszymi klientami, wasi klienci zawarli umowę z firmą Maja.

Ich dotyczy wasz regulamin a nie regulamin beyond.

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miq i sshd,

to nie chodzi o to że każdy może mieć awarię bo tak, sprzęt jest sprzęt i się psuje czasami.

Chodzi o "gwarancje" przy zakupie konta, o czym pisał Marek,

nie o to że już po awarii coś tam klientom proponujecie, ale o to że klient przed zakupem chce wiedzieć co ma i w razie takiej awarii, bo wiadomo że awarie się zdarzają, wie na co może liczyć i ewentualnie może skorzystać z takiej "promocji", lub domagać się tego co miał zapewnione. Chodzi o tzw. regulamin coś takiego jak ten link co wkleił Marek, macie coś takiego, czy po prostu jak coś walnie,

to wg własnego uznania dajecie klientom mniej czy więcej.

 

To nie beyond odpowiada za awarię przed Waszymi klientami, wasi klienci zawarli umowę z firmą Maja.

Ich dotyczy wasz regulamin a nie regulamin beyond.

 

Zobacz do umowy którą wkleiłem - mamy 2 godziny na usunięcie awarii. Klient nie jest w stanie tylko przez okno wejść, bo ma dostep do admina wszelkimi kanałami od razu włącznie z prywatną komórką. Oprócz macierzy dyskowych redundancji łacz i zasilania musze mieć backup i mam zrobiony w taki sposób, że w razie totalnej awarii mogę uruchomic usługę od razu z serwera backupowego i "w tle" odzyskiwac dane.

 

Marek607 pyta o regulamin i SLA, a nie ma go we wklejonym linku do swojego regulaminu, a na temat kopii bezpieczeństwa sądzi, ze w zasadzie klient powinien miec je sam:

 

9 Kopie bezpieczeństwa

  1. Operator wykonuje kopie bezpieczeństwa danych Użytkowników (serwerów VPS, serwerów wirtualnych) z cyklicznością do 7 dni wstecz.
  2. Operator nie gwarantuje poprawności posiadanych kopii bezpieczeństwa (wyjątkiem są usługi uregulowane odrębnymi umowami).
  3. Abonent jest zobowiązany do wykonywania kopii we własnym zakresie.
  4. Kopie bezpieczeństwa Abonent powienien przechowywać na lokalnym komputerze

W czym niezagwarantowanie backupu w regulaminie jest lepsze od zagwarantowania go w umowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w niczym, z tego co piszesz jasno wynika że firma nie zawaliła, a te rekompensaty to tzw. dodatkowy gratis.

a pisałem o tym dlatego bo to nawet z Twojej wypowiedzi wynikało tak że dowaliliście, regulaminu nie ma, klient może liczyć na wasze widzimisię smile.png I tak wynikało z Twoich wypowiedzi, ja to tak rozumiałem i pewnie Marek podobnie i pewnie ileś osób by to czytało i też tak odebrało, ale teraz na szczęście wyjaśniło się o co chodzi i przynajmniej kolejne osoby nie będą krzywo patrzeć na Waszą firmę i zastanawiać się o co chodzi.

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w niczym, z tego co piszesz jasno wynika że firma nie zawaliła, a te rekompensaty to tzw. dodatkowy gratis.

a pisałem o tym dlatego bo to nawet z Twojej wypowiedzi wynikało tak że dowaliliście, regulaminu nie ma, klient może liczyć na wasze widzimisię smile.png I tak wynikało z Twoich wypowiedzi, ja to tak rozumiałem i pewnie Marek podobnie i pewnie ileś osób by to czytało i też tak odebrało, ale teraz na szczęście wyjaśniło się o co chodzi i przynajmniej kolejne osoby nie będą krzywo patrzeć na Waszą firmę i zastanawiać się o co chodzi.

