Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
N0Name

odwolanie do php

Polecane posty

Witam, zrobilłem Sobie mały skrypcik i teraz chce by było odwolanie na mojej stronie php fusion 7 a dokładnie w panelu odwołanie tak by zawartość pliku była w nim wyświetlana. Próbowałem takie coś, ale nie działa.

<?PHP

echo "<B>TS3 STATUS</B>";

include('ts3.php');

?>

 

Taki kod wyświetla tylko includes, skrypt który miałby być wyświetlany to: http://magicts.pl/ts3.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wyświetlać zawartość pliku, czy też wynik działania skryptu z tego pliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik działania tego skryptu, tak by wyświetało w panelu co tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co jest w ts3.php? jeśli skrypt zwraca poprzez np. echo jakąś wartość to powinno chodzić...jeślli nie to musisz dodać linijkę typu "echo $zmienna_ze_skryptu" i będzie ok

Edytowano przez pietrovek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xorg, poprostu nie moge znależć odpowiedniego kodu tak by to działało. Nadzieja jest w iframe, ale niezbyt podoba mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal nie wiemy co nie działa, czy wywala jakiś błąd jak incudujesz, czy coś innego więc ciężko pomóc.

 

A Ty przypadkiem nie wklejasz tego kodu z include gdzieś w panelu do edytora wizualnego? Bo jak tak to nie będzie to działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Sprobuj dac ten kod

 

<?PHP
echo "<B>TS3 STATUS</B>";
include 'ts3.php';
?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to brawka za <B> wink.png

Ten kod gdzieś w pliku znalazłem więc tylko go testuje;p

 

Ale nadal nie wiemy co nie działa, czy wywala jakiś błąd jak incudujesz, czy coś innego więc ciężko pomóc. A Ty przypadkiem nie wklejasz tego kodu z include gdzieś w panelu do edytora wizualnego? Bo jak tak to nie będzie to działać.

Albo nie jest wyświetlane nic, albo tekst typu ts3.php

 

Sprobuj dac ten kod
 {cke_protected}{C}%3C!%2D%2D%3FPHP%0Aecho%20%22%3CB%2D%2D%3ETS3 STATUS"; include 'ts3.php'; ?> 

Nie działczy nie wyświetla nic.

 

Tak propos to iframe działa ale nie satysfakcjonuje mnie ta ramka, a jej wyłaczenie nie skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Gdzie ten kod wklejasz?

Do jakiegoś pliku php od strony czy też gdzieś w edytorze wizualnym w panelu CMS-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Gdzie ten kod wklejasz?

Do jakiegoś pliku php od strony czy też gdzieś w edytorze wizualnym w panelu CMS-a?

Panel Cms'a a dokładnie w panelu w php fusion 7 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma prawa zadziałać, to co jest wpisywane w edytor wizualny nie jest interpretowane tylko po prostu wyświetlane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ręczna edycja pliku.

A co ty tak się pliku uczepiłeś? Plik jest dobry, tylko chce go osadzić w panelu w php fusion 7 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Ci dobrze radzi masz edytować plik szablonu czy czegoś tam w tym php fusion 7 i tam wstawić includowanie tego pliku jeżeli nie chcesz robić to jako iframe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Ci dobrze radzi masz edytować plik szablonu czy czegoś tam w tym php fusion 7 i tam wstawić includowanie tego pliku jeżeli nie chcesz robić to jako iframe.

To mógł to poprostu wyraźnie napisać, co do szablonu już edytowałem na wszelaki sposób nijak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz też to nijak wygląda, ostyluj to jakoś i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem:> właśnie zastanawiam się jak, i też nia ma zbyt dużo miejsca na takie akcje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyczepiłem się? Poradziłem Ci co zrobić. Wklej kod ze swojego pliczku php bezpośrednio w kod strony (a zrobisz to wyłącznie poprzez ręczną edycję plików CMSa).

Miałem nadzieję, że złapiesz o co chodziło, ale teraz chyba wystarczająco jasno i przejrzyście napisałem.

 

Konkretów poszukaj na forach dotyczących tego CMSa, sam z niego nie korzystam więc nie podpowiem dokładnie jakie pliki edytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weź może po prostu

<iframe src="http://magicts.pl/ts3.php" style="border:0px;height:175px;" frameborder="0"></iframe>

będzie ramka bez "obrysu"

 

Trochę to obejście...ale jak szablonu edytować nie chesz..to to powinno dac Ci oczekiwany rezultat smile.png

Edytowano przez pietrovek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj bez " tylko ' i uzyj require czyli:

<?php
echo '<strong>TUTAJ TESKT</strong>';
require('plik.php');
?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×