Skocz do zawartości
Tajgeer

GdziePaczka.pl - System śledzenia krajowych przesyłek kurierskich

Polecane posty

Zostały rozwinięte funkcjonalności bota Gadu-Gadu - od teraz każdy zainteresowany ma możliwość sprawdzenia statusu przesyłki za pomocą GG. Wystarczy dodać numer 43251663 do kontaktów, a następnie wysłać wiadomość o treści STATUS kurier paczka, np. STATUS DHL 1234567890. W odpowiedzi zwrotnej uzyskamy informacje zwrotne na temat przesyłki (data, czas, miejsce oraz ostatni status).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostały rozwinięte funkcjonalności bota Gadu-Gadu - od teraz każdy zainteresowany ma możliwość sprawdzenia statusu przesyłki za pomocą GG. Wystarczy dodać numer 43251663 do kontaktów, a następnie wysłać wiadomość o treści STATUS kurier paczka, np. STATUS DHL 1234567890. W odpowiedzi zwrotnej uzyskamy informacje zwrotne na temat przesyłki (data, czas, miejsce oraz ostatni status).

akurat trafiłem już na to i znakomicie to działa mapa jazdy przesyłki też jest super

dziś spodziewam się właśnie przesyłki i sobie śledziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny projekt. Niedługo mi się pewnie przyda :)

 

Wielki + dla Ciebie za tematykę.

 

Sam mam pewien pomysł, tylko trzeba w niego włożyć trochę kasy, a ja niestety nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może uznasz, że przesadzam, ale trochę razi jedna rzecz w logach przewoźników na dole strony. InPost nie ma przeźroczystości w literce P i O :)

 

Fajnie, że zrobiłeś bibliotekę w PHP, wszystko ładnie opisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie zauważyłem tej pierdółki - już poprawione, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ułatwiłem możliwość uzyskania tokena, który jest wymagany do korzystania z API - od tej pory jest on dostępny w "Panelu użytkownika" po wcześniejszym zalogowaniu się.

 

Dodatkowo można tam na bieżąco śledzić statystyki odnośnie wykonywanych zapytań - całkowitą ilość żądań, liczbę żądań z uwzględnieniem poszczególnych kurierów oraz informacje odnośnie statusu odpowiedzi na zapytania - wszystko na bardzo czytelnych wykresach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, osobiście wolał bym całą trasę paczki, czyli nie tylko ostatni wynik a prawie wszystkie czyli np.:

- Przyjecie w lokalizacji GLS zlecenie odbioru i doreczenia paczki

- Paczka w doreczeniu

- Paczka doreczona

 

Przykładowy numer GLS: 30646730910

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Której rzeczy to dotyczy? API oraz sprawdzanie paczek na stronie pokazuje wszystkie kroki (czyli całą trasę), na GG podawany jest ostatni wynik (status).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się prezentuję tylko ten tekst przy logo tak nie pasuję trochę. A poza tym naprawdę super to wygląda powodzenia przy projekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem o jaki "tekst przy logo" chodzi, ale Tajgeer wiesz, tu nie trzeba gustu, tylko wiedzy, by wiedzieć, że - tak, jak pisałem wyżej - ostry redesign by duuużo dał tej stronie, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś założyłem konto w twoim serwisie no i zauważyłem mały błąd jeżeli już pisaliście o nim to przepraszam

 

a333.PNG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratuluję pomysłu. wygląd jest jeszcze niedopracowany jak dla mnie, przypomina amatorską stronę z szablonu. Pomysł jest na tyle dobry że warto aby każdy aspekt był dopracowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuzszego czasu nie przychodza do mnie powiadomienia SMS. Numer tel został wpisany prawidłowo- lecz kod weryfikacyjny nie przyszedł....prosze o uruchomienie aby przychodziły powiadomienia SMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×