 

edart, ale ja nie mam zadnych usług w beyond... mamy swoja w pełni niezalezna serwerownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tym napisałem, przeczytaj od początku temat razem z tytułem :)

dajesz dodatkowy gratis i jest ok i tak to powinni zrozumieć czytający,

ale piszesz tak jakbyś nie dawał nic i jeszcze naciągał ludzi na "przymusowe" promocje.

Tak ten temat wyglądał zanim się wyjaśniło o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tym napisałem, przeczytaj od początku temat razem z tytułem smile.png

dajesz dodatkowy gratis i jest ok i tak to powinni zrozumieć czytający,

ale piszesz tak jakbyś nie dawał nic i jeszcze naciągał ludzi na "przymusowe" promocje.

Tak ten temat wyglądał zanim się wyjaśniło o co chodzi.

 

No cóż - załozyłem, być może błędnie - że widać wyraźnie że z beyondem nie mamy nic wspólnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek607 pyta o regulamin i SLA, a nie ma go we wklejonym linku do swojego regulaminu, a na temat kopii bezpieczeństwa sądzi, ze w zasadzie klient powinien miec je sam:

 

Regulamin jest w linku, SLA również mamy opisane w oddzielnym linku w widocznym miejscu:

 

http://biznes-host.pl/firma/gwarancja_sla

 

Co do kopii: tak, klient powinien mieć kopie swoich serwisów , jednak zawsze jak jest problem to odzyskujemy z naszego backupu (pełna kopia z ostatnich 7 dni), więc klienci nie musza się martwić.

 

 

Ja wiem że łatwiej jechac po kimś jak się wytknie cos innemu, ale jak już cytujesz to ci dodam jeden cytat:

 

Firma Biznes-Host.pl zobowiązuje się do utworzenia kopi bezpieczeństwa, w sposób umożliwiający odtworzenie stanu poczty lub serwera WWW z dnia poprzedzającego.

 

Więc jak widac jak u Nas (i w 99% firm) ktoś wejdzie na stronę to przeczyta sobie regulaminy,umowy,gwarancje itp. i dopiero pisze na bok aby ustalić szczegóły lub dopytać.

 

@Edart: i tak się nie dowiemy tego co chcemy, bo chyba ktoś Nas nie rozumie (lub nie chce zrozumieć).

 

Zobacz do umowy którą wkleiłem - mamy 2 godziny na usunięcie awarii.

 

A awarii może byc i kilka na dzien , bo umowa tego nie reguluje (gwarancji dostępności)

Moze teraz zrozumiesz o co mi chodzi - klient musi wiedziec ile czasu ma prawo serwis nie działać i co dostanie w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie rozumiem podejścia firmy Maja. Beyond miał awarię, a Wy zaraz robicie promocję dla ich klientów? Nie jest Wam wstyd?

Przecież to jest żyrowanie na cudzym nieszczęściu i cios poniżej pasa. Moim zdaniem nieładnie z waszej strony, no ale to już Wasza decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie rozumiem podejścia firmy Maja. Beyond miał awarię, a Wy zaraz robicie promocję dla ich klientów? Nie jest Wam wstyd?

Przecież to jest żyrowanie na cudzym nieszczęściu i cios poniżej pasa. Moim zdaniem nieładnie z waszej strony, no ale to już Wasza decyzja.

Heh... Chciałem to napisać zaraz po pojawieniu się tematu. Ale odrazu byłoby, że zły moderator atakuje konkurencję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórym widać jest obce pojęcie etyki w biznesie.

Prawo prawem (nie zdziwiłbym się gdyby kancelaria już wertowała ustawę o przeciwdziałaniu nieuczciwej konkurencji), ale takie akcje lubią się mścić podwójną mocą... Karma nie śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili myślałem,że to beyond w ramach rekompensaty przygotowało taką promocję.

 

Jak widać, niektórzy wykorzystają każdy sposób, żeby zaistnieć. Sposób jaki wybrało FHU MAJA wystawia tylko świadectwo o nich samych.

Teraz już wiem jaką firme omijać z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×