Skocz do zawartości
Oktawave

Rusza polska chmura obliczeniowa od K2. Dla Czytelników wht.pl przez trzy miesiące za darmo w ramach testów beta

Polecane posty

Gość bolek10

 

Testy beta to testy beta. Cały czas obserwujemy infrastrukturę i poprawiamy usterki na bieżąco.

 

 

Dlatego pragnę wam pomóc i w miarę możliwości wyszukiwać usterki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Dlatego pragnę wam pomóc i w miarę możliwości wyszukiwać usterki ;)

 

Dzięki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co się stanie gdy komuś przyjdzie myśl postawienia serwera minecraft, lub innej gry. Nie boicie się o sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co się stanie gdy komuś przyjdzie myśl postawienia serwera minecraft, lub innej gry. Nie boicie się o sprzęt?

 

Już takie stoją :).

 

Więcej tutaj w komentarzach: http://www.spidersweb.pl/2012/05/oktawave-rusza-polska-chmura-obliczeniowa-najszybsza-na-swiecie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POIG.01.04.00-14-135/09-00; POIG.04.01.00-14-135/09-00 K2 Internet Spółka Akcyjna Warszawa; mazowieckie Wytworzenie i wprowadzenie na rynek platformy zarządzania systemami chmur obliczeniowych 848,915.00

 

czyli dostali niecały 1mln zł o ile całośc została rozliczona w tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, nie jest to Openstack. To nasza własna i autorska platforma smile.png.

 

 

Od kiedy jesteście autorem rozwiązań VMWare i Citrixa

 

Zabezpieczenia obrazów instancji i izolacji pod kątem środowiska nadzorującego chmurę, do czego wykorzystujemy wysokiej klasy rozwiązania VMware.

 

Load Balancing – wykorzystuje wysokiej klasy rozwiązania Citrix Netscaler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a co jeżeli "maszyna" nie chcę się stworzyć? Niby tworzy, dojdzie do 100 % a potem nagle rekonfiguracja test i koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
848,915.00

Sporo jak na wdrożenie komercyjnego oprogramowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodów ideologicznych nie skorzystam, chociaż już byłem w trakcie wypełniania formularza. Nie podoba mi się, że np. takie https://www.e24cloud.com/ wykłada własne, pewnie ciężko zarobione pieniądze, by potem jakiś czas później wyrosła konkurencja m.in. z ich pieniędzy. To już nie pierwszy raz coś takiego się dzieje. Wcześniej było podobnie z http://adtaily.pl, by potem jakiś czas później za pieniądze z dotacji powstały podobne strony. I gdzie w tym wszystkim jest innowacja? Podobne rozwiązania przecież istnieją na rynku.

Mam znajomego, który sprzęt do sieci wifi kupił w 99% z różnych dotacji. Akurat ma farta, że w tej wiosce jest tylko on ISP. Jego wyniosłość i duma z tego tytułu jest tak duża, że samoloty zahaczają o czubek jego nosa. Bo tak robi się prościej, "lepiej", a cała reszta jest do d... Niektóre firmy naprawde ciężko pracują na to co mają. A patrząc na przyznawane dotacje, to nie wiem na co ta kasa idzie. 850k to nie jest mała kasa. Trochę sprzetu, softu, a reszta na co?. Tych wniosków chyba nie sprawdzają specjaliści, a poloniści. Im fajniej napisany, tym więcej punkcików. I tak kasa z podatków się rozpływa na finansowanie konkurencji :) Która prawdopodobnie sama by nie zaistniała ze swojego wkładu.

 

Sporo jak na wdrożenie komercyjnego oprogramowania wink.png

E tam, kto by na to patrzał ;) 3/4 do kieszeni się chowa odpowiednimi trikami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to jestem ciekaw, kiedy będzie można instalować własne systemy operacyjne. Konsola zdalna jest, wystarczy dorzucić wirtualny napęd i już w ogóle rewelacja będzie. Tak, ja wiem, że można patentem ze startem obrazu z GRUB'a, ale to jednak jest niewygodne... Poza tym - rewelacyjna wydajność, łącza ATM... Miodzik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o parametrach, które oferujemy naszym użytkownikom? Tutaj znajdziecie ciekawe porównanie do naszej konkurencji: http://www.oktawave....anie-uslug.html

 

 

32core i 32GB ramu, dodajcie do porównania jeszcze konkurencje e24cloud: 32core i 64GB ram na pewnym łączu 100Mbps i dyskiem 25 a nie 10GB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×